skionline.pl sport wyniki
2020.02.08  Falun, sprint stylem klasycznym (kwalifikacje), mężczyźni
Poz.Zawodnik KrajCzasPunkty FIS
1.Erik ValnesNorwegia2:51.150.00
2.Paal GolbergNorwegia2:51.411.82
3.Alexander BolshunovRosja2:51.663.58
4.Richard JouveFrancja2:52.428.90
5.Federico PellegrinoWłochy2:53.2614.79
6.Calle HalfvarssonSzwecja2:53.3715.57
7.Lucas ChanavatFrancja2:53.6217.32
8.Johan HaeggstroemSzwecja2:53.6617.60
9.Haavard Solaas TaugboelNorwegia2:54.1621.10
10.Ristomatti HakolaFinlandia2:54.4222.93
11.Fredrik RisethNorwegia2:54.8125.66
12.Eirik BrandsdalNorwegia2:54.8626.01
13.Lauri VuorinenFinlandia2:55.3529.45
14.Sergey UstiugovRosja2:56.4737.30
15.Andrey KrasnovRosja2:56.6838.77
16.Oskar SvenssonSzwecja2:56.7639.33
17.Michal NovakCzechy2:56.7639.33
18.Miha SimencSłowenia2:56.8239.75
19.Andrew YoungWielka Brytania2:56.9440.60
20.Teodor PetersonSzwecja2:56.9940.95
21.Valentin ChauvinFrancja2:57.0541.37
22.Viktor ThornSzwecja2:57.1542.07
23.Gjoeran TefreNorwegia2:57.3243.26
24.Andrey SobakarevRosja2:57.6245.36
25.Hiroyuki MiyazawaJaponia2:57.6745.71
26.Marcus GrateSzwecja2:57.7045.92
27.Paal Troean AuneNorwegia2:57.8446.91
28.Martin BergstroemSzwecja2:57.9447.61
29.Gleb RetivykhRosja2:58.0648.45
30.Anton PerssonSzwecja2:58.6952.87
31.Jovian HedigerSzwajcaria2:58.8854.20
32.Iivo NiskanenFinlandia2:58.9454.62
33.Maicol RastelliWłochy2:59.0455.32
34.Alexander TerentevRosja2:59.0955.67
35.Francesco De FabianiWłochy2:59.7260.09
36.Renaud JayFrancja3:00.7167.03
37.Gustav ErikssonSzwecja3:00.9468.64
38.Marko KilpEstonia3:01.2170.53
39.Qinghai SunChiny3:01.2971.10
40.Janez LampicSłowenia3:01.3071.17
41.Sergey ArdashevRosja3:01.4071.87
42.Gilberto PanisiWłochy3:01.5572.92
43.Aliaksandr VoranauBiałoruś3:01.6673.69
44.Bob ThompsonKanada3:02.0176.14
45.Maciej StaręgaPolska3:02.2477.76
46.Lauri LepistoFinlandia3:02.3578.53
47.Ludek SellerCzechy3:02.4078.88
48.Hugo JacobssonSzwecja3:02.7281.12
49.Olof JonssonSzwecja3:02.9782.87
50.Karl-Johan WestbergSzwecja3:03.0583.44
51.Konstantin BortsovKazachstan3:03.2985.12
52.Kamil BuryPolska3:03.5186.66
53.Logan HannemanUSA3:04.0890.66
54.Kevin BolgerUSA3:04.4293.04
55.Olzhas KliminKazachstan3:04.7295.14
56.Benjamin SaxtonUSA3:05.0897.67
57.Kaarel Kasper KorgeEstonia3:05.2098.51
58.Pontus HermanssonSzwecja3:05.91103.49
59.Jens AnderssonSzwecja3:07.31113.30
60.Gustav AflodalSzwecja3:07.62115.48
61.Vitaliy PukhkaloKazachstan3:08.76123.47
62.Denis VolotkaKazachstan3:08.94124.73
63.Alexis DumasKanada3:11.78144.65
64.Indulis BikseŁotwa3:12.25147.94
65.Ricardo Izquierdo-BernierKanada3:13.07153.69
66.Kuerbanjiang WuerkaixiChiny3:18.00188.26

Powrót

Wyniki - wybierz kategorię
Sezon
poprzedni wrzesień 2020 następny
Pn Wt Śr Cz Pt Sb Nd
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
najbliższe zawody
dodaj wydarzenie
Szukaj
Wiadomości: w:
Skijumping.pl
sportowebeskidy.pl
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN
www.trentino.plskionline.tv
YouTube | Facebook | Instagram | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | polityka prywatności | polityka cookies
Copyright © 1997-2020