skionline.pl stacje Austria Tyrol wyślij link znajomemu dodaj opinię

Kuehtai

Karnet SKI plus CITY Pass Stubai Innsbruck
Karnet SKI plus CITY Pass Stubai Innsbruck
2019.08.30
To pierwszy i jedyny taki karnet na świecie: wstęp na trasy narciarskie praktycznie bez ograniczeń i zwiedzanie atrakcji turystycznych w ramach jednego biletu! Karnet SKI plus CITY Pass łączy w sobie wiele możliwości. Pozwala korzystać z uroków 13 ośrodków narciarskich w dolinie Stubai i regionie Innsbrucka, odwiedzić 22 ciekawe miejsca oraz relaksować się na trzech krytych basenach w stolicy Tyrolu i jej okolicach. Słowo "łączy" odnosi się też do komunikacji, ponieważ posiadacz karnetu może korzystać ze skibusów oraz autobusów wycieczkowych Sightseer, które umożliwiają zwiedzanie w trybie "hop-on, hop-off" (z możliwością wielokrotnego wsiadania i wysiadania).
Innsbruck - czas na freeride
Innsbruck - czas na freeride
2019.01.15
Innsbruck oferuje tą możliwość, że tego samego dnia można cieszyć się urokami jazdy w głębokim puchu, w otoczeniu strzelistych szczytów, a godzinę później znaleźć się w centrum dużego miasta w eleganckiej restauracji lub w… gwarnym klubie czy dyskotece. Dzięki sprawnej komunikacji - zarówno miejskiej, jaki i skubisom - w ciągu kilkudziesięciu minut można zmienić całkowicie otoczenie. A przy tym trzeba przyznać, że tereny freeride’owe położone w pobliżu Innsbrucka należą do najlepszych w Austrii - bogate urzeźbienie i znakomite warunki śniegowe łączą z bezpieczeństwem, co wcale nie jest takie oczywiste w wyżej położonych miejscach.
Innsbruck nocą fot. Innsbruck Tourism
Innsbruck nocą
2018.12.12
Innsbruck to niezwykłe miasto, gdzie dzień budzi się po zmroku. Wieczorową porą mieszkańcy spotykają się w kawiarniach, wychodzą do teatru i prowadzą długie dyskusje przy lampce dobrego wina. Przedstawiamy miejsca, które warto odwiedzić nocą w stolicy Tyrolu.

Najlepsze rodzinne regiony narciarskie w Tyrolu
2018.02.01
Jeśli zastanawiacie się, gdzie pojechać z dziećmi na narty, podpowiadamy, które tyrolskie regiony posiadają w swej zimowej ofercie łagodne, szerokie trasy, duży wybór zakwaterowania tuż przy stoku, dobrze wyposażone wypożyczalnie sprzętu oraz mnóstwo atrakcji dla najmłodszych
Sezon zimowy w Tyrolu
Sezon zimowy w Tyrolu2011.11.08
Koncerty i imprezy oraz oczywiście wydarzenia sportowe z pompą otworzą kolejny sezon zimowy w regionach narciarskich Tyrolu. Jednak nie tylko początek zimy jest w Tyrolu wydarzeniem wielkiej wagi, także w jej trakcie na gości czekają liczne atrakcje.
ispo Brand NewAwards rozdane
fot. J.Ciszak/skionline.pl2005.02.09
W pierwszym dniu ispo winter 05 odbyła się oficjalna ceremonia wręczenia nagród w konkursie Brand NewAwards, który jak co roku, wyłonił najbardziej pomysłowe i innowacyjne pomysły młodych projektantów. Wręczenie nagród i pokaz wyróżnionych produktów odbyły się w Brand New Village - wydzielonej części hali A 2.
Zaczarowany Kitzbühel latem
fot. TVB Kitzbuehel2004.07.01
Bez wątpienia Kitzbühel jest jednym z najbardziej znanych i najpiękniejszych regionów wypoczynkowych i sportowych na całym świecie. A lato ma tam niezwykły urok: i ten kto marzy o wyprawach wśród soczystej zieleni i zapalony tenisista, miłośnik rowerów, a nawet ten, który lubi spędzać czas na wędrówkach po starówce znajdzie swoje miejsce w Kitzbühel.
Pierwszy wodny Rollercoaster i Free Fall w Tatralandii
Tatralandia2004.07.01
Rollercoaster czy Free Fall, tak lubiany za granicą, już u nas! Od lipca nie musimy wyjeżdżać nigdzie daleko - wodny Rollercoaster zaczyna swoją działalność dla miłośników wodnej zabawy w Aquaparku Tatralandia przy Liptowskim Mikulaszu. Jest to pierwszy raftujący tobogan na Słowacji mający aż 85 m długości, niemający nigdzie w okolicy konkurencji.
poprzednie1 - 8 z 8następne
Booking.com