skionline.pl stacje Austria Tyrol wyślij link znajomemu dodaj opinię

lodowiec
Kaunertal

Lodowiec Hintertux
Tyrolskie lodowce - radość do potęgi piątej
2021.09.17
Rośnie radosne oczekiwanie na rozpoczęcie sezonu narciarskiego. Już niebawem będziemy mogli pozostawić ślady nart na śniegu, w najwyżej położonych ośrodków narciarskich na lodowcach Tyrolu, w Austrii. Pięć potężnych terenów narciarskich na lodowcach Kaunertal, Pitztal, Sölden, Stubai i Hintertux to połączenie największej radości z jazdy na nartach z wyjątkowo długim sezonem i absolutną gwarancją śniegu na wysokości ponad 3.000 metrów. Zabawa na nartach do potęgi 5.

Wiosenne atrakcje na pięciu tyrolskich lodowcach
2018.02.23
Sezon zimowy powoli wkracza w ostatnią fazę, ale to wcale nie oznacza końca wyjazdów narciarskich. Wręcz przeciwnie - już niedługo na austriackich lodowcach rozpocznie się czas wiosennego szusowania po nasłonecznionych stokach. Oczywiście nie zabraknie dobrej muzyki oraz imprez sportowo-kulturalnych.
Ile kosztują skipassy na austriackich lodowcach?
Ile kosztują skipassy na austriackich lodowcach?
2017.09.08
Tuż przed rozpoczęciem sezonu na austriackich lodowcach przyglądamy się bliżej cenom skipassów, interpretujemy zniżki w poszczególnych grupach wiekowych, a także obliczamy, ile zapłaci czteroosobowa rodzina w każdym z ośrodków. Jeśli planujecie wyjazd na narty, oprócz analizy dostępnych tras warto przejrzeć cenniki, by dokonać najlepszego wyboru.
Wiosenne narty na tyrolskich lodowcach
Wiosenne narty na tyrolskich lodowcach
2017.03.01
Chociaż w wielu polskich stacjach panują jeszcze całkiem dobre warunki jak na przełom lutego i marca, sezon powoli będzie dobiegał końca. Jeśli marzy Wam się wiosenna jazda na nartach, warto zapoznać się z możliwościami, jakie oferują wybrane ośrodki w Austrii. Niektóre tyrolskie lodowce przewidują zamknięcie tras dopiero w czerwcu, a Hintertux tradycyjnie działa przez cały rok.
Lodowiec Kaunertal fot. Kaunertaler Gletscherbahn by Daniel Zangerl
Tyrolskie lodowce 16/17 - Kaunertal
2016.09.07
Mamy już wrzesień, wakacje dobiegły końca, a to oznacza, że powoli będziemy się zbliżać do inauguracji sezonu narciarskiego w Alpach. Z tej okazji rozpoczynamy krótki cykl artykułów, w których przez najbliższe kilka dni przybliżymy Wam narciarską ofertę tyrolskich lodowców w nadchodzącym sezonie. Dowiecie się m.in. jakie nowości pojawią się w poszczególnych ośrodkach, od kiedy będą czynne wyciągi i ile zapłacicie za skipassy.
Jeśli majówka - to tylko na lodowcach fot. Hintertux
Jeśli majówka - to tylko na lodowcach
2016.04.08
Nic tak nie poprawia humoru narciarza jak myśl, że kiedy u nas wiosna w natarciu, w wyższych partiach Alp zima trwa na całego. Pod wieloma względami jest to najlepsza pora na wyjazd - długi dzień, sprzyjająca temperatura nawet na dużej wysokości, zazwyczaj bardzo dobre warunki, a przy tym nierzadko tańsze karnety. Dlatego nie dziwi fakt, że jak co roku, wielu narciarzy z Polski wybierze się na majówkę właśnie na lodowce, przeważnie do Austrii i Włoch. Przed zbliżającym się długim weekendem, przygotowaliśmy dla Was krótką "ściągawkę" na ten temat.
5 tyrolskich lodowców 15/16 fot. J.Ciszak
5 tyrolskich lodowców 15/16 - James Bond, nowe wyciągi i inne atrakcje
2015.09.15
Lodowce w Tyrolu to nie tylko perfekcyjnie przygotowane trasy narciarskie na wysokości 3000 metrów. Kaunertal, Pitztal, Sölden-Ötztal, Stubai i Hintertux jak co roku zapewniają mnóstwo atrakcji i niezapomnianych wrażeń. W tym sezonie będziecie mogli podążać śladami Jamesa Bonda, spróbować swoich sił w olimpijskiej dyscyplinie skicross oraz przejechać się nowym, sześcioosobowym wyciągiem krzesełkowym. Zobaczcie, co Was czeka na tyrolskich lodowcach!
Białe szaleństwo na 5 Tyrolskich Lodowcach
Białe szaleństwo na 5 Tyrolskich Lodowcach2014.09.19
Nowa lodowa jaskinia (Stubai), nowy oświetlony tunel narciarski (Kaunertal), freeride’owe i free-touringowe obozy treningowe na lodowcu (Pitztal), nowa sportowa impreza (Sölden) i wiele udogodnień dla pasażerów kolejek i wyciągów (Hintertux) - na 5 Tyrolskich Lodowcach jak co roku można się spodziewać wielu ciekawych nowości.
5 Tyrolskich Lodowców - Kaunertal najmłodszy lodowiec w Tyrolu
Lodowiec Kaunertal2014.09.19
Mały, ale całkiem do rzeczy, a do tego… młody. Lodowiec Kaunertal to ulubione miejsce snowboardzistów i freeskierów, którzy w pierwszej kolejności kierują swe kroki do snowparku. W związku z tym na 32,5 km stoków pozostaje wystarczająco dużo miejsca także dla innych miłośników białego szaleństwa. Na rozległych, pokrytych naturalnym śniegiem trasach można jeździć na nartach bez stresu, a ze względu na wysoką wydajność transportową próżno też szukać kolejek do wyciągów.
Zimowe szaleństwo wiosną? Tak! Na 5 tyrolskich lodowcach!
2013.04.02
Stoki terenów narciarskich Kaunertal, Pitztal, Sölden-Ötztal i Stubai gwarantują najlepsze warunki narciarskie aż do późnej wiosny. A na lodowcu Hintertux można natomiast jeździć nawet przez cały rok!
Zimowe nowości w Tyrolu
Lodowiec Pitztal2012.11.27
Magiczny adwent w Tiroler Oberland, pyszna kawa w najwyżej położonej kawiarni Austrii w Pitztal, atrakcyjne oferty w St. Anton am Arlberg, przyjazny rodzinom Tyrol Wschodni i zupełnie nowy ośrodek narciarski "Ski Juwel"
Sezon zimowy w Tyrolu
Sezon zimowy w Tyrolu2011.11.08
Koncerty i imprezy oraz oczywiście wydarzenia sportowe z pompą otworzą kolejny sezon zimowy w regionach narciarskich Tyrolu. Jednak nie tylko początek zimy jest w Tyrolu wydarzeniem wielkiej wagi, także w jej trakcie na gości czekają liczne atrakcje.
poprzednie1 - 12 z 33następne
Booking.com