skionline.pl stacje Austria Tyrol wyślij link znajomemu dodaj opinię

Kitzbuehel

Kitzbühel - nowe krzesło i Internet na stoku
2007.10.12
170 kilometrów tras narciarskich, 33 kilometry znakowanych szlaków do ski-turingu, 55 wyciągów i kolejek górskich, funparki, naturalne tory saneczkowe, setki kilometrów narciarskich tras biegowych i zimowych szlaków do turystyki pieszej - to wszystko oferuje swoim gościom stacja narciarska Kitzbühel. Z początkiem sezonu zimowego rozpocznie tu pracę nowy, bardzo nowoczesny wyciąg na Steibnerkogel. Pojawią się też inne atrakcje i udogodnienia dla narciarzy.
Kitzbühel - śladami alpejskich mistrzów
Dolny odcinek trasy Streif2007.01.10
Kto w tym roku zdobędzie najwyższe trofeum Hahnenkamm? Bode Miller? Benjamin Raich? A może któryś z mniej znanych zawodników wystąpi w roli przysłowiowego "czarnego konia" tych bodajże najsławniejszych w całym alpejskim PŚ zawodów... Wszystko wyjaśni się już niedługo: w dniach 26-28 stycznia niewielka tyrolska miejscowość Kitzbühel przeistoczy się w stolicę światowego narciarstwa jako gospodarz 67. edycji Hahnenkamm Race.
Kitzbűhel: komfortowo i ekskluzywnie
2005.11.30
Tej zimy dla turystów odwiedzających austriacki kurort Kitzbűhel przygotowano dodatkowo 400 miejsc noclegowych w luksusowych hotelach, zwiększając tym samym liczbę łóżek w trzy i czterogwiazdkowych hotelach do 2600.
SkiWelt: pierwsza trójwymiarowa mapka narciarska
2005.11.22
SkiWelt, chcąc ułatwić narciarzom poruszanie się po największym, połączonym austriackim regionie narciarskim, wydał pierwszą w Austrii trójwymiarową mapkę, na której naniesiono wszystkie trasy wraz z 94. obsługującymi je wyciągami.
"Ki West" łączy trzeci co do wielkości region narciarski w Europie
Trasa narciarska w Westendorf fot. SkiWelt2005.11.06
SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental, największy austriacki region narciarski obejmujący 250 km tras i 94 wyciągów, rozrósł się jeszcze bardziej. Począwszy od najbliższego sezonu zimowego regiony SkiWelt Westendorf i Kirchberg/Kitzbühel będą połączone!
SkiWelt i Kitzbűhel wkrótce połączone
Wilder Kaiser fot. Ski Welt2005.08.21
W Tyrolu rozpoczęto budowę gondoli, która połączy 2 największe regiony narciarskie Austrii: SkiWelt i Kitzbűhel. Stacje kolejki będą zlokalizowane w ośrodkach Westendorf i Kirchberg. Dzięki nowej inwestycji powstanie jeden z największych regionów narciarskich na świecie.
Nowa terma "Therme Gastein"
2003.09.29
Najnowocześniejsze w Europie alpejskie centrum zdrowotne

Gastein, Austria (skionline.pl) Dla wszystkich miłośników term Gastein przygotował w tym roku wyjątkowy prezent na gwiazdkę. W okolicach Bożego Narodzenia 2003 otwarty zostanie najnowocześniejszy w Europie "Świat Zdrowia i Wypoczynku". "Świat" to w tym przypadku bardzo trafne określenie, gdyż cały kompleks zajmuje obszar prawie 30.000 m².
poprzednie13 - 19 z 19następne
Booking.com