skionline.pl stacje Austria Tyrol wyślij link znajomemu dodaj opinię

Zillertal

Tyrol -wiosenne narty w słońcu
Tyrol - wiosenne narty w słońcu
2019.03.13
Kto zrezygnował w tym roku z wyjazdu na ferie zimowe, może jeszcze zmienić zdanie! Od marca do końca kwietnia w austriackim Tyrolu panują mianowicie doskonałe warunki do jazdy na nartach. Przyjemne, wiosenne temperatury, dużo słońca i mnóstwo śniegu, którego w tym sezonie w austriackich Alpach zdecydowanie nie brakuje to największe atuty wiosennych nart. Warto przy tym wspomnieć o dużo niższych cenach noclegów oraz posezonowych cenach skipassów które topnieją z każdym dniem.
Zillertal Arena rozpoczyna sezon narciarski 17/18
Zillertal Arena rozpoczyna sezon narciarski 17/18
2017.11.30
Już w najbliższy weekend sezon zimowy zainauguruje największy ośrodek narciarski austriackiej doliny Zillertal. Na dobry początek w Zillertal Arena ruszy połowa wyciągów, pozostałe zostaną uruchomione w zależności od warunków. Obecnie grubość pokrywy śnieżnej wynosi 40cm, a w najbliższych dniach ma spaść kolejne 30cm białego puchu.
Austria w gotowości - zimowe nowości sezonu 2017/18
Austria w gotowości - zimowe nowości sezonu 2017/18
2017.09.13
Tajemnicza konstrukcja James Bonda, nowe kolejki i wspólne karnety narciarskie. Austria po raz kolejny zainwestuje ponad kilkaset milionów euro w zapewnienie komfortu narciarzom w nadchodzącym sezonie zimowym. Przedstawiamy TOP5 najciekawszych tegorocznych inwestycji, które mają wzmocnić pozycję austriackich ośrodków narciarskich.
Pierwsza na świecie kolej krzesełkowa "D-Line" w Hochfügen (Zillertal)
Pierwsza na świecie kolej krzesełkowa "D-Line" w Hochfügen (Zillertal)
2016.07.21
Firma Doppelmayr zbuduje innowacyjną kolej krzesełkową, która zostanie uruchomiona już w najbliższym sezonie zimowym. 6-osobowe krzesło "Waidoffen" powstanie w austriackim Hochfügen, zapewniając narciarzom prawdziwy komfort i bezpieczeństwo.
Nowa kolej linowa 3S Penkenbahn w Mayrhofen w dolinie Zillertal
Nowa kolej linowa 3S Penkenbahn w Mayrhofen w dolinie Zillertal
2015.09.15
W nadchodzącym sezonie zimowym w Mayrhofen zostanie oddana do użytku nowoczesna kolej linowa 3S Penkenbahn, która zastąpi dotychczasową gondolę, a tym samym ułatwi narciarzom korzystanie z tras jednego z najbardziej atrakcyjnych rejonów doliny Zillertal. Szybszy przejazd, zwiększona przepustowość i krótszy czas oczekiwania to tylko niektóre z zalet nowej inwestycji.
Jesień na lodowcu Hintertux fot. J.Ciszak
Jesień na lodowcu Hintertux
2015.09.11
Kiedy liście drzew przybierają złote barwy, w dolinie Tuxertal rozpoczyna się przepiękna jesień. Ludzie wybierają się na górskie wędrówki, albo długie spacery wśród alpejskich pastwisk. To również wspaniały czas dla narciarzy, którzy korzystają z ponad 60 kilometrów świetnie przygotowanych tras narciarskich w całorocznym ośrodku narciarskim na lodowcu Hintertux
Tyrolska zima w górach 2013/2014
Tyrolska zima w górach 2013/20142013.11.14
Na sezon zimowy 2013/2014 Tyrol stworzył dla swoich gości nowe możliwości i znacznie rozszerzył wachlarz tych dotychczasowych. Hotele, bary i restauracje postawiły na nowoczesny wygląd ze szczyptą alpejskiego uroku.
Zadania specjalne Adventure Trophy 03
2003.08.13
Zadania specjalne są to miejsca wymagające od uczestników specjalistycznych umiejętności. Wykonanie zadania specjalnego potwierdza sędzia.
Zawodnicy wykonują zadania specjalne samodzielnie. Każde zadanie specjalne będzie pod nadzorem instruktorów.
Nagroda outdoor ispo awards dla Schoeller soft-shell™ - kurtki z NanoSphere®
fot. ispo2003.07.01
(skionline.pl) Nagroda przyznana została w kategorii tekstyliów. Kurtka o nazwie \"Freedom\" łączy w sobie komfort jaki daje soft-shell™ z praktycznymi właściwościami samoczyszczącymi, jakie zapewnia powłoka NanoSpere®.
poprzednie1 - 9 z 9następne
Booking.com
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN
www.trentino.plskionline.tv
YouTube | Facebook | Instagram | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | polityka prywatności | polityka cookies
Copyright © 1997-2021