skionline.pl stacje Austria Karyntia wyślij link znajomemu dodaj opinię

Heiligenblut / Großglockner

Na narty do Karyntii
Bad Kleinkirchheim fot. skionline.pl2012.12.05
Karyntia przyciąga urlopowiczów korzystnymi cenami. Darmowe karnety, zniżki dla dzieci i pakiety ze sprzętem narciarskim lub kursem jazdy na nartach, zapewniają komfortowy urlop. Dodatkowo początkujący narciarze mają wyjątkowe udogodnienie w postaci kursu narciarskiego z gwarancją nauczenia. Kolejne atrakcje to wędrówki na rakietach śnieżnych i jazda na sankach lub łyżwach.
WST 2010 - Wyniki testów… już niebawem!
2010.09.25
Jak co roku, początkiem kwietnia mieliśmy przyjemność uczestniczyć w World Ski Test. W tym roku gościliśmy w Heiligenbut - jednym z najbardziej atrakcyjnych regionów narciarskich Karyntii. Deski na sezon 2010/2011 testowaliśmy w towarzystwie takich gwiazd jak Franz Klammer, Niki Hosp, Werner Heel i Andrej Sporn.
Narciarskie szaleństwo na stokach Karyntii
2009.12.09
Różnorodność i narciarska zabawa bez granic - to wspólny mianownik wszystkich stacji narciarskich Karyntii. Czarne trasy dla zaawansowanych narciarzy, muldy i hopki dla amatorów mocnych wrażeń, idealne, przygotowane stoki dla rodzin i doskonałe miejsca do nauki jazdy na nartach lub snowboardzie.
Słoneczny klimat sprawia, że jazda na nartach w Karyntii to prawdziwa frajda. Co więcej, dzięki nowoczesnym urządzeniom do sztucznego naśnieżania, w tej części Austrii śnieg gwarantowany jest aż do wiosny.
Karyntia - wymarzone miejsce na zimowy urlop
2009.11.25
Doskonałe warunki do uprawiania sportów zimowych, lodowce, hotele oferujące luksusowe zaplecze do odnowy biologicznej i słynna, nie tylko w Austrii gościnność. Tak, w ogromnym skrócie opisać można atrakcje, jakie czekają na Państwa w najbardziej wysuniętym na południe kraju związkowym Austrii. Choć słynąca z doskonale przygotowanych tras Karyntia przyciąga zimą głównie amatorów narciarstwa i snowboardu, nie należy zapominać też o innych formach aktywności i sportach, do uprawiania których znajdą tu Państwo idealne warunki. Mowa o narciarstwie biegowym, wędrówkach na rakietach śnieżnych, zabawie w śnieżnych freestyle’owych parkach, jeździe na sankach, jeździe psimi zaprzęgami, nocnymi spacerami z pochodniami i całą masą innych atrakcji, których podobnie jak śniegu i słońca w Karyntii nie brakuje.
Karyntia: narciarskie emocje na południu Austrii
Bad Kleinkirchheim2007.12.23
Na trasę, gotowi, start! Podczas gdy w malowniczych dolinach Karyntii gości jeszcze na dobre barwna jesień, na alpejskich szczytach rozpoczyna się powoli zima. Ten najbardziej na południe wysunięty land Austrii jak zwykle doskonale przygotował się do sezonu - świetne trasy, ciekawe imprezy, nowe atrakcyjne oferty urlopowe, a do tego - wyjątkowo dużo słońca!
Karyntia: wydarzenia sezonu 2007/08
2007.11.01
Zimą w Karyntii na turystów czekają nie tylko wspaniałe narciarskie stoki. Przez cały sezon odbywa się tu wiele rozmaitych imprez. Sportowe emocje podczas alpejskiego Pucharu Świata, nastrojowe adwentowe jarmarki, kolorowe parady przebierańców w karnawale - te i inne jeszcze atrakcje oferuje Karyntia swoim gościom.
Heiligenblut (Karyntia): sezon rozpoczęty!
Heiligenblut fot. J.Ciszak/skionline.pl2005.12.06
Między 2 - 4 grudnia 2006 w Heiligenblut zainaugurowano sezon narciarski. W tym roku pierwszy weekend na nartach odbył się pod hasłem "Hervis Wintersport Happening".
Karyntia czeka na nadejście zimy
2005.11.10
Najbliższe weekendy upłyną w Karyntii pod znakiem nart i dobrej zabawy. Między 2 - 4 grudnia planowana jest inauguracja sezonu narciarskiego w ośrodkach Heiligenblut i Nassfeld. Na stokach lodowca Moelltaler można szusować już od 21 października.
Jeżeli zdecydują się Państwo odwiedzić Heiligenblut w pierwszy weekend grudnia skorzystacie z dodatkowych atrakcji, wśród których będą: bezpłatne testy desek snowboardowych, wycieczki na nartach pod opieką przewodników i imprezy Apres Ski.
Światowy gigant sportowy wraca do gry!
2005.10.27
21 października 2005r. PU MAKS S.C. otrzymał od podmiotu z Grupy INTERSPORT, tworzącej międzynarodową sieć sklepów sportowych, wiążącą ofertę zawarcia Umowy licencyjnej INTERSPORT oraz Umowy licencyjnej dotyczącej znaków towarowych na wyłączność innych niż znaki towarowe INTERSPORT, które obecnie lub w przyszłości przysługiwać będą IIC-INTERSPORT International Corporation oraz umowy inwestycyjnej, której istotą jest zaangażowanie kapitałowe jednego z podmiotów z Grupy INTERSPORT w PU MAKS SA.
Herman Maier zwycięstwo w Kitzbuehel
Hermann Maier na podium w Kitzbuehel (fot. Eurosport)2003.01.28
- Nie wiem, co powiedzieć - Hermanna Maiera zatkało na mecie supergiganta w Kitzbuehel, gdy okazało się, że uzyskał najlepszy czas. Zaniemówili też kibice. Po policzkach twardego Herminatora popłynęły łzy.
poprzednie1 - 10 z 10następne
Booking.com
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN
www.trentino.plskionline.tv
YouTube | Facebook | Instagram | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | polityka prywatności | polityka cookies
Copyright © 1997-2021