skionline.plstacje wiadomości Wyślij link znajomemu Wydrukuj Dodaj komentarz

Wiosenne narty w dolinie Paznaun

2017.03.15
Wiosenne narty w dolinie Paznaun
Kliknij, aby powiększyć.
Wiosenne narty w dolinie Paznaun
Austriacki region narciarski, obejmujący swym zasięgiem miejscowości Ischgl, Kappl, See i Galtür, oferuje bardzo dobre warunki narciarskie do samego końca sezonu. Wiosenny pobyt w dolinie Paznaun z pewnością uatrakcyjnią ciekawe imprezy kulinarne i muzyczne. Wybrane trasy będą otwarte aż do pierwszego maja 2017, a dzieci skorzystają z bezpłatnych skipassów.
Kiedy inne ośrodki powoli zamykają już wyciągi, w dolinie Paznaun śniegu nie brakuje. Tereny narciarskie, położone na wysokości 1056-2800m n.p.m., gwarantują udany aktywny wypoczynek pełen wrażeń. Niezależnie od tego, czy lubicie perfekcyjnie przygotowane trasy, czy też wolicie jazdę w puchu, tutaj każdy znajdzie coś dla siebie. Niezwykle atrakcyjną propozycją dla rodzin są bezpłatne karnety dla dzieci do siódmego roku życia. Mali amatorzy sportów zimowych jeżdżą za darmo pod warunkiem zakupu skipassu przez jednego z rodziców, natomiast młodzież płaci za karnety według taryfy dziecięcej.

Ischgl - dwa tygodnie, trzy koncerty


Silvretta Arena w Ischgl to 238 kilometrów tras (1377-2872m n.p.m.), z których ponad połowa oznaczona jest kolorem czerwonym. Sezon trwa tutaj do pierwszego maja. Oprócz doskonałych warunków śniegowych, w Ischgl na narciarzy czekają aż trzy koncerty. 16 kwietnia na szczycie Idalp wystąpi znany niemiecki wokalista Andreas Bourani. Tydzień później w Alp Triada/Samnaun zaśpiewa amerykańska piosenkarka Anastacia, a 30 kwietnia, na zakończenie sezonu odbędzie się legendarny Top of the Mountain Concert, którego gwiazdą będzie pochodzący z Włoch Zucchero. Ważny skipass upoważnia do wstępu na wszystkie trzy imprezy.


Atrakcje nie tylko muzyczne


Początkiem miesiąca w programie przewidziano eventy sportowo-kulinarne - na 2-3 kwietnia zaplanowano dwudziestą edycję Chef’s Star Cup, podczas której na stoku i na scenie zmierzą się najlepsi szefowie kuchni z Niemiec, Austrii i Szwajcarii, a w dniach 5-6 kwietnia odbędą się dziewiąte mistrzostwa świata w narciarstwie alpejskim dla wszystkich chętnych z branży gastronomicznej.
Więcej informacji o regionie: www.ischgl.com

Wiosenne narty w dolinie Paznaun fot. skionline.pl
Wiosenne narty w dolinie Paznaun fot. skionline.pl

Galtür - idealne miejsce na rodzinne wakacje


Na rodzinny wyjazd polecamy Galtür, gdzie trasy będą otwarte do 21 kwietnia. Tutaj dzieci w wieku 3-7 lat będą mogły rozpocząć swoją przygodę z narciarstwem pod okiem wykwalifikowanych instruktorów, którzy podczas nauki nie zapomną o dobrej zabawie. Wiosną w Silvapark Galtür panują bardzo dobre warunki, dlatego warto się wybrać na narty w ten region.
Atrakcyjne oferty pobytu i więcej informacji o regionie: www.galtuer.com


Kappl - jazda na trasach i poza nimi


Ośrodek w Kappl oferuje 42 kilometry tras o zróżnicowanym stopniu trudności, tutejsze tereny narciarskie docenią również zwolennicy jazdy w puchu. Wyciągi w Kappl będą czynne do 16 kwietnia. 19 marca odbędzie się koncert szwajcarskiej wokalistki Beatrice Egli, wstęp wolny z ważnym skipassem.
Więcej informacji o regionie: www.kappl.com


See - przejazd na nartach przez wodę


Sezon w See zakończy się tydzień później niż w Galtür i Kappl - tu na nartach będzie można pojeździć do 21 kwietnia 2017. W ośrodku kładzie się duży nacisk na wszelkiego rodzaju udogodnienia dla rodzin. Jeśli rodzic zakupi dla siebie karnet, dziecko do siódmego roku życia otrzyma bezpłatny skipass, a koszt opieki dla dziecka w gościnnym przedszkolu to tylko cztery euro dziennie. Na 15 kwietnia zaplanowano 15 edycję Watersurf-Contest - widowiskowy przejazd na nartach, snowboardzie lub innym sprzęcie przez zbiornik z lodowatą wodą. Emocje gwarantowane.
Więcej informacji o regionie: www.see.at

skionline.pl
Tagi: #ośrodki narciarskie #ischgl #narty #alpy #tyrol #austria #wyjazdy na narty #skyfly

powrót

Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Booking.com