Świętuj z nami 30 lat
Polska · Tatry i Podhale

Olczań-Ski

⁠

Bukowina Tatrzańska · Tatry i Podhale

  • 1,8km tras
  • 4wyciągi
  • 3kamery

Olczań-Ski teraz: warunki i kamery

Stan ośrodka

Granica zera
1 550 m
Pogoda rok temu
w rejonie stacji
1° do 9°, opad 4,5 mm (22.10.2025)
Śnieg rok temu
w rejonie stacji
0 cm (22.10.2025)

Prognoza z dziś, 18:45Źródła danych

Kamery: Olczań-Ski

Z okolicy: Podhale

Wszystkie kamery tej stacji (3)

Prognoza pogody na 10 dni: Olczań-Ski

Temperatura i opad świeżego śniegu w najbliższych dniach.

Prognoza pogody na 10 dni: Olczań-Ski
DzieńDziś22.10Pt23.10Sb24.10Nd25.10Pn26.10Wt27.10Śr28.10Cz29.10Pt30.10Sb31.10
Pogoda
Górabrakbrakbrakbrakbrakbrakbrakbrakbrakbrak
Dolina8°10°7°9°7°10°12°5°3°3°
Granica śniegu2 000 m1 800 m2 100 m2 600 m1 700 m1 200 m
Śnieg (góra)brakbrakbrakbrakbrakbrakbrakbrakbrakbrak
Wiatr (góra), km/hbrakbrakbrakbrakbrakbrakbrakbrakbrakbrak

Przesuń w bok, żeby zobaczyć kolejne dni

Śnieg w centymetrach, wiatr w km/h na górze.

Prognoza z dziś, 18:45Źródła danych

Raporty warunków od narciarzy

Jak jest na stoku: Olczań-Ski

Wpisy narciarzy: ocena tras, śnieg, kolejki i zdjęcia ze stoku.

  1. Narciarz

    Trasy: bardzo dobreSztuczny

    ufo jest fajne

Dodaj raportOlczań-Ski, Polska

Trasy i wyciągi

1,8 km tras

Trasy wg trudności

  • Niebieskie łatwe1,2 km
  • Czerwone średnie0,5 km
  • Czarne trudne0,1 km
Liczba tras
4
Najdłuższa trasa
0,5 km

4 wyciągi

  • Orczyki2
  • Kanapy1
  • Talerzyki1

Sezon

  • Wyciągi: 9:00–21:00

Długość tras i liczba wyciągów: strona ośrodka, skiresort.info.

Mapa tras i okolica: Olczań-Ski

Wyciągi, trasy i 56 miejsc przy ośrodku. Odległość w linii prostej.

Mapa tras i okolica: Olczań-Ski56 miejsc

  1. Gospoda u Michałków
    RestauracjaBukowina Tatrzańska
    ok. 0,5 km od ośrodka
    +48 519 568 096
  2. Da Grasso
    RestauracjaBukowina Tatrzańska
    ok. 0,5 km od ośrodka
  3. Gruby Wół
    RestauracjaBukowina Tatrzańska
    ok. 0,5 km od ośrodka
    +48 797 747 511
  4. Szarotka Karczma
    RestauracjaBukowina Tatrzańska
    ok. 0,5 km od ośrodka
    +48 18 207 74 37
  5. Wypożyczalnia narciarska u TRABANTA
    Wypożyczalnia nartBukowina Tatrzańska
    ok. 0,5 km od ośrodka
  6. Grill bar Śleboda
    BarBukowina Tatrzańska
    ok. 0,5 km od ośrodka
  7. Wypożyczalnia nart „Góral”
    Wypożyczalnia nartBukowina Tatrzańska
    ok. 0,5 km od ośrodka
    +48 785 826 809
  8. Karczma u Ignatka
    RestauracjaBukowina Tatrzańska
    ok. 0,5 km od ośrodka
  9. Karczma U Leśnego
    RestauracjaBukowina Tatrzańska
    ok. 0,5 km od ośrodka
    +48 601 763 611
  10. Hodorowicz-Sport
    Szkoła narciarskaBukowina Tatrzańska
    ok. 0,5 km od ośrodka
  11. Restauracja Regionalna SKALNICA
    RestauracjaBukowina Tatrzańska
    ok. 0,5 km od ośrodka
  12. Zwyrtlik wypożyczalnia i instruktor narciarstwa
    Wypożyczalnia nartBukowina Tatrzańska
    ok. 0,5 km od ośrodka
    +48 693 721 813
  13. Wypożyczalnia sprzętu narciarskiego "ZOSPA"
    Wypożyczalnia nartBukowina Tatrzańska
    ok. 0,5 km od ośrodka
    +48 886 756 711
  14. Karczma u Buńdów
    RestauracjaBukowina Tatrzańska
    ok. 0,5 km od ośrodka
  15. WOMASKI Szkoła narciarska i snowboardowa
    Szkoła narciarskaBukowina Tatrzańska
    ok. 0,5 km od ośrodka
  16. Wypożyczalnia Nart Snowboard Dujawica Ski Rental
    Wypożyczalnia nartBukowina Tatrzańska
    ok. 0,5 km od ośrodka
    +48 606 347 989
  17. Szkoła narciarska Budzyńskich - Wyciąg dla poczatkujących
    Szkoła narciarskaBukowina Tatrzańska
    ok. 0,5 km od ośrodka
    +48 691 382 545Strona: Szkoła narciarska Budzyńskich - Wyciąg dla poczatkujących (nowa karta)
  18. Zbójecki Dwór Restauracja & Pizzeria
    RestauracjaBukowina Tatrzańska
    ok. 0,5 km od ośrodka
  19. Gawra wypożyczalnia sprzętu zimowego
    Wypożyczalnia nartBukowina Tatrzańska
    ok. 0,5 km od ośrodka
  20. Kiełbacha i Korale
    RestauracjaBukowina Tatrzańska
    ok. 0,5 km od ośrodka
    +48 696 739 729
  21. Karczma Pod Stancyjom
    RestauracjaBukowina Tatrzańska
    ok. 0,5 km od ośrodka
  22. Karczma pod Dębem
    RestauracjaBukowina Tatrzańska
    ok. 0,5 km od ośrodka
    +48 535 819 188
  23. Restauracja Schronisko Bukowina
    RestauracjaBukowina Tatrzańska
    ok. 0,5 km od ośrodka
  24. Restauracja WIDOK
    RestauracjaBukowina Tatrzańska
    ok. 0,5 km od ośrodka
  25. Dziupla Skowronkow
    RestauracjaBukowina Tatrzańska
    ok. 0,5 km od ośrodka
    +48 602 342 360
  26. Restauracja TaTRadycja
    RestauracjaBukowina Tatrzańska
    ok. 0,5 km od ośrodka
  27. Karczma Giewont
    RestauracjaBukowina Tatrzańska
    ok. 0,5 km od ośrodka
  28. Pizza Rozetka
    RestauracjaBukowina Tatrzańska
    ok. 0,5 km od ośrodka
  29. Karcma U Wróbla
    RestauracjaBukowina Tatrzańska
    ok. 1 km od ośrodka
  30. PARKING 200 m od Klin Bukowina Tatrz. - mozliwy BUS do Morskiego Oka
    ParkingBukowina Tatrzańska
    ok. 1 km od ośrodka
    +48 608 734 159
  31. Parking Kościelny, przy cmentarzu w Bukowinie Tatrzańskiej
    ParkingBukowina Tatrzańska
    ok. 1 km od ośrodka
  32. Wypożyczalnia Nart i Snowboardu "u Czesia"
    Wypożyczalnia nartBukowina Tatrzańska
    ok. 1,5 km od ośrodka
    +48 530 350 996
  33. Wysoki Wierch - Wyciąg, wypożyczalnia i szkoła narciarska
    Szkoła narciarskaBukowina Tatrzańska
    ok. 1,5 km od ośrodka
    +48 603 796 544
  34. Wypożyczalnia GANOBA Wojciech Para
    Wypożyczalnia nartBukowina Tatrzańska
    ok. 1,5 km od ośrodka
  35. Wypożyczalnia nart U Trabanta
    Wypożyczalnia nartBukowina Tatrzańska
    ok. 1,5 km od ośrodka
  36. Firma Handlowo - Usługowa SNOW DREAM Małgorzata Stasik
    Wypożyczalnia nartBukowina Tatrzańska
    ok. 1,5 km od ośrodka
    +48 600 008 406Strona: Firma Handlowo - Usługowa SNOW DREAM Małgorzata Stasik (nowa karta)
  37. Wypożyczalnia Nart Bafia
    Wypożyczalnia nartBiałka Tatrzańska
    ok. 1,5 km od ośrodka
  38. Wypożyczalnia Łostre Brzyzki
    Wypożyczalnia nartBukowina Tatrzańska
    ok. 1,5 km od ośrodka
    +48 880 057 606
  39. rhSPORT Wypożyczalnia Serwis Sklep
    Wypożyczalnia nartBukowina Tatrzańska
    ok. 2 km od ośrodka
  40. Rusiński Wierch Parking
    ParkingBukowina Tatrzańska
    ok. 2 km od ośrodka
  41. Szkoła Narciarstwa i Snowboardu FUN SCHOOL przy SKI STASINDA - KURSY FERYJNE Bukowina Tatrzanska
    Szkoła narciarskaBukowina Tatrzańska
    ok. 2 km od ośrodka
    +48 577 533 232Strona: Szkoła Narciarstwa i Snowboardu FUN SCHOOL przy SKI STASINDA - KURSY FERYJNE Bukowina Tatrzanska (nowa karta)
  42. szkolanaferie.pl
    Szkoła narciarskaBukowina Tatrzańska
    ok. 2 km od ośrodka
  43. 'JiJ' Wypożyczalnia nart i snowboardu RUSIŃ-SKI
    Wypożyczalnia nartBukowina Tatrzańska
    ok. 2 km od ośrodka
    +48 601 966 427Strona: 'JiJ' Wypożyczalnia nart i snowboardu RUSIŃ-SKI (nowa karta)
  44. Przedszkole Narciarskie Dimbo
    Szkoła narciarskaBukowina Tatrzańska
    ok. 2 km od ośrodka
  45. Zatoczka z miejscem widokowym.
    ParkingBukowina Tatrzańska
    ok. 2 km od ośrodka
  46. Parking Bukowina
    Parking
    ok. 2 km od ośrodka
    +48 606 263 917
  47. Śnieżna Baciarka Szkoła narciarstwa i snowboardu
    Szkoła narciarskaGliczarów Górny
    ok. 2 km od ośrodka
    +48 517 610 235Strona: Śnieżna Baciarka Szkoła narciarstwa i snowboardu (nowa karta)
  48. Dziki Parking Niebieska Dolina
    ParkingBukowina Tatrzańska
    ok. 2 km od ośrodka
    +48 601 548 736
  49. Parking Szymkówka
    ParkingBukowina Tatrzańska
    ok. 2 km od ośrodka
    +48 601 548 736
  50. Wypożyczalnia nart snowboardów rowerów Active
    Wypożyczalnia nartPoronin
    ok. 2 km od ośrodka
    +48 663 033 661Strona: Wypożyczalnia nart snowboardów rowerów Active (nowa karta)
  51. Wypożyczalnia Saleja Ski
    Wypożyczalnia nartPoronin
    ok. 2,5 km od ośrodka
  52. SKIrent.pl | Bukowina Tatrzańska | Chlebek-Sport.pl | wypożyczalnia nart
    Wypożyczalnia nartBukowina Tatrzańska
    ok. 3 km od ośrodka
    +48 889 783 910Strona: SKIrent.pl | Bukowina Tatrzańska | Chlebek-Sport.pl | wypożyczalnia nart (nowa karta)
  53. Parking Autokary/Busy Sky Walk ścieżka w chmurach
    ParkingMurzasichle
    ok. 3,5 km od ośrodka
    Strona: Parking Autokary/Busy Sky Walk ścieżka w chmurach (nowa karta)
  54. Rezerwowy Parking Morskie Oko
    ParkingBrzegi
    ok. 3,5 km od ośrodka
    Strona: Rezerwowy Parking Morskie Oko (nowa karta)
  55. Parking TPN Wierch Poroniec nad Kiczorą
    ParkingBrzegi
    ok. 5 km od ośrodka
  56. Wypożyczalnia Nart "U Rysia"
    Wypożyczalnia nartBiały Dunajec
    ok. 8,5 km od ośrodka
Kiedy jechać

Olczań-Ski: kiedy jechać na narty

Najwięcej śniegu leży zwykle w lutym (średnio 48 cm). W 8 z ostatnich 10 sezonów w lutym było go co najmniej 40 cm. Dane dla okolicy stacji, nie pomiar na stoku.

Olczań-Ski: śnieg w poszczególnych miesiącach

Sezony 2016–2026 · dane historyczne · w rejonie stacji

Najwięcej śniegu historycznie: styczeń–luty

Luty: średnio 48 cm, śnieg leży 28 dni, średnio co najmniej 40 cm w 8 z 10 sezonów

PaźLisGruStyLutMarKwiMaj
Olczań-Ski: śnieg w rejonie stacji według miesięcy, 10 sezonów
MiesiącŚrednioMedianaDni ze śniegiem
Październik1 cm0 cm4 dni
Listopad4 cm4 cm16 dni
Grudzień22 cm22 cm31 dni
Styczeń39 cm35 cm31 dni
Luty48 cm50 cm28 dni
Marzec33 cm39 cm30 dni
Kwiecień10 cm8 cm20 dni
Maj0 cm0 cm2 dni
Wyjazdy z biurami podróży

Wyjazdy w okolicy: Olczań-Ski

18 hoteli z zimową ofertą w miejscowościach wokół ośrodka, od 389 zł za 2 osoby. Rezerwujesz i płacisz online na skionline.pl.

Hotel Bystra, Białka Tatrzańska
Białka Tatrzańska · Tatry i Podhale

Hotel Bystra

06–08.12.20262 noce
  • Basen kryty
  • Wellness
  • Dla rodzin z dziećmi
  • Parking
  • Darmowe Wi-Fi
  • Kominek
Śniadanie i kolacja
za 2 osobyod 889 zł
Nekera

Olczań-Ski: najczęstsze pytania

Ile km tras ma ośrodek Olczań-Ski?

Ośrodek Olczań-Ski ma 1,8 km tras (1,2 km niebieskich, 0,5 km czerwonych i 0,1 km czarnych) i 4 wyciągi.

Kiedy jest najwięcej śniegu w ośrodku Olczań-Ski?

Najwięcej śniegu leży zwykle w lutym (średnio 48 cm). W 8 z ostatnich 10 sezonów w lutym było go co najmniej 40 cm. Dane dla okolicy stacji, nie pomiar na stoku.

W okolicy

Stacje w pobliżu

Brak otwartych wyciągówTatry i Podhale · 926 m · 2 km stąd
Trasy0 z 5
Cz10°
Pt9°
Sb7°
Nd9°
Pn7°
Aktualizacja: dziśZobacz kamerę
Przed sezonemTatry i Podhale · 989 m · 2 km stąd
Cz9°
Pt9°
Sb7°
Nd8°
Pn6°

Prognoza z dziś, 18:46Źródła danych

Dodaj skionline.pl do ekranu

iPhone i iPad Safari

  1. Stuknij Udostępnij (w nowszym Safari najpierw „•••”).
  2. Przewiń listę i wybierz „Do ekranu początkowego”.
  3. Stuknij „Dodaj”.

W innych przeglądarkach na iPhonie ta sama opcja jest w menu Udostępnij.

Więcej o aplikacji