Świętuj z nami 30 lat
Niemcy · Bawaria

Thaler Höhe

⁠

Wiederhofen · Bawaria · 930 m n.p.m.

  • 4km tras
  • 930–1 170m n.p.m.
  • 4wyciągi
  • 1kamera

Thaler Höhe teraz: warunki i kamery

Stan ośrodka

Granica zera
2 150 m
Wiatr na szczycie
15 km/h
Pogoda rok temu
w rejonie stacji
7° do 13°, opad 8,5 mm (22.10.2025)
Śnieg rok temu
w rejonie stacji
0 cm (22.10.2025)

Prognoza z dziś, 18:46Źródła danych

Kamery: Thaler Höhe

Z okolicy: Allgäu

Wszystkie kamery tej stacji (1)

Wiadomości

Prognoza pogody na 10 dni: Thaler Höhe

Temperatura na górze (1 170 m) i w dolinie (930 m) oraz opad świeżego śniegu.

Silny wiatr: porywy do 77 km/h, 24.10 00:00. Możliwe zamknięcia wyciągów
Prognoza pogody na 10 dni: Thaler Höhe
DzieńDziś22.10Pt23.10Sb24.10Nd25.10Pn26.10Wt27.10Śr28.10Cz29.10Pt30.10Sb31.10
Pogoda
Góra 1 170 m6°10°5°9°10°19°12°12°14°9°
Dolina 930 m8°10°7°11°11°19°13°12°14°10°
Granica śniegunad górąnad górą1 100 mnad górąnad górą
Śnieg (góra)0 cm0 cm2 cm0 cm0 cm0 cm0 cm0 cm0 cm0 cm
Wiatr (góra), km/h2748565928924151425

Przesuń w bok, żeby zobaczyć kolejne dni

Góra 1 170 m, dolina 930 m. Śnieg w centymetrach, wiatr w km/h na górze.

Prognoza z dziś, 18:46Źródła danych

Raporty warunków od narciarzy

Jak jest na stoku: Thaler Höhe

Wpisy narciarzy: ocena tras, śnieg, kolejki i zdjęcia ze stoku.

Nikt jeszcze nie dodał raportu: Thaler Höhe.Pierwszy raport w sezonie najbardziej pomaga tym, którzy dopiero planują wyjazd.

Dodaj raportThaler Höhe, Niemcy

Trasy i wyciągi

4 km tras między 930 a 1 170 m

Trasy wg trudności

  • Niebieskie łatwe3,4 km
  • Czerwone średnie0,6 km

4 wyciągi

  • Orczyki4

Sezon 2026/27

  • Wyciągi: ferie świąteczne i karnawałowe: codziennie 9:00–16:00; poza nimi pon.-pt. 10:00–16:00, sob.-niedz. 9:00–16:00; jazda przy oświetleniu w piątki 18:00–21:00 (gdy pozwala śnieg)

Wysokości i nachylenie

15% średnio (9°)

Średnie nachylenie trasy według koloru

Niebieskie trasy
8°
Czerwone trasy
11°

Na podstawie 4 km szczegółowo opisanych tras w ośrodku: średnie nachylenie trasy i najbardziej strome odcinki.

Operator: Thaler Höhe eG. Długość tras i liczba wyciągów: strona ośrodka.

Mapa tras i okolica: Thaler Höhe

Wyciągi, trasy i 28 miejsc przy ośrodku. Odległość w linii prostej.

Mapa tras i okolica: Thaler Höhe28 miejsc

  1. Mühlbachstüble
    RestauracjaMissen-Wilhams
    ok. 0,5 km od ośrodka
  2. Ski & Rennsportschule Hörburger
    Szkoła narciarskaMissen-Wilhams
    ok. 0,5 km od ośrodka
  3. Kostenpflichtiger Parkplatz (Kartenzahlung möglich)
    ParkingMissen-Wilhams
    ok. 0,5 km od ośrodka
  4. Wanderparkplatz Missen
    ParkingMissen-Wilhams
    ok. 2 km od ośrodka
  5. Pizzeria La Mamma
    RestauracjaMissen-Wilhams
    ok. 2 km od ośrodka
  6. Handvollgrün - Café und Catering
    RestauracjaMissen-Wilhams-Missen
    ok. 2 km od ośrodka
    +49 1514 6529149
  7. Landhotel und Restaurant Albrecht
    RestauracjaMissen-Wilhams-Missen
    ok. 2 km od ośrodka
  8. Brauereigasthof & Hotel Schäffler
    RestauracjaMissen-Wilhams-Missen
    ok. 2 km od ośrodka
  9. Pfarralpe Missen
    RestauracjaMissen-Wilhams
    ok. 2 km od ośrodka
    Strona: Pfarralpe Missen (nowa karta)
  10. Alpe Schneidberg
    RestauracjaOberstaufen
    ok. 2,5 km od ośrodka
  11. SONNE Wilhams
    RestauracjaMissen-Wilhams-Wilhams
    ok. 3 km od ośrodka
  12. Flavours Restaurant & Biergarten
    RestauracjaOberstaufen
    ok. 3 km od ośrodka
  13. Parkplatz Alpsee Bergwelt
    ParkingImmenstadt im Allgäu
    ok. 3 km od ośrodka
    Strona: Parkplatz Alpsee Bergwelt (nowa karta)
  14. Juget-Alpe
    RestauracjaImmenstadt im Allgäu
    ok. 3 km od ośrodka
  15. Restaurant Webstüble
    RestauracjaOberstaufen-Wiedemannsdorf
    ok. 3,5 km od ośrodka
  16. Parkplatz am Festsaal Thalkirchdorf
    ParkingOberstaufen
    ok. 3,5 km od ośrodka
  17. Siedelalpe
    RestauracjaImmenstadt im Allgäu
    ok. 3,5 km od ośrodka
  18. Thalkirchdorfer Dorfhaus
    RestauracjaOberstaufen-Thalkirchdorf (Kirchdorf)
    ok. 3,5 km od ośrodka
  19. Alpe Schönesreuth
    RestauracjaImmenstadt im Allgäu
    ok. 4 km od ośrodka
    Strona: Alpe Schönesreuth (nowa karta)
  20. Parkplaetze für das Seeufer
    ParkingImmenstadt im Allgäu
    ok. 4 km od ośrodka
  21. Seeterrasse-Alpsee
    RestauracjaImmenstadt im Allgäu
    ok. 4 km od ośrodka
  22. Parkplatz Ochsenalpe
    ParkingMissen-Wilhams
    ok. 4 km od ośrodka
  23. Berghütte Bärenfalle
    RestauracjaImmenstadt im Allgäu
    ok. 4 km od ośrodka
  24. Alpe Obere Kalle - ALPZEIT - Christoph Frank
    RestauracjaImmenstadt im Allgäu
    ok. 4,5 km od ośrodka
    +49 8325 487Strona: Alpe Obere Kalle - ALPZEIT - Christoph Frank (nowa karta)
  25. Königsalpe Stiefenhofen Trabers
    RestauracjaStiefenhofen
    ok. 4,5 km od ośrodka
    +49 175 5277120
  26. Parkplatz Schlettermoos
    ParkingImmenstadt im Allgäu-Knottenried
    ok. 5 km od ośrodka
  27. Brotzeitstüble Schwändle
    RestauracjaOberstaufen
    ok. 5 km od ośrodka
  28. Schwändle - Berghütte
    RestauracjaOberstaufen
    ok. 5 km od ośrodka
Kiedy jechać

Thaler Höhe: kiedy jechać na narty

Najwięcej śniegu leży zwykle w lutym (średnio 35 cm). W 4 z ostatnich 10 sezonów w lutym było go co najmniej 40 cm. Dane dla okolicy stacji, nie pomiar na stoku.

Thaler Höhe: śnieg w poszczególnych miesiącach

Sezony 2016–2026 · dane historyczne · w rejonie stacji

Najwięcej śniegu historycznie: styczeń–luty

Luty: średnio 35 cm, śnieg leży 28 dni, średnio co najmniej 40 cm w 4 z 10 sezonów

PaźLisGruStyLutMarKwiMaj
Thaler Höhe: śnieg w rejonie stacji według miesięcy, 10 sezonów
MiesiącŚrednioMedianaDni ze śniegiem
Październik0 cm0 cm2 dni
Listopad4 cm4 cm17 dni
Grudzień20 cm16 cm30 dni
Styczeń34 cm30 cm30 dni
Luty35 cm21 cm28 dni
Marzec19 cm6 cm26 dni
Kwiecień5 cm4 cm15 dni
Maj0 cm0 cm3 dni
Wyjazdy z biurami podróży

Wyjazdy w okolicy: Thaler Höhe

4 hotele z zimową ofertą w miejscowościach wokół ośrodka, od 1 158 zł za osobę. Rezerwujesz i płacisz online na skionline.pl.

Alpin & Wellness Resort, Oberstaufen
Oberstaufen · Alpy Bawarskie

Alpin & Wellness Resort

10–13.01.20273 noce
  • Basen kryty
  • Wellness
  • Dla rodzin z dziećmi
  • Parking
  • Wypożyczalnia sprzętu
  • Darmowe Wi-Fi
Śniadanie i kolacja
za osobęod 2 275 zł
SnowTrex
Mondi Resort Oberstaufen, Oberstaufen
Oberstaufen · Alpy Bawarskie

Mondi Resort Oberstaufen

04–07.03.20273 noce
  • Basen kryty
  • Wellness
  • Dla rodzin z dziećmi
  • Przedszkole hotelowe
  • Parking
  • Darmowe Wi-Fi
Bez wyżywienia
za osobęod 1 312 zł
SnowTrex
Zdjęcie wkrótce
Skipass w cenie
Oberstaufen · Alpy Bawarskie

Hotel Adler

06–09.12.20263 noce
  • Wellness
  • Dla rodzin z dziećmi
  • Parking
  • Darmowe Wi-Fi
  • Zwierzęta mile widziane
  • Siłownia
Śniadania
za osobęod 1 688 zł
SnowTrex
Hotel Haus Daheim, Oberstaufen
Skipass w cenie
Oberstaufen · Alpy Bawarskie

Hotel Haus Daheim

06–09.12.20263 noce
  • Wellness
  • Dla rodzin z dziećmi
  • Parking
  • Darmowe Wi-Fi
  • Zwierzęta mile widziane
  • Siłownia
Śniadania
za osobęod 1 158 zł
SnowTrex
Ubezpieczenie na narty w Niemczech od 34,51 zł/os. za 7 dni 
Pewne ubezpieczenie narciarskie: ratownictwo na stoku i leczenie za granicą, w wyższych wariantach także OC narciarza. Polisa przychodzi e-mailem kilka minut po płatności.
Oblicz cenę

Thaler Höhe: najczęstsze pytania

Na jakiej wysokości leżą trasy ośrodka Thaler Höhe?

Trasy ośrodka Thaler Höhe leżą na wysokości 930–1 170 m n.p.m. Przewyższenie wynosi 240 m.

Ile km tras ma ośrodek Thaler Höhe?

Ośrodek Thaler Höhe ma 4 km tras (3,4 km niebieskich i 0,6 km czerwonych) i 4 wyciągi.

Kiedy jest najwięcej śniegu w ośrodku Thaler Höhe?

Najwięcej śniegu leży zwykle w lutym (średnio 35 cm). W 4 z ostatnich 10 sezonów w lutym było go co najmniej 40 cm. Dane dla okolicy stacji, nie pomiar na stoku.

W okolicy

Stacje w pobliżu

Przed sezonemBawaria · 1 040 m · 3 km stąd
Cz8°
Pt11°
Sb6°
Nd10°
Pn10°
Przed sezonemBawaria · 1 170 m · 6 km stąd
Start sezonu23 gru
Cz6°
Pt9°
Sb4°
Nd10°
Pn10°
Brak otwartych wyciągówVorarlberg · 1 200 m · 13 km stąd
Trasy0 z 4
Cz6°
Pt9°
Sb4°
Nd9°
Pn9°
Aktualizacja: dziś

Prognoza z dziś, 18:46Źródła danych

Dodaj skionline.pl do ekranu

iPhone i iPad Safari

  1. Stuknij Udostępnij (w nowszym Safari najpierw „•••”).
  2. Przewiń listę i wybierz „Do ekranu początkowego”.
  3. Stuknij „Dodaj”.

W innych przeglądarkach na iPhonie ta sama opcja jest w menu Udostępnij.

Więcej o aplikacji