Świętuj z nami 30 lat
Novako Jáchymov
fot. Novako Jáchymov
Czechy · Rudawy

Novako Jáchymov

⁠

Jáchymov · Rudawy

  • 5,1km tras
  • 3wyciągi

Novako Jáchymov: warunki teraz

Brak aktualnego komunikatu stacji.

Temp. góra/dółbrak / 8°

Temperatura: prognoza z dziś, 18:45Źródła danych

Novako Jáchymov teraz: warunki

Stan ośrodka

Granica zera
1 750 m

Prognoza z dziś, 18:45Źródła danych

Kamery

Z okolicy: Rudawy Zachodnie

Kamery w regionie Rudawy

Prognoza pogody na 10 dni: Novako Jáchymov

Temperatura i opad świeżego śniegu w najbliższych dniach.

Prognoza pogody na 10 dni: Novako Jáchymov
DzieńDziś22.10Pt23.10Sb24.10Nd25.10Pn26.10Wt27.10Śr28.10Cz29.10Pt30.10Sb31.10
Pogoda
Górabrakbrakbrakbrakbrakbrakbrakbrakbrakbrak
Dolina8°6°5°9°9°12°13°9°10°6°
Granica śniegu1 500 m1 500 m1 200 m2 500 m3 400 m
Śnieg (góra)brakbrakbrakbrakbrakbrakbrakbrakbrakbrak
Wiatr (góra), km/hbrakbrakbrakbrakbrakbrakbrakbrakbrakbrak

Przesuń w bok, żeby zobaczyć kolejne dni

Śnieg w centymetrach, wiatr w km/h na górze.

Prognoza z dziś, 18:45Źródła danych

Raporty warunków od narciarzy

Jak jest na stoku: Novako Jáchymov

Wpisy narciarzy: ocena tras, śnieg, kolejki i zdjęcia ze stoku.

Nikt jeszcze nie dodał raportu: Novako Jáchymov.Pierwszy raport w sezonie najbardziej pomaga tym, którzy dopiero planują wyjazd.

Dodaj raportNovako Jáchymov, Czechy

Trasy i wyciągi

5,1 km tras

Trasy

Długość tras
5,1 km
Liczba tras
8
Najdłuższa trasa
0,9 km

3 wyciągi

  • Talerzyki2
  • Orczyki1

Sezon 2026/27

  • Wyciągi: 9:00–16:00, jazda wieczorna 18:00–20:30

Operator: NOVAKO-SKI s.r.o. Długość tras i liczba wyciągów: strona ośrodka.

Mapa tras i okolica: Novako Jáchymov

Wyciągi, trasy i 34 miejsca przy ośrodku. Odległość w linii prostej.

Mapa tras i okolica: Novako Jáchymov34 miejsca

  1. Restaurant Havlovka
    RestauracjaJáchymov-Ostrov nad Ohří
    ok. 0,5 km od ośrodka
  2. Stellplatz Havlovka
    ParkingJáchymov-Ostrov nad Ohří
    ok. 0,5 km od ośrodka
  3. Café 1516
    BarJáchymov
    ok. 0,5 km od ośrodka
    +420 724 124 700
  4. Penzion, Restaurace Anton
    RestauracjaJáchymov-Ostrov nad Ohří
    ok. 0,5 km od ośrodka
  5. Vigvam Jáchymov CAFFE BAR
    BarJáchymov
    ok. 0,5 km od ośrodka
    +420 775 653 764
  6. Dortové studio MS
    RestauracjaJáchymov
    ok. 1 km od ośrodka
    +420 774 136 365
  7. Souvenir shop and café
    BarJáchymov
    ok. 1 km od ośrodka
  8. Pod lípou
    BarJáchymov
    ok. 1 km od ośrodka
  9. YETTIRIDE - půjčovna, servis a obchod
    Wypożyczalnia nartJáchymov
    ok. 1 km od ośrodka
  10. U Hada
    BarJáchymov
    ok. 1 km od ośrodka
    +420 728 598 835
  11. Hotel Berghof I Restaurace Berghof
    RestauracjaJáchymov-Ostrov nad Ohří
    ok. 1 km od ośrodka
  12. Cafe & Bistro HurbyBurger
    RestauracjaJáchymov
    ok. 1 km od ośrodka
  13. Imbis Na Rovnosti
    RestauracjaJáchymov-Ostrov nad Ohří
    ok. 1 km od ośrodka
    +420 739 093 756
  14. Restaurace Na Sluníčku
    RestauracjaJáchymov-Ostrov nad Ohří
    ok. 1,5 km od ośrodka
    +420 730 698 682
  15. Restaurace Vzhůru Nohama
    RestauracjaJáchymov
    ok. 1,5 km od ośrodka
  16. Pizzerie Palermo
    RestauracjaJáchymov
    ok. 1,5 km od ośrodka
    +420 774 939 647
  17. Krmelec pod Vlčím Hřbetem
    BarJáchymov-Ostrov nad Ohří
    ok. 1,5 km od ośrodka
  18. Hospůdka Na Boudách - Půjčovna koloběžek Mushing Max
    BarJáchymov-Ostrov nad Ohří
    ok. 1,5 km od ośrodka
    +420 725 781 332
  19. Taneční vinárna Incognito
    BarJáchymov
    ok. 1,5 km od ośrodka
  20. Incognito Coffee
    BarJáchymov
    ok. 1,5 km od ośrodka
  21. Incognito restaurant
    RestauracjaJáchymov
    ok. 1,5 km od ośrodka
  22. Cafe Jachymov - spa wafers
    RestauracjaJáchymov
    ok. 1,5 km od ośrodka
    +420 736 649 028
  23. PARKING P0 - Skiareál Klínovec
    ParkingJáchymov
    ok. 2,5 km od ośrodka
  24. Parkoviště pro karavany
    ParkingJáchymov-Ostrov nad Ohří
    ok. 2,5 km od ośrodka
  25. PARKING P4 - Skiareál Klínovec
    ParkingJáchymov
    ok. 3 km od ośrodka
  26. PARKING P5 - SKIAREÁL KLÍNOVEC
    ParkingJáchymov
    ok. 3 km od ośrodka
  27. Parkoviště Ski Klínovec - Jáchymov
    ParkingJáchymov
    ok. 3 km od ośrodka
  28. BAR - ApresSki Jägermeister
    Après-skiJáchymov
    ok. 3,5 km od ośrodka
    Strona: BAR - ApresSki Jägermeister (nowa karta)
  29. Hory s Medvědem
    Szkoła narciarskaAbertamy
    ok. 4,5 km od ośrodka
  30. Lyžařská a Snowboardová Škola Plešivec
    Szkoła narciarskaAbertamy
    ok. 4,5 km od ośrodka
    +420 725 858 816Strona: Lyžařská a Snowboardová Škola Plešivec (nowa karta)
  31. Parkoviště 6 - Skiareál Plešivec
    ParkingAbertamy
    ok. 4,5 km od ośrodka
  32. Lyžařská škola Pernink
    Szkoła narciarskaPernink
    ok. 9 km od ośrodka
  33. Skiareál Pernink nádraží
    Wypożyczalnia nartPernink
    ok. 9,5 km od ośrodka
  34. SNOWMONKEYS - ski & snb škola
    Szkoła narciarskaPernink
    ok. 9,5 km od ośrodka
    +420 723 267 929
Kiedy jechać

Novako Jáchymov: kiedy jechać na narty

Najwięcej śniegu leży zwykle w lutym (średnio 16 cm). W 2 z ostatnich 10 sezonów w lutym było go co najmniej 40 cm. Dane dla okolicy stacji, nie pomiar na stoku.

Novako Jáchymov: śnieg w poszczególnych miesiącach

Sezony 2016–2026 · dane historyczne · w rejonie stacji

Najwięcej śniegu historycznie: styczeń–luty

Luty: średnio 16 cm, śnieg leży 24 dni, średnio co najmniej 40 cm w 2 z 10 sezonów

PaźLisGruStyLutMarKwiMaj
Novako Jáchymov: śnieg w rejonie stacji według miesięcy, 10 sezonów
MiesiącŚrednioMedianaDni ze śniegiem
Październik0 cm0 cm1 dzień
Listopad2 cm2 cm11 dni
Grudzień6 cm5 cm26 dni
Styczeń15 cm10 cm28 dni
Luty16 cm12 cm24 dni
Marzec2 cm2 cm18 dni
Kwiecień1 cm0 cm7 dni
Maj0 cm0 cm1 dzień
Wyjazdy z biurami podróży

Wyjazdy w okolicy: Novako Jáchymov

6 hoteli z zimową ofertą w miejscowościach wokół ośrodka, od 641 zł za osobę. Rezerwujesz i płacisz online na skionline.pl.

Summit of Saxony Resort, Oberwiesenthal
Blisko stoku
Oberwiesenthal · Saksonia

Summit of Saxony Resort

13–16.12.20263 noce
  • Wellness
  • Dla rodzin z dziećmi
  • Parking
  • Wypożyczalnia sprzętu
  • Darmowe Wi-Fi
  • Zwierzęta mile widziane
Śniadania
za osobęod 641 zł
SnowTrex
Best Western Ahorn Hotel, Oberwiesenthal
Oberwiesenthal · Saksonia

Best Western Ahorn Hotel

08–11.03.20273 noce
  • Basen kryty
  • Wellness
  • Dla rodzin z dziećmi
  • Parking
  • Wypożyczalnia sprzętu
  • Darmowe Wi-Fi
Śniadania
za osobęod 1 052 zł
SnowTrex
Alpina Lodge Hotel, Oberwiesenthal
Oberwiesenthal · Saksonia

Alpina Lodge Hotel

15–18.12.20263 noce
  • Wellness
  • Dla rodzin z dziećmi
  • Przedszkole hotelowe
  • Parking
  • Wypożyczalnia sprzętu
  • Darmowe Wi-Fi
Śniadanie i kolacja
za osobęod 1 158 zł
SnowTrex
PANORAMA Hotel Oberwiesenthal, Oberwiesenthal
Oberwiesenthal · Saksonia

PANORAMA Hotel Oberwiesenthal

28.02–03.03.20273 noce
  • Basen kryty
  • Wellness
  • Dla rodzin z dziećmi
  • Parking
  • Wypożyczalnia sprzętu
  • Darmowe Wi-Fi
Wszystko w cenie
za osobęod 995 zł
SnowTrex
Ubezpieczenie na narty w Czechach od 34,51 zł/os. za 7 dni 
Pewne ubezpieczenie narciarskie: ratownictwo na stoku i leczenie za granicą, w wyższych wariantach także OC narciarza. Polisa przychodzi e-mailem kilka minut po płatności.
Oblicz cenę

Novako Jáchymov: najczęstsze pytania

Ile km tras ma ośrodek Novako Jáchymov?

Ośrodek Novako Jáchymov ma 5,1 km tras i 3 wyciągi.

Kiedy jest najwięcej śniegu w ośrodku Novako Jáchymov?

Najwięcej śniegu leży zwykle w lutym (średnio 16 cm). W 2 z ostatnich 10 sezonów w lutym było go co najmniej 40 cm. Dane dla okolicy stacji, nie pomiar na stoku.

W okolicy

Stacje w pobliżu

Przed sezonemRudawy · 1 244 m · 5 km stąd
Cz3°
Pt5°
Sb1°
Nd5°
Pn4°
Przed sezonemRudawy · 802 m · 28 km stąd
Cz7°
Pt8°
Sb4°
Nd8°
Pn6°

Prognoza z dziś, 18:45Źródła danych

Dodaj skionline.pl do ekranu

iPhone i iPad Safari

  1. Stuknij Udostępnij (w nowszym Safari najpierw „•••”).
  2. Przewiń listę i wybierz „Do ekranu początkowego”.
  3. Stuknij „Dodaj”.

W innych przeglądarkach na iPhonie ta sama opcja jest w menu Udostępnij.

Więcej o aplikacji