skionline.pl stacje Polska Beskid Śląski wyślij link znajomemu dodaj opinię

Poniwiec Mała Czantoria
Ustroń

Stacja narciarska Mała Czantoria w Ustroniu Poniwcu nadal zamknięta
Poniwiec Mała Czantoria fot. arch. skionline.pl2014.02.01
Dodatnia temperatura oraz brak opadów śniegu uniemożliwia rozpoczęcie sezonu narciarskiego w stacji Poniwiec Mała Czantoria w Ustroniu. Pogoda po raz kolejny pokrzyżowała plany otwarcia. W patek 31 stycznia, przy dolnej stacji krzesła, temperatura dochodziła do +10 stopni. Dodatkowo silny wiatr halny przyniósł wiosenny klimat na stoku przyspieszając topnienie śniegu.
Stacje systemem zjednoczone - testowy sezon dla Wisły i Ustronia
Cieńków w Wiśle2011.11.18
Znaleźli się kolejni odważni. Pierwsza była Białka Tatrzańska i Zieleniec, teraz przyszedł czas na kolejne ośrodki. Do projektu, w ramach którego jeden skipass upoważniałby do korzystania z wyciągów w kilku pobliskich stacjach, Wisła deklarowała chęć przystąpienia już we wrześniu. Idea wspólnego karnetu spodobała się również gestorom ośrodków w Ustroniu (Czantoria, Palenica, Poniwiec i wyciąg Nartowisko pod Czantorią). Część ośrodków wdroży wspólny karnet już tej zimy, część jeszcze się waha.
Puchar Renault Bamarko - pierwsze eliminacje
2004.12.22
We wtorek 21. grudnia odbyła się pierwsza eliminacja Pucharu Renault Bamarko.
Wyniki:
Ukraina: plany otwarcia nowego regionu narciarskiego
2004.08.02
Jak podaje Ski Press, powstał projekt zakładający otwarcie w okolicach Bukovel na Ukrainie rozległego regionu narciarskiego. Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planami, w roku 2008-9 powstanie jeden z 20 największych ośrodków narciarskich w Europie obejmujący 278 km tras i 35 wyciągów.
Helly Hansen - nowości
2004.07.06
Po ogromnym sukcesie, jaki odniosła kolekcja wodoodpornego obuwia sportowego na sezon 2004, Helly Hansen pokazał pierwszy model butów przeznaczony do biegania na bieżni: Traill Beater. Uniwersalny model unisex jest wykończony Lifa Versa, dzięki czemu obuwie można zakładać bezpośrednio na gołą stopę.
poprzednie1 - 5 z 5następne
Booking.com