Świętuj z nami 30 lat
Francja · Sabaudia

Sainte Foy Tarentaise

⁠

Sabaudia · 1 550 m n.p.m.

  • 43km tras
  • 1 550–2 620m n.p.m.
  • 6wyciągów
  • 4kamery

Sainte Foy Tarentaise teraz: warunki i kamery

Stan ośrodka

Start sezonu
12.12
Granica zera
2 550 m
Wiatr na szczycie
12 km/h
Pogoda rok temu
w rejonie stacji
−4° do 4°, opad 41,2 mm (23.10.2025)
Śnieg rok temu
w rejonie stacji
6 cm (23.10.2025)

Prognoza z 22.10.2026, 21:58Źródła danych

Kamery: Sainte Foy Tarentaise

Wszystkie kamery tej stacji (4)

Prognoza pogody na 9 dni: Sainte Foy Tarentaise

Temperatura na górze (2 620 m) i w dolinie (1 550 m) oraz opad świeżego śniegu.

Nowy śnieg: 11 cm w 24 hSilny wiatr: porywy do 70 km/h, 23.10 17:00. Możliwe zamknięcia wyciągów
Prognoza pogody na 9 dni: Sainte Foy Tarentaise
DzieńDziś23.10Sb24.10Nd25.10Pn26.10Wt27.10Śr28.10Cz29.10Pt30.10Sb31.10
Pogoda
Góra 2 620 m−1°−3°4°7°12°9°6°7°9°
Dolina 1 550 m6°3°9°13°19°14°13°15°15°
Granica śniegu1 700 mdo doliny2 500 m
Śnieg (góra)11 cm7 cm8 cm0 cm0 cm0 cm0 cm0 cm0 cm
Wiatr (góra), km/h35304121128635

Przesuń w bok, żeby zobaczyć kolejne dni

Góra 2 620 m, dolina 1 550 m. Śnieg w centymetrach, wiatr w km/h na górze.

Prognoza z 22.10.2026, 21:58Źródła danych

Raporty warunków od narciarzy

Jak jest na stoku: Sainte Foy Tarentaise

Wpisy narciarzy: ocena tras, śnieg, kolejki i zdjęcia ze stoku.

Nikt jeszcze nie dodał raportu: Sainte Foy Tarentaise.Pierwszy raport w sezonie najbardziej pomaga tym, którzy dopiero planują wyjazd.

Dodaj raportSainte Foy Tarentaise, Francja

Trasy i wyciągi

43 km tras między 1 550 a 2 620 m

Trasy wg trudności

  • Niebieskie łatwe10 km
  • Czerwone średnie27 km
  • Czarne trudne6 km

6 wyciągów

  • Kanapy4
  • Taśmy2

Sezon 2026/27

  • Cały ośrodek: od 12.12.2026 do 18.04.2027

Wysokości i nachylenie

26% średnio (14°)62% najbardziej strome odcinki (ok. 32°)

Średnie nachylenie trasy według koloru

Niebieskie trasy
9°
Czerwone trasy
15°
Czarne trasy
21°

Na podstawie 28 km szczegółowo opisanych tras w ośrodku: średnie nachylenie trasy i najbardziej strome odcinki.

Długość tras i liczba wyciągów: skiresort.info, OpenSkiData.

Ile kosztuje skipass w ośrodku Sainte Foy Tarentaise

Ceny z cennika ośrodka, z przeliczeniem na złote po kursie NBP.

1 € = 4,3685 zł

Ceny skipassów Sainte Foy Tarentaise 2026/27
Grupa1 dzień3 dni
Dorośliur. 1962–200746 €ok. 201 zł138 €ok. 603 zł
Młodzieżur. 2008–201842 €ok. 183 zł126 €ok. 550 zł
Seniorzyur. 1952–196142 €ok. 183 zł126 €ok. 550 zł

Dzieci ur. 2019 i młodsze jeżdżą bezpłatnie.

Seniorzy: Osoby od 75 lat: karnet gratis w kasie za okazaniem dokumentu wieku (karnet sezonowy z opłatą 10 EUR)

Ceny z 21.10.2026

Policz skipassy dla grupy

Liczba dni
Dorośliur. 1962–2007
2
Młodzieżur. 2008–2018
0
Seniorzyur. 1952–1961
0

1 € = 4,3685 zł

3 dni · 2 osoby276 €
1 206 złśr. 603 zł / os.
  • Dorośli × 2: 276 €

Dzieci ur. 2019 i młodsze jeżdżą bezpłatnie. Ostateczną cenę podaje ośrodek.

Strona ośrodka

Mapa tras i okolica: Sainte Foy Tarentaise

Wyciągi, trasy i 56 miejsc przy ośrodku. Odległość w linii prostej.

Mapa tras i okolica: Sainte Foy Tarentaise56 miejsc

  1. La Maison à Colonnes
    RestauracjaSainte-Foy-Tarentaise
    ok. 0,5 km od ośrodka
  2. INTERSPORT - SAINTE FOY Tarentaise
    Wypożyczalnia nartSainte-Foy-Tarentaise
    ok. 0,5 km od ośrodka
  3. The White Lounge
    RestauracjaSainte-Foy-Tarentaise
    ok. 0,5 km od ośrodka
    +33 6 16 19 62 35
  4. École de ski à Sainte-Foy-Tarentaise | Snocool
    Szkoła narciarskaSainte-Foy-Tarentaise
    ok. 0,5 km od ośrodka
    +33 6 15 34 54 63Strona: École de ski à Sainte-Foy-Tarentaise | Snocool (nowa karta)
  5. Lama Llama
    RestauracjaSainte-Foy-Tarentaise
    ok. 0,5 km od ośrodka
  6. ESF Sainte Foy
    Szkoła narciarskaSainte-Foy-Tarentaise
    ok. 0,5 km od ośrodka
  7. Skiset Sainte Foy Sports I
    Wypożyczalnia nartSainte-Foy-Tarentaise
    ok. 0,5 km od ośrodka
  8. Les Moulinettes
    RestauracjaSainte-Foy-Tarentaise
    ok. 0,5 km od ośrodka
  9. Ski Republic Ste Foy - Centre
    Wypożyczalnia nartSainte-Foy-Tarentaise
    ok. 0,5 km od ośrodka
  10. Twinn Peaks
    Szkoła narciarskaSainte-Foy-Tarentaise
    ok. 0,5 km od ośrodka
  11. la Bergerie
    RestauracjaSainte-Foy-Tarentaise
    ok. 0,5 km od ośrodka
  12. Evolution 2 Sainte-Foy
    Szkoła narciarskaSainte-Foy-Tarentaise
    ok. 0,5 km od ośrodka
  13. INTERSPORT - BATAILLETTE SAINTE FOY TARENTAISE
    Wypożyczalnia nartSainte-Foy-Tarentaise
    ok. 0,5 km od ośrodka
    +33 4 79 08 88 29Strona: INTERSPORT - BATAILLETTE SAINTE FOY TARENTAISE (nowa karta)
  14. Skiset LG Sports
    Wypożyczalnia nartSainte-Foy-Tarentaise
    ok. 0,5 km od ośrodka
  15. 1580m
    RestauracjaSainte-Foy-Tarentaise
    ok. 0,5 km od ośrodka
  16. Le Saint Germain
    RestauracjaSainte-Foy-Tarentaise
    ok. 0,5 km od ośrodka
  17. CAIRN
    RestauracjaSainte-Foy-Tarentaise
    ok. 0,5 km od ośrodka
  18. Restaurant Chez Leon ( Jeremy et Mel )
    RestauracjaSainte-Foy-Tarentaise
    ok. 0,5 km od ośrodka
    +33 6 69 02 69 22
  19. Restaurant Les Brevettes
    RestauracjaSainte-Foy-Tarentaise
    ok. 1 km od ośrodka
  20. Parking de l'échaillon
    ParkingSainte-Foy-Tarentaise
    ok. 1,5 km od ośrodka
  21. Restaurant Les Marquises
    RestauracjaSainte-Foy-Tarentaise
    ok. 2 km od ośrodka
    +33 7 63 79 08 08
  22. Restaurant Goyet
    RestauracjaVillaroger
    ok. 3 km od ośrodka
  23. Restaurant Chez Mérie
    RestauracjaSainte-Foy-Tarentaise
    ok. 3 km od ośrodka
    +33 4 79 06 90 16
  24. Restaurant La Ferme
    RestauracjaVillaroger
    ok. 3 km od ośrodka
  25. Freefloski
    Szkoła narciarskaVillaroger
    ok. 3,5 km od ośrodka
  26. Le Solliet
    RestauracjaVillaroger
    ok. 3,5 km od ośrodka
    +33 6 74 78 20 57
  27. Le Garde Manger le Crot
    RestauracjaSainte-Foy-Tarentaise
    ok. 3,5 km od ośrodka
    +33 4 79 06 94 54
  28. La Table D'
    RestauracjaSainte-Foy-Tarentaise
    ok. 4 km od ośrodka
  29. P3
    ParkingBourg-Saint-Maurice
    ok. 4,5 km od ośrodka
    +33 4 79 07 64 19
  30. ESF Arc 2000
    Szkoła narciarskaBourg-Saint-Maurice
    ok. 4,5 km od ośrodka
  31. Chalet Du Pre St Esprit
    RestauracjaBourg-Saint-Maurice
    ok. 4,5 km od ośrodka
  32. Belliou La Fumée
    RestauracjaBourg-Saint-Maurice
    ok. 4,5 km od ośrodka
  33. La Terrasse Des Arcs
    RestauracjaBourg-Saint-Maurice
    ok. 4,5 km od ośrodka
    +33 9 54 99 85 46
  34. Q-Park Arc 2000 - Lac des Combes P7
    ParkingBourg-Saint-Maurice
    ok. 5 km od ośrodka
  35. Les Arcs speedriding school
    Szkoła narciarskaBourg-Saint-Maurice
    ok. 5 km od ośrodka
  36. Skiset Chalet Altitude MMV
    Wypożyczalnia nartBourg-Saint-Maurice
    ok. 5 km od ośrodka
  37. Lac des Combes
    ParkingBourg-Saint-Maurice
    ok. 5 km od ośrodka
    +33 4 79 07 64 19
  38. Skimium - GENTIANES SPORTS Les Arcs 2000
    Wypożyczalnia nartBourg-Saint-Maurice
    ok. 5 km od ośrodka
  39. Ecole de ski & d'Aventure - Evolution2 Arc 2000
    Szkoła narciarskaBourg-Saint-Maurice
    ok. 5 km od ośrodka
    +33 6 70 28 91 41Strona: Ecole de ski & d'Aventure - Evolution2 Arc 2000 (nowa karta)
  40. INTERSPORT - LES ARCS 2000
    Wypożyczalnia nartBourg-Saint-Maurice
    ok. 5 km od ośrodka
  41. Precision Ski Arc 2000 - Front de neige
    Wypożyczalnia nartBourg-Saint-Maurice
    ok. 5 km od ośrodka
  42. Skiset la Trace Proshop
    Wypożyczalnia nartBourg-Saint-Maurice
    ok. 5 km od ośrodka
  43. Skiset Aiguille Rouge
    Wypożyczalnia nartBourg-Saint-Maurice
    ok. 5 km od ośrodka
  44. Sport 2000 Arc 2000 Sport - Location ski Les Arcs
    Wypożyczalnia nartBourg-Saint-Maurice
    ok. 5 km od ośrodka
    +33 4 79 04 20 46Strona: Sport 2000 Arc 2000 Sport - Location ski Les Arcs (nowa karta)
  45. INTERSPORT - Les Arcs 2000 - Front de neige
    Wypożyczalnia nartLes Arcs 2000
    ok. 5 km od ośrodka
  46. Performance Ski School
    Szkoła narciarska
    ok. 5 km od ośrodka
  47. Precision Ski Arc 1950 - Le Manoir
    Wypożyczalnia nart
    ok. 5 km od ośrodka
  48. INTERSPORT - LES ARCS 1950
    Wypożyczalnia nartBourg-Saint-Maurice
    ok. 5 km od ośrodka
  49. ESF Arc 1950
    Szkoła narciarskaBourg-Saint-Maurice
    ok. 5 km od ośrodka
  50. Ski Republic Arc 1950 - Spirit
    Wypożyczalnia nart
    ok. 5 km od ośrodka
  51. Ecole de ski & d'Aventure - Evolution2 Arc 1950
    Szkoła narciarskaBourg-Saint-Maurice
    ok. 5 km od ośrodka
    +33 4 79 04 25 72Strona: Ecole de ski & d'Aventure - Evolution2 Arc 1950 (nowa karta)
  52. Precision Ski Arcs 1950
    Wypożyczalnia nart
    ok. 5,5 km od ośrodka
  53. Freeride - Arcs 1950
    Wypożyczalnia nartBourg-Saint-Maurice
    ok. 5,5 km od ośrodka
  54. Netski. HAMEAU DU GLACIER Arc 1950
    Wypożyczalnia nartBourg-Saint-Maurice
    ok. 5,5 km od ośrodka
  55. INTERSPORT - TIGNES LES BREVIERES
    Wypożyczalnia nartTignes
    ok. 8 km od ośrodka
  56. ESF Tignes Les Brévières
    Szkoła narciarskaTignes
    ok. 8 km od ośrodka
Kiedy jechać

Sainte Foy Tarentaise: kiedy jechać na narty

Najwięcej śniegu leży zwykle w marcu (średnio 194 cm). W ostatnich 10 sezonach w marcu zawsze było go co najmniej 40 cm. Dane dla okolicy stacji, nie pomiar na stoku.

Sainte Foy Tarentaise: śnieg w poszczególnych miesiącach

Sezony 2016–2026 · dane historyczne · w rejonie stacji

Najwięcej śniegu historycznie: marzec–kwiecień

Marzec: średnio 194 cm, śnieg leży 31 dni, średnio co najmniej 40 cm w każdym z 10 sezonów

PaźLisGruStyLutMarKwiMaj
Sainte Foy Tarentaise: śnieg w rejonie stacji według miesięcy, 10 sezonów
MiesiącŚrednioMedianaDni ze śniegiem
Październik4 cm2 cm13 dni
Listopad43 cm42 cm27 dni
Grudzień111 cm102 cm31 dni
Styczeń154 cm141 cm31 dni
Luty177 cm173 cm28 dni
Marzec194 cm179 cm31 dni
Kwiecień182 cm170 cm30 dni
Maj132 cm121 cm31 dni
Wyjazdy z biurami podróży

Wyjazdy w okolicy: Sainte Foy Tarentaise

12 hoteli z zimową ofertą w miejscowościach wokół ośrodka, od 1 370 zł za osobę. Rezerwujesz i płacisz online na skionline.pl.

Premium Résidence Les Alp, Bourg-Saint-Maurice
Skipass w cenie
Bourg-Saint-Maurice · Alpy Francuskie

Premium Résidence Les Alp

14–17.12.20263 noce
  • Basen kryty
  • Wellness
  • Parking
  • Wypożyczalnia sprzętu
  • Darmowe Wi-Fi
  • Zwierzęta mile widziane
Bez wyżywienia
za osobęod 1 644 zł
SnowTrex
Résidence Belles Challes, Bourg-Saint-Maurice
Bourg-Saint-Maurice · Alpy Francuskie

Résidence Belles Challes

12–19.12.20267 nocy
  • Basen kryty
  • Wellness
  • Dla rodzin z dziećmi
  • Wypożyczalnia sprzętu
  • Darmowe Wi-Fi
  • Zwierzęta mile widziane
Bez wyżywienia
za osobęod 1 370 zł
SnowTrex
Ubezpieczenie na narty we Francji od 34,51 zł/os. za 7 dni 
Pewne ubezpieczenie narciarskie: ratownictwo na stoku i leczenie za granicą, w wyższych wariantach także OC narciarza. Polisa przychodzi e-mailem kilka minut po płatności.
Oblicz cenę

Sainte Foy Tarentaise: najczęstsze pytania

Ile kosztuje skipass w ośrodku Sainte Foy Tarentaise?

Skipass dla dorosłego w szczycie sezonu 2026/27 kosztuje na 1 dzień 46 € (ok. 201 zł). Dzieci ur. 2019 i młodsze jeżdżą bez opłaty za skipass.

Kiedy zaczyna się sezon 2026/27 w ośrodku Sainte Foy Tarentaise?

Ośrodek podaje start sezonu 2026/27 na 12.12.2026, a koniec na 18.04.2027. Daty mogą się zmienić.

Na jakiej wysokości leżą trasy ośrodka Sainte Foy Tarentaise?

Trasy ośrodka Sainte Foy Tarentaise leżą na wysokości 1 550–2 620 m n.p.m. Przewyższenie wynosi 1 070 m.

Ile km tras ma ośrodek Sainte Foy Tarentaise?

Ośrodek Sainte Foy Tarentaise ma 43 km tras (10 km niebieskich, 27 km czerwonych i 6 km czarnych) i 6 wyciągów.

Kiedy jest najwięcej śniegu w ośrodku Sainte Foy Tarentaise?

Najwięcej śniegu leży zwykle w marcu (średnio 194 cm). W ostatnich 10 sezonach w marcu zawsze było go co najmniej 40 cm. Dane dla okolicy stacji, nie pomiar na stoku.

W okolicy

Stacje w pobliżu

Przed sezonemSabaudia · 3 226 m · 9 km stąd
Start sezonu12 gru
Pt−4°
Sb−5°
Nd1°
Pn3°
Wt9°
Przed sezonemSabaudia · 3 456 m · 12 km stąd
Start sezonu21 lis
Pt−4°
Sb−6°
Nd0°
Pn2°
Wt8°

Prognoza z 22.10.2026, 21:58Źródła danych

Dodaj skionline.pl do ekranu

iPhone i iPad Safari

  1. Stuknij Udostępnij (w nowszym Safari najpierw „•••”).
  2. Przewiń listę i wybierz „Do ekranu początkowego”.
  3. Stuknij „Dodaj”.

W innych przeglądarkach na iPhonie ta sama opcja jest w menu Udostępnij.

Więcej o aplikacji