Narty - skionline.pl
Jump to content

jaca10

Members
 • Content Count

  46
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

jaca10 last won the day on October 12 2014

jaca10 had the most liked content!

Community Reputation

57 Excellent

About jaca10

 • Rank
  Początkujący
 • Birthday 03/05/1973

Personal Information

 • Imię
  Jacek
 • Miejscowość
  Częstochowa

Ski equipment

 • Narty marka
  Head C220i
 • Buty marka
  Salomon

Skills

 • Styl jazdy
  Rekraacyjna
 • Poziom umiejętności
  5
 • Dni na nartach
  0

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dzisiaj bajka. Po wczorajszym opacie śniegu, w nocy mróz, dzisiaj jazd po naturalny. Wszytko działa, trasy i wyciągi, Ludzi sporo. Film z dzisiaj, zjazd trasą nr. 4 do Kotelnicy.
 2. A co to się stało, że wyciąg z niebieskimi osłonami nie chodzi? Ulubiona trasa mojej żony wyłączona.
 3. Zrobił się ruch w temacie Białki, to trochę dorzucę od siebie. Białka z założenia, ale i z powodu wielkości górek, nigdy nie będzie przeznaczona dla narciarzy, którzy mają zacięcia do jeżdżenia po czarnych trasach. I stawianie braku tego typu tras jako zarzutu, jest trochę zabawne. Przecież ośrodek jest nastawiony na rodziny, na narciarzy którzy pojeżdżą ze trzy godziny jazdy, kolejne dwie posiedzą w knajpie a po południu wymoczą się w termach. Za wszystko odpowiednio płacąc. Trochę to tak, jak by rodziny z dziećmi pojechały na Harendę albo Nosal (gdyby góra działa), i zaczęli narzekać, że stromo. Każdy ośrodek ma swoją specyfikę a przez to swoją klientelę. Jeżeli komuś nie odpowiada, niech znajdzie taki który mu będzie pasował. Z frekwencji w Białce, ale i na przykład w nowym Szczyrku, widzę, że ośrodki które stawiają na narciarzy rekreacyjnych, nie na "prawdziwych" jeżdżących po trasach sportowych, wychodzą finansowo na swoje. Z resztą całe otoczenie ośrodków również. Mówię o noclegach, knajpach itd. A co do tras, to moje ulubione to 2a -> 2b, oraz 10. Na rozgrzewkę 7, 8, 8a. Całkiem fajna jest druga część 2c, tam, gdzie się zaczynają zakręty. I jeszcze taki postulat na koniec mojego wpisu. Zróbcie połączenie z Rusinem. Karnet wspólny już jest, tyko jeszcze łącznik z Kaniówki.
 4. Nie napisałem, że się nie da pojeździć. Wręcz przeciwnie. Pod warunkiem otwarcia WSZYSTKICH tras. Bardziej mi chodziło o kolejki do kolejek. Napiszę jeszcze raz. Jeżeli wszystkie trasy po całej szerokości będą otwarta, to spokojnie sie pojeździ. Przepustowość wyciągów jest mniej wiecej dopasowana do przepustowości tras. Problemem, jak dla mnie, są tylko kolejki do wyciągów. Czekanie 15-20 minut jest naprawdę męczące.
 5. W tym okresie ruch nie istnieje, ponieważ jest tyle judzi, że panuje bezruch. Przygotuj sie na stanie w kolejkach do kolejki. Jeżeli do tego czasu otworzą wszystkie trasy, to się pojeździ. Nie mniej jednak nie przejmuj się, to jest Białka. Tam zawsze w sezonie jest opór ludzi. W końcu najlepszy z łatwych ośrodków narciarskich w Polsce.
 6. Biała też już śnieży ze wszystkich sił. Aż miło popatrzeć.
 7. Witam Proszę o poradę. Szkoła narciarska która lepsza: Krasnal czy nowy Maxiland. 3 Osoby dorosłe od podstaw.
 8. A nie można by postawić gondoli + wytyczyć tak ze dwóch tras w stronę Lipowej? Ukształtowanie terenu aż się o to prosi. I byłby dodatkowy teren do jazdy.
 9. Pytanie w sprawie Gopass. Czy jak kupię on-line skipass, na dany dzień, a nie przyjadę, to można to zmienić lub wycofać?
 10. Czy jak teraz, wieczorem, tak pięknie sypie natura, na hali widać, że sypie lanca, to nad ranem przejadą ratrakiem, czy tak po świeżym się śmiga?
 11. Super. Miejmy tylko nadzieje, że opanowali tą trudną sztukę. W zeszłym roku to był dramat. W niedziele przetestuje
 12. jaca10

  Tatry Super Ski

  Czy będą działać dotychczasowe karnety? Mam w domu karnety z Białki, na stronie podawałem ich numer i do razu miałem doładowanie.
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
×
×
 • Create New...