Data |
Dyscyplina |
Płeć |
Miejscowość |
|
2020.03.08 |
50 km stylem klasycznym (ze startu wspólnego) |
mężczyźni |
Oslo |
więcej » |
2020.03.07 |
30 km stylem klasycznym (ze startu wspólnego) |
kobiety |
Oslo |
więcej » |
2020.03.04 |
sprint techniką dowolną (finał) |
mężczyźni |
Drammen |
więcej » |
2020.03.04 |
sprint techniką dowolną (finał) |
kobiety |
Drammen |
więcej » |
2020.03.04 |
sprint techniką dowolną (kwalifikacje) |
mężczyźni |
Drammen |
więcej » |
2020.03.04 |
sprint techniką dowolną (kwalifikacje) |
kobiety |
Drammen |
więcej » |
2020.03.01 |
sztafeta 4x7.5 km (zawody drużynowe) |
mężczyźni |
Lahti |
więcej » |
2020.03.01 |
sztafeta 4x5 km (zawody drużynowe) |
kobiety |
Lahti |
więcej » |
2020.02.29 |
15 km stylem klasycznym |
mężczyźni |
Lahti |
więcej » |
2020.02.29 |
10 km stylem klasycznym |
kobiety |
Lahti |
więcej » |
2020.02.23 |
30 km stylem klasycznym (na dochodzenie) |
mężczyźni |
Trondheim |
więcej » |
2020.02.23 |
15 km stylem klasycznym (na dochodzenie) |
kobiety |
Trondheim |
więcej » |
2020.02.23 |
klasyfikacja łączna |
kobiety |
FIS Ski Tour 2020 |
więcej » |
2020.02.23 |
klasyfikacja łączna |
mężczyźni |
FIS Ski Tour 2020 |
więcej » |
2020.02.22 |
sprint stylem klasycznym (finał) |
mężczyźni |
Trondheim |
więcej » |
2020.02.22 |
sprint stylem klasycznym (finał) |
kobiety |
Trondheim |
więcej » |
2020.02.22 |
sprint stylem klasycznym (kwalifikacje) |
mężczyźni |
Trondheim |
więcej » |
2020.02.22 |
sprint stylem klasycznym (kwalifikacje) |
kobiety |
Trondheim |
więcej » |
2020.02.20 |
38 km techniką dowolną (ze startu wspólnego) |
mężczyźni |
Storlien-Meraker |
więcej » |
2020.02.20 |
38 km techniką dowolną (ze startu wspólnego) |
kobiety |
Storlien-Meraker |
więcej » |
2020.02.18 |
sprint techniką dowolną (finał) |
mężczyźni |
Are |
więcej » |
2020.02.18 |
sprint techniką dowolną (finał) |
kobiety |
Are |
więcej » |
2020.02.18 |
sprint techniką dowolną (kwalifikacje) |
mężczyźni |
Are |
więcej » |
2020.02.18 |
sprint techniką dowolną (kwalifikacje) |
kobiety |
Are |
więcej » |
2020.02.16 |
10 km stylem klasycznym (na dochodzenie) |
kobiety |
Östersund |
więcej » |
2020.02.16 |
15 km stylem klasycznym (na dochodzenie) |
mężczyźni |
Östersund |
więcej » |
2020.02.15 |
15 km techniką dowolną |
mężczyźni |
Östersund |
więcej » |
2020.02.15 |
10 km techniką dowolną |
kobiety |
Östersund |
więcej » |
2020.02.09 |
10 km techniką dowolną (ze startu wspólnego) |
kobiety |
Falun |
więcej » |
2020.02.09 |
15 km techniką dowolną (ze startu wspólnego) |
mężczyźni |
Falun |
więcej » |
2020.02.08 |
sprint stylem klasycznym (finał) |
mężczyźni |
Falun |
więcej » |
2020.02.08 |
sprint stylem klasycznym (finał) |
kobiety |
Falun |
więcej » |
2020.02.08 |
sprint stylem klasycznym (kwalifikacje) |
mężczyźni |
Falun |
więcej » |
2020.02.08 |
sprint stylem klasycznym (kwalifikacje) |
kobiety |
Falun |
więcej » |
2020.01.26 |
sprint stylem klasycznym (finał) |
mężczyźni |
Oberstdorf |
więcej » |
2020.01.26 |
sprint stylem klasycznym (finał) |
kobiety |
Oberstdorf |
więcej » |
2020.01.26 |
sprint stylem klasycznym (kwalifikacje) |
mężczyźni |
Oberstdorf |
więcej » |
2020.01.26 |
sprint stylem klasycznym (kwalifikacje) |
kobiety |
Oberstdorf |
więcej » |
2020.01.25 |
skiathlon 15/15 km C/F |
mężczyźni |
Oberstdorf |
więcej » |
2020.01.25 |
skiathlon 7.5/7.5 km C/F |
kobiety |
Oberstdorf |
więcej » |
2020.01.19 |
15 km stylem klasycznym (na dochodzenie) |
mężczyźni |
Nove Mesto |
więcej » |
2020.01.19 |
10 km stylem klasycznym (na dochodzenie) |
kobiety |
Nove Mesto |
więcej » |
2020.01.18 |
15 km techniką dowolną |
mężczyźni |
Nove Mesto |
więcej » |
2020.01.18 |
10 km techniką dowolną |
kobiety |
Nove Mesto |
więcej » |
2020.01.12 |
sprint techniką dowolną (zawody drużynowe) |
mężczyźni |
Dresden |
więcej » |
2020.01.12 |
sprint techniką dowolną (zawody drużynowe) |
kobiety |
Dresden |
więcej » |
2020.01.12 |
sprint techniką dowolną (zawody drużynowe) |
mężczyźni |
Dresden |
więcej » |
2020.01.12 |
sprint techniką dowolną (zawody drużynowe) |
mężczyźni |
Dresden |
więcej » |
2020.01.12 |
sprint techniką dowolną (zawody drużynowe) |
kobiety |
Dresden |
więcej » |
2020.01.12 |
sprint techniką dowolną (zawody drużynowe) |
kobiety |
Dresden |
więcej » |
2020.01.11 |
sprint techniką dowolną (finał) |
mężczyźni |
Dresden |
więcej » |
2020.01.11 |
sprint techniką dowolną (finał) |
kobiety |
Dresden |
więcej » |
2020.01.11 |
sprint techniką dowolną (kwalifikacje) |
mężczyźni |
Dresden |
więcej » |
2020.01.11 |
sprint techniką dowolną (kwalifikacje) |
kobiety |
Dresden |
więcej » |
2020.01.05 |
10 km techniką dowolną (ze startu wspólnego) |
mężczyźni |
Val di Fiemme |
więcej » |
2020.01.05 |
10 km techniką dowolną (ze startu wspólnego) |
kobiety |
Val di Fiemme |
więcej » |
2020.01.05 |
klasyfikacja łączna |
kobiety |
FIS Tour de Ski |
więcej » |
2020.01.05 |
klasyfikacja łączna |
mężczyźni |
FIS Tour de Ski |
więcej » |
2020.01.04 |
sprint stylem klasycznym (finał) |
mężczyźni |
Val di Fiemme |
więcej » |
2020.01.04 |
sprint stylem klasycznym (finał) |
kobiety |
Val di Fiemme |
więcej » |
2020.01.04 |
sprint stylem klasycznym (kwalifikacje) |
mężczyźni |
Val di Fiemme |
więcej » |
2020.01.04 |
sprint stylem klasycznym (kwalifikacje) |
kobiety |
Val di Fiemme |
więcej » |
2020.01.03 |
15 km stylem klasycznym (ze startu wspólnego) |
mężczyźni |
Val di Fiemme |
więcej » |
2020.01.03 |
10 km stylem klasycznym (ze startu wspólnego) |
kobiety |
Val di Fiemme |
więcej » |
2020.01.01 |
15 km stylem klasycznym (na dochodzenie) |
mężczyźni |
Toblach |
więcej » |
2020.01.01 |
10 km stylem klasycznym (na dochodzenie) |
kobiety |
Toblach |
więcej » |
2019.12.31 |
10 km techniką dowolną |
kobiety |
Toblach |
więcej » |
2019.12.31 |
15 km techniką dowolną |
mężczyźni |
Toblach |
więcej » |
2019.12.29 |
sprint techniką dowolną (finał) |
mężczyźni |
Lenzerheide |
więcej » |
2019.12.29 |
sprint techniką dowolną (finał) |
kobiety |
Lenzerheide |
więcej » |
2019.12.29 |
sprint techniką dowolną (kwalifikacje) |
mężczyźni |
Lenzerheide |
więcej » |
2019.12.29 |
sprint techniką dowolną (kwalifikacje) |
kobiety |
Lenzerheide |
więcej » |
2019.12.28 |
15 km techniką dowolną (ze startu wspólnego) |
mężczyźni |
Lenzerheide |
więcej » |
2019.12.28 |
10 km techniką dowolną (ze startu wspólnego) |
kobiety |
Lenzerheide |
więcej » |
2019.12.22 |
sprint techniką dowolną (zawody drużynowe) |
mężczyźni |
Planica |
więcej » |
2019.12.22 |
sprint techniką dowolną (zawody drużynowe) |
kobiety |
Planica |
więcej » |
2019.12.22 |
sprint techniką dowolną (zawody drużynowe) |
mężczyźni |
Planica |
więcej » |
2019.12.22 |
sprint techniką dowolną (zawody drużynowe) |
mężczyźni |
Planica |
więcej » |
2019.12.22 |
sprint techniką dowolną (zawody drużynowe) |
kobiety |
Planica |
więcej » |
2019.12.22 |
sprint techniką dowolną (zawody drużynowe) |
kobiety |
Planica |
więcej » |
2019.12.21 |
sprint techniką dowolną (finał) |
mężczyźni |
Planica |
więcej » |
2019.12.21 |
sprint techniką dowolną (finał) |
kobiety |
Planica |
więcej » |
2019.12.21 |
sprint techniką dowolną (kwalifikacje) |
mężczyźni |
Planica |
więcej » |
2019.12.21 |
sprint techniką dowolną (kwalifikacje) |
kobiety |
Planica |
więcej » |
2019.12.15 |
15 km techniką dowolną |
mężczyźni |
Davos |
więcej » |
2019.12.15 |
10 km techniką dowolną |
kobiety |
Davos |
więcej » |
2019.12.14 |
sprint techniką dowolną (finał) |
kobiety |
Davos |
więcej » |
2019.12.14 |
sprint techniką dowolną (finał) |
mężczyźni |
Davos |
więcej » |
2019.12.14 |
sprint techniką dowolną (kwalifikacje) |
mężczyźni |
Davos |
więcej » |
2019.12.14 |
sprint techniką dowolną (kwalifikacje) |
kobiety |
Davos |
więcej » |
2019.12.08 |
sztafeta 4x7.5 km (zawody drużynowe) |
mężczyźni |
Lillehammer |
więcej » |
2019.12.08 |
sztafeta 4x5 km (zawody drużynowe) |
kobiety |
Lillehammer |
więcej » |
2019.12.07 |
skiathlon 15/15 km C/F |
mężczyźni |
Lillehammer |
więcej » |
2019.12.07 |
skiathlon 7.5/7.5 km C/F |
kobiety |
Lillehammer |
więcej » |
2019.12.01 |
15 km techniką dowolną (na dochodzenie) |
mężczyźni |
Ruka |
więcej » |
2019.12.01 |
10 km techniką dowolną (na dochodzenie) |
kobiety |
Ruka |
więcej » |
2019.12.01 |
klasyfikacja łączna |
kobiety |
Ruka |
więcej » |
2019.12.01 |
klasyfikacja łączna |
mężczyźni |
Ruka |
więcej » |
2019.11.30 |
15 km stylem klasycznym |
mężczyźni |
Ruka |
więcej » |
2019.11.30 |
10 km stylem klasycznym |
kobiety |
Ruka |
więcej » |
2019.11.29 |
sprint stylem klasycznym (finał) |
mężczyźni |
Ruka |
więcej » |
2019.11.29 |
sprint stylem klasycznym (finał) |
kobiety |
Ruka |
więcej » |
2019.11.29 |
sprint stylem klasycznym (kwalifikacje) |
mężczyźni |
Ruka |
więcej » |
2019.11.29 |
sprint stylem klasycznym (kwalifikacje) |
kobiety |
Ruka |
więcej » |