Świętuj z nami 30 lat
Szwajcaria · Oberland Berneński

Habkern-Sattelegg

⁠

Habkern · Oberland Berneński · 1 128 m n.p.m.

  • 7km tras
  • 1 128–1 481m n.p.m.
  • 3wyciągi

Habkern-Sattelegg: warunki teraz

Aktualizacja: dziś
Przed sezonem
Śnieg góra0 cm
Śnieg dół0 cm
Temp. góra/dół6° / 9°

Temperatura: prognoza z dziś, 19:05Źródła danych

Habkern-Sattelegg teraz: warunki

Stan ośrodka

Śnieg na górze 
0 cm
Śnieg na dole 
0 cm
Granica zera
2 346 m
Wiatr na szczycie
4 km/h
Widoczność
54 km

Prognoza z dziś, 19:05Źródła danych

Komunikat stacji: dziś

Prognoza pogody na 10 dni: Habkern-Sattelegg

Temperatura na górze (1 481 m) i w dolinie (1 128 m) oraz opad świeżego śniegu.

Prognoza pogody na 10 dni: Habkern-Sattelegg
DzieńDziś22.10Pt23.10Sb24.10Nd25.10Pn26.10Wt27.10Śr28.10Cz29.10Pt30.10Sb31.10
Pogoda
Góra 1 481 m6°8°3°9°10°17°9°13°14°11°
Dolina 1 128 m9°10°5°12°12°19°12°13°15°13°
Granica śniegunad górą1 300 mnad górąnad górą
Śnieg (góra)0 cm0 cm2 cm0 cm0 cm0 cm0 cm0 cm0 cm0 cm
Wiatr (góra), km/h1542173312611447

Przesuń w bok, żeby zobaczyć kolejne dni

Góra 1 481 m, dolina 1 128 m. Śnieg w centymetrach, wiatr w km/h na górze.

Prognoza z dziś, 19:05Źródła danych

Raporty warunków od narciarzy

Jak jest na stoku: Habkern-Sattelegg

Wpisy narciarzy: ocena tras, śnieg, kolejki i zdjęcia ze stoku.

Nikt jeszcze nie dodał raportu: Habkern-Sattelegg.Pierwszy raport w sezonie najbardziej pomaga tym, którzy dopiero planują wyjazd.

Dodaj raportHabkern-Sattelegg, Szwajcaria

Trasy i wyciągi

7 km tras między 1 128 a 1 481 m

Trasy

Długość tras
7 km

3 wyciągi

  • Taśmy1
  • Inne2

Sezon 2026/27

  • Cały ośrodek: przewidywany start sezonu: grudzień 2026, codziennie przy wystarczającym naturalnym śniegu

Wysokości i nachylenie

21% średnio (12°)

Średnie nachylenie trasy według koloru

Niebieskie trasy
7°
Czerwone trasy
12°
Czarne trasy
14°

Na podstawie 8 km szczegółowo opisanych tras w ośrodku: średnie nachylenie trasy i najbardziej strome odcinki.

Operator: Skilift Habkern-Sattelegg AG. Długość tras i liczba wyciągów: skiresort.info.

Ile kosztuje skipass w ośrodku Habkern-Sattelegg

W ośrodku Habkern-Sattelegg są ważne 2 karnety: skipass ośrodka i 1 karnet regionalny. Sezon 2026/27, 1 CHF = 4,7424 zł (NBP).

Skipass Habkern-Sattelegg: ceny według okresów

Ceny z cennika ośrodka, z przeliczeniem na złote po kursie NBP.

1 CHF = 4,7424 zł

Ceny skipassów Habkern-Sattelegg 2026/27
Grupa1 dzień3 dni6 dni
Dorośliur. 2010 i starsi37 CHFok. 175 zł95 CHFok. 451 zł155 CHFok. 735 zł
Dzieciur. 2011–202025 CHFok. 119 zł64 CHFok. 304 zł105 CHFok. 498 zł

Ceny z 22.10.2026

Trochę jazdy, trochę odpoczynku

Skipass Habkern-Sattelegg ma 2 warianty z dniami wolnymi: 3 z 7 i 5 z 14.

Dorośli, ur. 2010 i starsi

  • 3 dni jazdy w ciągu 7

    95 CHFok. 451 zł

    tyle samo co 3 dni z rzędu

  • 5 dni jazdy w ciągu 14

    155 CHFok. 735 zł

    o 16 CHF drożej niż 5 dni z rzędu

Ceny dla dzieci

Dzieci, ur. 2011–2020

  • 3 dni jazdy w ciągu 7

    64 CHFok. 304 zł

    tyle samo co 3 dni z rzędu

  • 5 dni jazdy w ciągu 14

    105 CHFok. 498 zł

    o 11 CHF drożej niż 5 dni z rzędu

Skipass 6 dni: Habkern-Sattelegg na tle sąsiadów

1 CHF = 4,7424 zł

Dorosły, najwyższa cena sezonu 2026/27.

Policz skipassy dla grupy

Liczba dni
Dorośliur. 2010 i starsi
2
Dzieciur. 2011–2020
1

1 CHF = 4,7424 zł

6 dni · 3 osoby415 CHF
1 968 złśr. 656 zł / os.
  • Dorośli × 2: 310 CHF
  • Dzieci × 1: 105 CHF

Ostateczną cenę podaje ośrodek.

Strona ośrodka

Co polecamy?

Ceny dla dorosłych.

Polecany karnet według długości wyjazdu
WyjazdPolecamyCena
1–2 dniSkipass Habkern-SatteleggKarnet z ceną na 1 dzień.1 dzień37 CHF ok. 175 zł
3–6 dniSkipass Habkern-SatteleggNajlepiej się opłacaJedyny karnet z ceną na 6 dni.6 dni155 CHF ok. 735 zł
Cały sezonMagic PassOpłaca się od 12 dni jazdy w sezonie (przy cenie 1 dnia 37 CHF).sezon419 CHF ok. 1 987 zł

Karnety ważne w ośrodku Habkern-Sattelegg

Ceny z najdroższego okresu sezonu.

Karnety ważne w ośrodku Habkern-Sattelegg: obszar i ceny
KarnetGdzie jest ważny1 dzień3 dni6 dniSezon
Skipass Habkern-Satteleggkarnet ośrodkaHabkern-Sattelegg7 km tras37 CHF ok. 175 zł95 CHF ok. 451 zł155 CHF ok. 735 zł25,83 CHF za dzieńbrak ceny
Magic Passkarnet regionalny82 ośrodkiok. 2 406 km trasbrak cenybrak cenybrak ceny419 CHF ok. 1 987 zł

Mapa tras i okolica: Habkern-Sattelegg

Wyciągi, trasy i 29 miejsc przy ośrodku. Odległość w linii prostej.

Mapa tras i okolica: Habkern-Sattelegg29 miejsc

  1. Restaurant Alpenblick
    RestauracjaHabkern
    ok. 0,5 km od ośrodka
  2. Gasthof Bären Habkern
    RestauracjaHabkern
    ok. 0,5 km od ośrodka
  3. Blosmoos Blockhaus
    RestauracjaHabkern
    ok. 1 km od ośrodka
  4. Jägerstübli Lombachalp
    RestauracjaHabkern
    ok. 4 km od ośrodka
  5. Panorama-Restaurant Harder Kulm
    RestauracjaInterlaken
    ok. 4 km od ośrodka
  6. Hotel Restaurant Burgseeli
    RestauracjaGoldswil bei Interlaken
    ok. 4 km od ośrodka
  7. Taproom Braui
    BarRinggenberg
    ok. 4 km od ośrodka
  8. Restaurant / Bar Bären
    RestauracjaRinggenberg
    ok. 4 km od ośrodka
  9. D' Sattleri Anita Zumbrunn GmbH
    RestauracjaRinggenberg
    ok. 4 km od ośrodka
  10. India Village Restaurant
    RestauracjaInterlaken
    ok. 4,5 km od ośrodka
  11. Parkplatz Güntschenacherweg
    ParkingRinggenberg
    ok. 4,5 km od ośrodka
  12. Ufem Fluss
    RestauracjaInterlaken
    ok. 4,5 km od ośrodka
  13. Marina - Apéro, Kaffee & Gelati
    RestauracjaInterlaken
    ok. 4,5 km od ośrodka
  14. Restaurant Yoummi 3a Interlaken
    RestauracjaInterlaken
    ok. 4,5 km od ośrodka
  15. Parkplatz St. Niklausen
    ParkingUnterseen
    ok. 4,5 km od ośrodka
    Strona: Parkplatz St. Niklausen (nowa karta)
  16. Meixin Interlaken | Asia Restaurant
    Restauracja邮政编码: 3800
    ok. 4,5 km od ośrodka
  17. SUPERMAXX BURGERS
    RestauracjaInterlaken
    ok. 4,5 km od ośrodka
  18. Indian Xpress
    RestauracjaInterlaken
    ok. 4,5 km od ośrodka
  19. Terrasse, Lounge & Bar La Belle Rivière
    BarInterlaken
    ok. 4,5 km od ośrodka
  20. La Petite Suisse
    RestauracjaInterlaken
    ok. 4,5 km od ośrodka
  21. L’Ambiance
    RestauracjaInterlaken
    ok. 4,5 km od ośrodka
  22. Bar "Le Vieux Rivage"
    BarInterlaken
    ok. 4,5 km od ośrodka
  23. Casino Kursaal Parking
    ParkingInterlaken
    ok. 4,5 km od ośrodka
  24. Parkplatz Congress Centrum
    ParkingInterlaken
    ok. 5 km od ośrodka
  25. Busparkplatz Strandbadstrasse 15 Parking
    ParkingInterlaken
    ok. 5 km od ośrodka
  26. Interlaken Bus Parking1
    ParkingInterlaken
    ok. 5 km od ośrodka
  27. Tip2Tail Interlaken
    Wypożyczalnia nartInterlaken
    ok. 5 km od ośrodka
  28. Swiss Alpine Guides - Ski & Mountaineering School Interlaken
    Szkoła narciarskaMatten bei Interlaken
    ok. 6 km od ośrodka
    +41 79 652 60 00Strona: Swiss Alpine Guides - Ski & Mountaineering School Interlaken (nowa karta)
  29. OCHSNER SPORT
    Wypożyczalnia nartWilderswil
    ok. 6,5 km od ośrodka

Dojazd

  • Habkern-Sattelegg, Oberland Berneński, Szwajcaria · 1 128 m n.p.m.
Kiedy jechać

Habkern-Sattelegg: kiedy jechać na narty

Najwięcej śniegu leży zwykle w marcu (średnio 128 cm). W ostatnich 10 sezonach w marcu zawsze było go co najmniej 40 cm. Dane dla okolicy stacji, nie pomiar na stoku.

Habkern-Sattelegg: śnieg w poszczególnych miesiącach

Sezony 2016–2026 · dane historyczne · w rejonie stacji

Najwięcej śniegu historycznie: luty–marzec

Marzec: średnio 128 cm, śnieg leży 31 dni, średnio co najmniej 40 cm w każdym z 10 sezonów

PaźLisGruStyLutMarKwiMaj
Habkern-Sattelegg: śnieg w rejonie stacji według miesięcy, 10 sezonów
MiesiącŚrednioMedianaDni ze śniegiem
Październik2 cm1 cm14 dni
Listopad20 cm19 cm27 dni
Grudzień67 cm65 cm31 dni
Styczeń103 cm105 cm31 dni
Luty126 cm130 cm28 dni
Marzec128 cm120 cm31 dni
Kwiecień101 cm90 cm30 dni
Maj43 cm29 cm30 dni
Wyjazdy z biurami podróży

Wyjazdy w okolicy: Habkern-Sattelegg

7 hoteli z zimową ofertą w miejscowościach wokół ośrodka, od 1 400 zł za osobę. Rezerwujesz i płacisz online na skionline.pl.

Eiger Mountain & Soul Resort, Grindelwald
Grindelwald · Berneński Oberland

Eiger Mountain & Soul Resort

01–04.12.20263 noce
  • Wellness
  • Dla rodzin z dziećmi
  • Parking
  • Wypożyczalnia sprzętu
  • Darmowe Wi-Fi
  • Zwierzęta mile widziane
Śniadania
za osobęod 1 952 zł
SnowTrex
Hotel Alpenhof, Grindelwald
Grindelwald · Berneński Oberland

Hotel Alpenhof

10–13.12.20263 noce
  • Wellness
  • Dla rodzin z dziećmi
  • Parking
  • Darmowe Wi-Fi
  • Zwierzęta mile widziane
  • Sprzęty domowe
Śniadania
za osobęod 1 612 zł
SnowTrex
Eiger Lodge, Grindelwald
Grindelwald · Berneński Oberland

Eiger Lodge

18–21.12.20263 noce
  • Basen kryty
  • Wellness
  • Dla rodzin z dziećmi
  • Parking
  • Wypożyczalnia sprzętu
  • Darmowe Wi-Fi
Śniadania
za osobęod 1 400 zł
SnowTrex
Ubezpieczenie na narty w Szwajcarii od 34,51 zł/os. za 7 dni 
Pewne ubezpieczenie narciarskie: ratownictwo na stoku i leczenie za granicą, w wyższych wariantach także OC narciarza. Polisa przychodzi e-mailem kilka minut po płatności.
Oblicz cenę

Habkern-Sattelegg: najczęstsze pytania

Ile kosztuje skipass w ośrodku Habkern-Sattelegg?

Skipass dla dorosłego w szczycie sezonu 2026/27 kosztuje na 1 dzień 37 CHF (ok. 175 zł), na 6 dni 155 CHF (ok. 735 zł).

Na jakiej wysokości leżą trasy ośrodka Habkern-Sattelegg?

Trasy ośrodka Habkern-Sattelegg leżą na wysokości 1 128–1 481 m n.p.m. Przewyższenie wynosi 353 m.

Ile km tras ma ośrodek Habkern-Sattelegg?

Ośrodek Habkern-Sattelegg ma 7 km tras i 3 wyciągi.

Kiedy jest najwięcej śniegu w ośrodku Habkern-Sattelegg?

Najwięcej śniegu leży zwykle w marcu (średnio 128 cm). W ostatnich 10 sezonach w marcu zawsze było go co najmniej 40 cm. Dane dla okolicy stacji, nie pomiar na stoku.

W okolicy

Stacje w pobliżu

Przed sezonemOberland Berneński · 1 605 m · 5 km stąd
Cz5°
Pt6°
Sb2°
Nd9°
Pn11°
Przed sezonemOberland Berneński · 1 379 m · 6 km stąd
Cz6°
Pt7°
Sb3°
Nd10°
Pn10°
Przed sezonemOberland Berneński · 1 945 m · 9 km stąd
Start sezonu19 gru
Cz3°
Pt3°
Sb0°
Nd6°
Pn11°
Przed sezonemMittelland, Berno i Zurych · 1 365 m · 9 km stąd
Start sezonu19 gru
Cz7°
Pt8°
Sb4°
Nd11°
Pn11°

Prognoza z dziś, 19:05Źródła danych

Dodaj skionline.pl do ekranu

iPhone i iPad Safari

  1. Stuknij Udostępnij (w nowszym Safari najpierw „•••”).
  2. Przewiń listę i wybierz „Do ekranu początkowego”.
  3. Stuknij „Dodaj”.

W innych przeglądarkach na iPhonie ta sama opcja jest w menu Udostępnij.

Więcej o aplikacji