skionline.pl stacje Austria Kraj Salzburski wyślij link znajomemu dodaj opinię

Skicircus
Saalbach Hinterglemm Leogang Fieberbrunn

Trasy rowerowe Saalbach Hinterglemm czekają na Ciebie!
Trasy rowerowe Saalbach Hinterglemm czekają na Ciebie!
2020.05.07
Już 11. czerwca otwarte zostaną trasy rowerowe w Saalbach Hinterglemm. Na rowerzystów będzie czekało 70 km szlaków rowerowych i single tracków, na które dojedziemy dziewięcioma gondolami otwartymi do 4 października. Mimo, że w tym roku otwarcie sezonu rowerowego nie odbyło się zgodnie z planem, największy region rowerowy w Austrii będzie wkrótce dostępny.
Kaprun Maiskogel
Zimowe nowości Ziemi Salzburskiej 2019/20
2019.11.19
Ziemia Salzburska zalicza się do najatrakcyjniejszych i najnowocześniejszych destynacji narciarskich w Alpach. Salzburskie ośrodki narciarskie i właściciele hoteli inwestują każdego roku w poprawę infrastruktury i komfortu gości oraz w zapewnienie im świetnych warunków śniegowych. Stawiają też mocne akcenty w zakresie poprawy jakości serwisu i urozmaiconych form wypoczynku. W ten sposób goście mogą spędzić tu swoje ferie zimowe w zróżnicowany sposób, korzystając z najwyższego standardu świadczeń. "O poprawę jakości i atrakcyjności urlopu będziemy się starać także w sezonie zimowym 2019/20. Celowi temu służą nowe, komfortowe koleje linowe i wyciągi narciarskie oraz nowe lub unowocześnione hotele, atrakcyjne pakiety pobytowe oraz interesujące imprezy sportowe i rozrywkowe", zapewnia Leo Bauernberger, szef biura promocji regionu SalzburgerLand Tourismus. Ziemia Salzburska oferuje tylko to, co najlepsze, a jest tak blisko!
Nowe inwestycje w Saalbach - powstaje nowoczesna 10-osobowa gondola Kohlmaisbahn
Nowe inwestycje w Saalbach - powstaje nowoczesna 10-osobowa gondola Kohlmaisbahn.
2018.06.12
Pod koniec sezonu zimowego 17/18, czerwone gondole Kohlmais po raz ostatni przewiozły narciarzy. Po demontażu rozpoczął się kolejny etap inwestycji rozpoczętej wiosną ubiegłego roku. Nowa 10-osobowa gondola Kohlmaisbahn zastąpi starą Kohlmaisgipfelbahn już od grudnia 2018 roku.
Schönleitenbahn dolna stacja
Inwestycje w Skicircus przed sezonem 2016/2017
2016.07.20
Skicircus, czyli połączony region narciarski Saalbach-Hinterglemm-Leogang-Fieberbrunn, szykuje kilka nowości w nadchodzącym sezonie. Pojawią się tam dwie nowe gondole, zostanie rozbudowany wyciąg talerzykowy dla dzieci, a także powstanie nowy zbiornik retencyjny. W dalszej przyszłości region chce umożliwić narciarzom przedostanie się do ośrodka Schmittenhöhe-Zell am See.
Powstaje największy połączony region narciarski w Austrii fot. Skicircus
Powstaje największy połączony region narciarski w Austrii
2015.07.22
W grudniu zeszłego roku zakończyły się długo trwające negocjacje dotyczące połączenia dwóch ośrodków narciarskich w Austrii. To, o czym małe Fieberbrunn położone w dolinie Pillersee marzyło od dawna, stało się już rzeczywistością. W wyniku połączenia z ośrodkami Saalbach, Hinterglemm i Leogang powstanie jeden z największych regionów narciarskich na świecie i największy w Austrii.
Rodzinny urlop w Saalbach-Leogang
Rodzinny urlop w Saalbach-Leogang2013.12.25
Komfort, bezpieczeństwo i najwyższa jakość to wartości, do których w Saalbach Hinterglemm Leogang przykłada się największą wagę. Dlatego też od 2000 r. w kolejki, wyciągi, sztuczne naśnieżanie, stoki i ratraki zainwestowano aż 257 milionów euro.
Powalczą w Roccaraso!
2004.02.07
Ewa Tańczak, Marta Berezik, Artur Haber, Szymon Łukaszczyk i Grzegorz Dendys wystartują w najbliższą sobotę w carvingowych Mistrzostwach Europy w Roccarasso. Do Włoch pojechali pod opieką trenera kadry carvingowej Grzegorza Majchera.
Skok do Europy
Adam Małysz (fot. J.Ciszak)2003.05.12
Na stadionie Legii w Warszawie w obecności 10 tys. Widzów międzynarodowa reprezentacja skoczków narciarskich pokonała reprezentację artystów polskich 2-1 (2-0) w charytatywnym meczu piłkarskim pod hasłem "Skok do Europy". Gole dla skoczków: Uhrmann (Niemcy) 3, Kranjec (Słowenia) 27, dla artystów: Sojka 47.
poprzednie1 - 8 z 8następne
Booking.com
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN
www.trentino.plskionline.tv
YouTube | Facebook | Instagram | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | polityka prywatności | polityka cookies
Copyright © 1997-2021