skionline.pl stacje Austria Tyrol wyślij link znajomemu dodaj opinię

lodowiec
Kaunertal


Wiosenne atrakcje na pięciu tyrolskich lodowcach
2018.02.23
Sezon zimowy powoli wkracza w ostatnią fazę, ale to wcale nie oznacza końca wyjazdów narciarskich. Wręcz przeciwnie - już niedługo na austriackich lodowcach rozpocznie się czas wiosennego szusowania po nasłonecznionych stokach. Oczywiście nie zabraknie dobrej muzyki oraz imprez sportowo-kulturalnych.
Ile kosztują skipassy na austriackich lodowcach?
Ile kosztują skipassy na austriackich lodowcach?
2017.09.08
Tuż przed rozpoczęciem sezonu na austriackich lodowcach przyglądamy się bliżej cenom skipassów, interpretujemy zniżki w poszczególnych grupach wiekowych, a także obliczamy, ile zapłaci czteroosobowa rodzina w każdym z ośrodków. Jeśli planujecie wyjazd na narty, oprócz analizy dostępnych tras warto przejrzeć cenniki, by dokonać najlepszego wyboru.
Wiosenne narty na tyrolskich lodowcach
Wiosenne narty na tyrolskich lodowcach
2017.03.01
Chociaż w wielu polskich stacjach panują jeszcze całkiem dobre warunki jak na przełom lutego i marca, sezon powoli będzie dobiegał końca. Jeśli marzy Wam się wiosenna jazda na nartach, warto zapoznać się z możliwościami, jakie oferują wybrane ośrodki w Austrii. Niektóre tyrolskie lodowce przewidują zamknięcie tras dopiero w czerwcu, a Hintertux tradycyjnie działa przez cały rok.
Lodowiec Kaunertal fot. Kaunertaler Gletscherbahn by Daniel Zangerl
Tyrolskie lodowce 16/17 - Kaunertal
2016.09.07
Mamy już wrzesień, wakacje dobiegły końca, a to oznacza, że powoli będziemy się zbliżać do inauguracji sezonu narciarskiego w Alpach. Z tej okazji rozpoczynamy krótki cykl artykułów, w których przez najbliższe kilka dni przybliżymy Wam narciarską ofertę tyrolskich lodowców w nadchodzącym sezonie. Dowiecie się m.in. jakie nowości pojawią się w poszczególnych ośrodkach, od kiedy będą czynne wyciągi i ile zapłacicie za skipassy.
Jeśli majówka - to tylko na lodowcach fot. Hintertux
Jeśli majówka - to tylko na lodowcach
2016.04.08
Nic tak nie poprawia humoru narciarza jak myśl, że kiedy u nas wiosna w natarciu, w wyższych partiach Alp zima trwa na całego. Pod wieloma względami jest to najlepsza pora na wyjazd - długi dzień, sprzyjająca temperatura nawet na dużej wysokości, zazwyczaj bardzo dobre warunki, a przy tym nierzadko tańsze karnety. Dlatego nie dziwi fakt, że jak co roku, wielu narciarzy z Polski wybierze się na majówkę właśnie na lodowce, przeważnie do Austrii i Włoch. Przed zbliżającym się długim weekendem, przygotowaliśmy dla Was krótką "ściągawkę" na ten temat.
5 tyrolskich lodowców 15/16 fot. J.Ciszak
5 tyrolskich lodowców 15/16 - James Bond, nowe wyciągi i inne atrakcje
2015.09.15
Lodowce w Tyrolu to nie tylko perfekcyjnie przygotowane trasy narciarskie na wysokości 3000 metrów. Kaunertal, Pitztal, Sölden-Ötztal, Stubai i Hintertux jak co roku zapewniają mnóstwo atrakcji i niezapomnianych wrażeń. W tym sezonie będziecie mogli podążać śladami Jamesa Bonda, spróbować swoich sił w olimpijskiej dyscyplinie skicross oraz przejechać się nowym, sześcioosobowym wyciągiem krzesełkowym. Zobaczcie, co Was czeka na tyrolskich lodowcach!
Białe szaleństwo na 5 Tyrolskich Lodowcach
Białe szaleństwo na 5 Tyrolskich Lodowcach2014.09.19
Nowa lodowa jaskinia (Stubai), nowy oświetlony tunel narciarski (Kaunertal), freeride’owe i free-touringowe obozy treningowe na lodowcu (Pitztal), nowa sportowa impreza (Sölden) i wiele udogodnień dla pasażerów kolejek i wyciągów (Hintertux) - na 5 Tyrolskich Lodowcach jak co roku można się spodziewać wielu ciekawych nowości.
5 Tyrolskich Lodowców - Kaunertal najmłodszy lodowiec w Tyrolu
Lodowiec Kaunertal2014.09.19
Mały, ale całkiem do rzeczy, a do tego… młody. Lodowiec Kaunertal to ulubione miejsce snowboardzistów i freeskierów, którzy w pierwszej kolejności kierują swe kroki do snowparku. W związku z tym na 32,5 km stoków pozostaje wystarczająco dużo miejsca także dla innych miłośników białego szaleństwa. Na rozległych, pokrytych naturalnym śniegiem trasach można jeździć na nartach bez stresu, a ze względu na wysoką wydajność transportową próżno też szukać kolejek do wyciągów.
Zimowe szaleństwo wiosną? Tak! Na 5 tyrolskich lodowcach!
2013.04.02
Stoki terenów narciarskich Kaunertal, Pitztal, Sölden-Ötztal i Stubai gwarantują najlepsze warunki narciarskie aż do późnej wiosny. A na lodowcu Hintertux można natomiast jeździć nawet przez cały rok!
Zimowe nowości w Tyrolu
Lodowiec Pitztal2012.11.27
Magiczny adwent w Tiroler Oberland, pyszna kawa w najwyżej położonej kawiarni Austrii w Pitztal, atrakcyjne oferty w St. Anton am Arlberg, przyjazny rodzinom Tyrol Wschodni i zupełnie nowy ośrodek narciarski "Ski Juwel"
Sezon zimowy w Tyrolu
Sezon zimowy w Tyrolu2011.11.08
Koncerty i imprezy oraz oczywiście wydarzenia sportowe z pompą otworzą kolejny sezon zimowy w regionach narciarskich Tyrolu. Jednak nie tylko początek zimy jest w Tyrolu wydarzeniem wielkiej wagi, także w jej trakcie na gości czekają liczne atrakcje.
Wcześniej, wyżej, szybciej - nowy sezon na tyrolskich lodowcach
Im wyżej, tym lepiej2011.09.07
30. sierpnia odbyła się konferencja prasowa pod hasłem "Im wyżej, tym lepiej", podczas której przedstawiciele pięciu tyrolskich lodowców przedstawili ofertę na sezon 2011/2012.
poprzednie1 - 12 z 29następne
Booking.com