skionline.plstacje wiadomości wyślij link znajomemu wydrukuj dodaj komentarz

"Free Ski" w polskich górach

2012.03.09
fot. jc /skionline.pl
Kliknij, aby powiększyć.
fot. jc /skionline.pl
Nadszedł marzec, a wraz z nim posezonowe obniżki. W polskich ośrodkach można kupić karnety w niższej cenie lub - w ramach z oferty "Free Ski" - pojeździć za darmo. - aktualizacja godz. 14:43
Wisła i Ustroń
Od 5. marca narciarze i snowboardziści odwiedzający beskidzkie stoki mają okazję skorzystać z promocji "Free Ski" obejmującej wiślańskie stacje narciarskie. Osoby, które wykupią 3-dniowy pobyt (czyli minimum dwa noclegi) w jednym z hoteli wymienionych na stronie www.wislanskiskipass.pl, mogą bezpłatnie korzystać z wyciągów i tras w ośrodkach narciarskich objętych wiślańskim karnetem: Cieńkowie, Nowej Osadzie, Stożku, Beskidzie, Klepkach i Rowienkach.

Do akcji przystąpił na razie jeden obiekt z Ustronia, Hotel Daniel, w którym, w ramach kilkudniowego zakwaterowania, goście również otrzymują wiślański skipass. Ilość gratisowych dni na stoku zależy od ilości wykupionych noclegów (2 noclegi, czyli 3-dniowy pobyt = 3-dniowy karnet) - Zgodnie z regulaminem posiadacze wiślańskiego skipassu jeżdżą od godz. 8.00 do godz.16.00, natomiast oferta "Ski Free" umożliwia szusowanie od rana aż do zmroku, w zależności od godzin funkcjonowania wyciągów - podkreśla Władysław Sanecki, właściciel stacji narciarskiej Nowa Osada w Wiśle.

Stronie Śląskie
W ośrodku narciarskim Czarna Góra z promocji "Free Ski" korzystać mogą goście Hotelu Morawa. 5-dniowy pakiet w cenie 450 zł obejmujący nocleg, pełne wyżywienie i 4-dniowy karnet narciarski obowiązuje w terminie od 12. do 16. marca i od 19. do 23. marca. Decydując się na tygodniowy pobyt w dniach od 26. marca do 1. kwietnia, goście Hotelu Morawa mogą skorzystać z pakietu siedmiodniowego (675 zł) z 6-dniowym karnetem na trasy Czarnej Góry.

Koninki i Myślenice
Aby otrzymać bezpłatny 2-dniowy karnet ważny w stacjach narciarskich w Koninkach i Myślenicach należy wykupić dwa noclegi dla czterech osób w pensjonacie Ostoja Górska Koninki. Jeden nocleg kosztuje 99 zł, a oferta obejmuje zakwaterowanie, pełne wyżywienie oraz skipass. Każdy kolejny dzień pobytu to dodatkowy dzień bezpłatnego szusowania. W przypadku pobytów weekendowych, czyli od piątku do niedzieli, goście mogą korzystać z wyciągów w piątkowe popołudnie, całą sobotę oraz niedzielny poranek - mówi Maria Mrózek ze stacji narciarskiej Koninki. Pełna lista hoteli i pensjonatów, które przyłączyły się do programu "Free Ski Koninki" na oficjalnej stronie www.koninki.pl.

Zieleniec
Akcja Darmowy Karnet w Zieleńcu trwa od 5. marca do końca sezonu. Pełna lista pensjonatów uczestniczących w promocji znajduje się na stronie darmowykarnet.zieleniec.pl. Klient, który wykupi 5 noclegów otrzymuje 4-dniowy karnet na wszystkie wyciągi ważny od godz. 9.00 do 16.00. Każdy kolejny nocleg to dodatkowy dzień na stoku.

Kasina Wielka
W Kasinie Wielkiej na Śnieżnicy oferta "Free Ski" ważna jest przez cały marzec dla gości trzygwiazdkowego Hotelu Górski Raj. Aby z niej skorzystać należy wykupić minimum dwa noclegi (do każdego noclegu jeden darmowy karnet dzienny), przy czym koszt jednego noclegu ze śniadaniem wynosi 115 zł dla osoby dorosłej i 80 zł dla dziecka do lat 12. Dodatkowo goście hotelu mają do dyspozycji Centrum Rekreacji, czyli basen, saunę, jacuzzi i siłownię, monitorowany parking oraz szybkie łącze internetowe.

Karpacz
Promocja Ski Free Karpacz obowiązuje od 5. marca do końca sezonu. Lista kilkunastu pensjonatów biorących udział w promocji znajduje się na stronie www.winterpol.eu Goście, którzy zdecydują się na przynajmniej 5 dniowy pobyt (cztery noclegi) w jednym z wybranych hoteli uprawnieni są do korzystania z tras narciarskich w ośrodku Biały Jar w Karpaczu. Każdy dodatkowy nocleg to kolejny dzień bezpłatnego podróżowania sześcioosobową kanapą.

Szczyrk
W Szczyrku oferta "Free Ski" nie obowiązuje, jednak goście otrzymują zniżkę zarówno na nocleg, jak i na karnet. Wykupując minimum 3-dniowy pobyt w jednym z kilkunastu hoteli i pensjonatów goście są uprawnieni do 30-procentowej zniżki na 3-dniowy karnet narciarski w ośrodku SON i 30-procentowy rabat na pobyt w wybranym hotelu. - Klienci, którzy wykupią 3-dniowy pobyt, a zechcą jeździć na nartach jeden dzień dłużej, otrzymają 30-procentowy rabat na 4-dniowy karnet - informuje Grzegorz Przybyła ze Szczyrkowskiego Ośrodka Narciarskiego. Lista hoteli objętych promocją na stronie www.szczyrkowski.pl.

am/skionline.pl

Tagi: #free ski #wisła #ustroń #szczyrk #nowa osada #stożek #cieńków

powrót

Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Booking.com
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN
www.trentino.plskionline.tv
YouTube | Facebook | Instagram | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | polityka prywatności | polityka cookies
Copyright © 1997-2021