skionline.plstacje wiadomości Wyślij link znajomemu Wydrukuj Dodaj komentarz

Finał sezonu w Ischgl z Zucchero

2017.03.03
Finał sezonu w Ischgl z Zucchero
Kliknij, aby powiększyć.
Finał sezonu w Ischgl z Zucchero
Na zakończenie sezonu ośrodek narciarski Ischgl zaprosił włoską supergwiazdę: 30 kwietnia 2017 r. podczas legendarnego koncertu Top of the Mountain na plenerowej scenie na 2320 m n.p.m. wystąpi Zucchero. Ważny karnet narciarski upoważnia do wstępu na koncert.

Warto przeczytać:

Zobacz także:

Baila Ischgl: na zakończenie sezonu narciarskiego, 30 kwietnia 2017 r., w alpejskiej stolicy stylu alpejski rock zabrzmi w klimacie dolce vita. O godzinie 13, na słynnej scenie na Idalp, przed zgromadzoną pośrodku terenu narciarskiego publicznością koncertu Top of the Mountain wystąpi Zucchero. W majestatycznej scenerii gór artysta zachwyci fanów białego szaleństwa, którzy tego dnia odwiedzą Silvretta Arenę (2320 m n.p.m.), siłą głosu i ekspresyjnymi utworami z najnowszego albumu "Black Cat" (w tym "Partigiano Reggiano"), a także światowymi przebojami ze swej 30-letniej kariery, jak "Baila Morena", "Senza una Donna" czy "Miserere". Wraz z Zucchero wystąpi 13-osobowy zespół muzyków, najlepszych w swoim fachu. Należy do niego m.in. Brian Auger, wirtuoz organów Hammonda, gitarzystka Kat Dyson, perkusistka Queen Cora Dunham oraz basista i dyrektor muzyczny Polo Jones. Cena karnetu narciarskiego obejmuje wstęp na koncert. Sama Silvretta Arena będzie otwarta dla narciarzy do 1 maja. Wszystkie informacje pod adresem www.ischgl.com.

Zucchero
Zucchero

In Blues we trust


Kiedy mówimy o włoskiej muzyce rockowej, od razu przychodzi nam na myśl Zucchero. Urodzony 25 września 1955 r. w Roncocesi w prowincji Reggio Emilia, Adelmo Fornaciari jest dzisiaj najsłynniejszym włoskim muzykiem rockowym, wokalistą, multiinstrumentalistą i autorem piosenek. Z "ojcem włoskiego bluesa", który napisał takie hity, jak "Senza Una Donna" (feat. Paul Young) czy "Diamante" (feat. Randy Crawford, oba utwory z 1991 r.), pracowały już sławy takie jak John Lee Hooker, Eric Clapton, B.B. King, Joe Cocker, Miles Davis, Elton John czy Queen. Jego muzyka, śpiewana w języku włoskim i angielskim, jest inspirowana gospel, bluesem i rockiem - z wielkim powodzeniem, gdyż w ciągu swej 30-letniej kariery Zucchero sprzedał ponad 60 mln albumów, a w samych Włoszech aż 13 razy znalazł się na pierwszym miejscu listy przebojów. Ischgl jest pierwszym przystankiem jego światowego tournee "Black Cat" 2017. Pośrodku terenu narciarskiego Zucchero zaprezentuje swój aktualny album "Black Cat" i wiele starych przebojów, jak "Baila", "Diavolo In Me", "Miserere" czy "Senza Una Donna".

Narty w słońcu do maja
Narty w słońcu do maja

Narty w słońcu do maja


Narty w słońcu w Ischgl to szusowanie aż do 1 maja 2017, bo dzięki położeniu na poziomie od 1400 do 2900 m n.p.m. Silvretta Arena gwarantuje stałe dostawy śniegu aż do późnej wiosny. 238 km doskonale utrzymanych, transgranicznych tras narciarskich od Ischgl aż po szwajcarskie Samnaun, supernowoczesne wyciągi i rozrywka na światowym poziomie to znaki rozpoznawcze alpejskiej stolicy stylu i topowego ośrodka sportów zimowych. Więcej informacji na stronie www.ischgl.com.

skionline.pl
Tagi: #ośrodki narciarskie #austra #narty #ischgl #zucchero #tyrol #impreza #apreski

powrót

Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Booking.com