skionline.pl stacje Austria Tyrol wyślij link znajomemu dodaj opinię

Kitzbuehel

Początek sezonu w Kitzbühel
Początek sezonu w Kitzbühel
2017.10.23
Pierwsi narciarze rozpoczęli sezon w Kitzbühel/Kirchberg w ubiegłą sobotę. Po inauguracyjnym weekendzie wyciągi ruszą na dobre 21 października, co oznacza, że wielokrotnie nagradzany austriacki ośrodek ponownie zostanie otwarty najwcześniej, nie licząc obszarów lodowcowych. Na dobry początek będzie można pojeździć w rejonie Resterkogel/Resterhöhe, a od 26 października również na terenach Hahnenkamm.
Streif vs Formuła 1 - pasjonujący pojedynek w Kitzbühel
Streif vs Formuła 1 - pasjonujący pojedynek w Kitzbühel
2016.01.22
Pojedynek mistrzów - Aksel Lund Svindal vs. Max Verstappen. Kto okazał się szybszy na śniegu? Red Bull Racing stworzył niezapomniane widowisko w Kitzbühel. Świat obiegły zdjęcia bolidu F1, który z łańcuchami na oponach pędzi po słynnym stoku Hahnenkamm. Co ma wspólnego sport motorowy z narciarstwem alpejskim? Na to pytanie odpowiedź dają Aksel Lund Svindal i Max Verstappen. Finał pojedynku gigantów z pewnością Was zaskoczy, gdyż przebieg rywalizacji przybiera nieoczekiwany obrót…
Alpy na celowniku Słowaków?
Alpy na celowniku Słowaków?2015.07.24
Słowacka firma TMR przyzwyczaił nas już do tego, że każdego roku zaskakuje kolejnym zakupem, czy przejęciem któregoś z ośrodków narciarskich lub turystycznych w Europie Środkowej. Tym razem jednak plany Słowaków wydają się być dużo, dużo większe. Z jednego w wywiadów jakiego udzielił Igor Rattaj czeskiemu portalowi iDnes, wynika wprost, że firma spod Tatr poważnie przymierza się do wejścia na rynek austriacki.
Kitzbühel ponownie mistrzem świata!
Kitzbühel ponownie mistrzem świata!2014.12.03
Ośrodek sportowy Kitzbühel/Kirchberg został w 2014 r. drugi raz z rzędu wybrany najlepszym regionem narciarskim na świecie. W trosce o to, by w przyszłości wciąż cieszyć się popularnością wśród amatorów białego szaleństwa, austriackie centrum narciarskie inwestuje nieustannie w poprawę jakości.
W Kitzbühel każdy wypoczywa niczym gwiazda!
W Kitzbühel każdy wypoczywa niczym gwiazda!2014.02.11
Urlop w regionie narciarskim Kitzbühel/Kirchberg to przeżycie jedyne w swoim rodzaju. Primo: w 2013 r. Kitzbühel i Kirchberg zostają uznane przez Skiresort.de "najlepszym terenem narciarskim świata". 170 km doskonale przygotowanych tras narciarskich, 51 kolejek linowych i wyciągów najwyższej klasy, gwarancja śniegu oraz rozwiązania szyte na miarę przyciągają do Kitzbühel turystów z najdalszych zakątków świata. Secundo: Miasto kozic, - bo tak o Kitzbühel zwykło się mówić, to również ojczyzna "die Streif" - chyba najsłynniejszej i najtrudniejszej trasy narciarskiego Pucharu Świata. Każdego roku miasto zamienia się w tym czasie w niepowtarzalny miks kultury, sportu i rozrywki. Tertio: Kitzbühel/Kirchberg to region narciarski marki de luxe.
Kitzbühel chce podbić 39 milionów serc
Kitzbühel2013.10.29
Wyścig na Hahnenkamm w Kitzbühel jest znany na całym świecie. Rozciągające się wokół Kitzbühel stoki jak z marzeń - w końcu to najlepszy teren narciarski roku 2013 - są w Polsce raczej mało popularne. Dzisiaj tyrolska mekka narciarzy prezentuje swoje walory w Warszawie i innych miastach - wkrótce cała Polska oszaleje na punkcie narciarskich wyjazdów do "miasta kozic".
Kitzbühel najlepszym terenem narciarskim świata!
Kitzbühel2013.02.27
Ośrodek sportów zimowych Kitzbühel zbiera same pochwały. To nie tylko zasługa renomy, jaką Kitzbühel cieszy się jako legendarny gospodarz Pucharu Świata, i sławnej - lub jak kto woli osławionej - trasy "Streif". Kitzbühel zdobywa najwyższe podium w międzynarodowych rankingach niezależnie od najtrudniejszego narciarskiego stoku na świecie. Wyjątkowość Kitzbühel podkreśla między innymi ostatnie wyróżnienie: "Skiresort.de" - największego portalu testującego tereny narciarskie. W styczniu 2013 r. Kitzbühel otrzymał najwyższą z dotychczas przyznanych ocen. "Kitzbühel to pierwszy i jedyny teren narciarski, któremu przyznano 4,8 gwiazdki, a tym samym najlepszy teren narciarski na świecie" - tak brzmi podsumowujące orzeczenie jury.
Cuche wygrał zjazd w Kitzbuehel. Jest tam bezkonkurencyjny!
2012.01.21
Didier Cuche wygrał w sobotę zjazd alpejskiego Pucharu Świata w Kitzbuehel. Na legendarnej trasie Streif 37-letni Szwajcar odniósł 19. zwycięstwo w karierze, a jedenaste w tej konkurencji. Uzyskał czas 1.13,28, lepszy o 0,24 s od Austriaka Romeda Baumana.
Sezon zimowy w Tyrolu
Sezon zimowy w Tyrolu2011.11.08
Koncerty i imprezy oraz oczywiście wydarzenia sportowe z pompą otworzą kolejny sezon zimowy w regionach narciarskich Tyrolu. Jednak nie tylko początek zimy jest w Tyrolu wydarzeniem wielkiej wagi, także w jej trakcie na gości czekają liczne atrakcje.
Kitzbühel jako pierwsza stacja rozpoczęła sezon zimowy w Tyrolu
2009.10.28
Tegoroczna zima zaczyna się dobrze, a przede wszystkim wcześnie. Już 24 października, jak nigdy dotychczas, w Kitzbühel zainaugurowano sezon zimowy. Niskie temperatury w połączeniu z najwyższej jakości sztucznym śniegiem i ponad metrową pokrywą świeżego puchu umożliwiły otwarcie stacji na dwa miesiące przed Świętami Bożego Narodzenia
Zima w Tyrolu - czas wyjątkowych atrakcji
Trasa Pucharu Świata w Soelden fot. skionline.pl2009.10.07
W nadchodzącym sezonie zimowym w Tyrolu nie zabraknie imprez i atrakcji sportowych, w których udział wezmą znane postaci ze świata sportu, gwiazdy sceny muzycznej i wielu, wielu amatorów wybornej zabawy na śniegu. Mieli Państwo kiedyś okazję oglądać zawody Alpejskiego Pucharu Świata na żywo? A może bardziej interesuje Was snowboard lub biatlon? Zapewniamy, że tej zimy w Tyrolu każdy znajdzie coś dla siebie!
Tyrol - nowości nadchodzącego sezonu
2009.10.05
Co rok, wraz z nadejściem zimy, tyrolskie ośrodki informują o nowościach i atrakcjach, które z myślą o swych gościach przygotowali właściciele stacji narciarskich i hoteli. Podobnie jest i w tym roku. Tym razem dużo mówi się o nowych, luksusowych hotelach, których oferta skierowana jest do najbardziej wymagających turystów.
poprzednie1 - 12 z 19następne
Booking.com