skionline.pl stacje Włochy Lombardia wyślij link znajomemu dodaj opinię

Livigno

Freeski, czyli bezpłatne skipassy w Livigno
Freeski, czyli bezpłatne skipassy w Livigno
2015.08.26
Jeśli wybieracie się na narty do Włoch, polecamy Wam Livigno. Początkiem i końcem sezonu otrzymacie, w ramach oferty specjalnej, darmowe skipassy. Jeżeli natomiast myślicie o wyjeździe całą rodziną, w styczniu i w marcu będziecie mogli skorzystać z darmowych skipassów dla Waszych dzieci.
Livigno
Livigno najlepszym włoskim ośrodkiem freeride’owym
2014.11.25
Tytuł najlepszego freeride’owego ośrodka we Włoszech został przyznany Livigno w trakcie tegorocznej wystawy Ski Pass w Modenie. Dzięki zainicjowanemu w zeszłym roku projektowi "Freeride Project", położona w dolinie Alta Valtellina stacja jest organizatorem pierwszego Europejskiego Festiwalu Freeride’owego i miejscem, w którym odbywać się będą zawody World Tour Qualifier 4*.
Livigno całe śniegiem zasypane
Livigno fot. skionline.pl2013.10.13
Oficjalne rozpoczęcie sezonu odbędzie się w Livigno 30 października 2013, jednak już teraz otaczające wioskę szczyty pokrywa świeży puch. W zeszłym tygodniu we włoskim kurorcie spadło ponad pół metra śniegu, tak więc zapowiada się naprawdę dobry sezon. Faktem jest, że wyjątkowo dogodne położenie między Szwajcarią, a Włochami na poziomie 1816 m n.p.m. sprawia, że lombardzki kurort niemal nigdy nie narzeka na brak śniegu.
LIVIGNO WEEK FOR KIDS - 3 - 9 marca 2013
LIVIGNO WEEK FOR KIDS2013.02.11
Livigno, słynny położony w Lombardii kurort narciarski to miejsce, które rekomendujemy nie tylko wytrawnym narciarzom. Na szerokich, świetnie przygotowanych trasach pierwsze kroki na śniegu stawiać mogą również dzieci oraz początkujący narciarze i snowboardziści. Specjalnie z myślą o rodzinach planujących marcowe ferie na śniegu gestorzy ośrodka przygotowali korzystne oferty i ciekawy program.
Styczeń 2013 w Livigno - zima na sto sposobów
Livigno - zima na sto sposobów2013.01.05
Czy panie aby mają ochotę na narty w styczniu? W pełnym słońcu i z mnóstwem śniegu? Doskonale! Początkiem roku w Livigno organizowany jest Woman’s Week - tydzień, podczas którego specjalnie z myślą o damach czekają niezwykłe atrakcje. Również w styczniu, w jednym z najbardziej znanych w Lombardii ośrodków odbędą się zawody snowboardowe dla młodzieży poniżej 18 roku życia i impreza sportowa - Multisport Contest. A zatem zapraszamy do odwiedzenia wyjątkowego zakątka Alp, który w 2012 roku uzyskał tytuł Najlepszej Stacji Narciarskiej w Europie!
Odwiedź Livigno i odbierz darmowy skipass
Odwiedź Livigno i odbierz darmowy skipass2012.12.06
Mamy dobre informacje dla wszystkich, którzy myślą o zimowym urlopie we włoskich Alpach. Odwiedzając Livigno w terminie od 24 listopada do 21 grudnia 2012 lub między 13 kwietnia, a 1 maja 2013 otrzymacie skipass za darmo! Warunkiem skorzystania z oferty jest rezerwacja co najmniej 4-dniowego pobytu w hotelu lub 7-dniowego w pensjonacie.
Livigno Camp 2008
2008.03.17
Już czwarty raz w połowie kwietnia, we włoskiej miejscowości Livigno, odbędzie się organizowany przez ski2die, signX oraz Polskie Stowarzyszenie Freeskiingu - Livigno Camp 2008, czyli obóz przeznaczony dla narciarzy i snowboardzistów nastawionych na uprawianie freestyle.
Livigno: darmowy skipass!
2007.09.18
Livigno, nazywane przez niektórych Tybetem Italii, ma tej zimy dla narciarzy wyjątkową niespodziankę: darmowy karnet narciarski! 115 km perfekcyjnie przygotowanych tras, nowoczesne kolejki, jeden z największych snowparków w Europie, gwarancja śniegu - wszystko to do dyspozycji gości zupełnie bezpłatnie. Chcąc skorzystać z tej fantastycznej oferty trzeba jednak pośpieszyć się z rezerwacją zimowych wakacji.
Carvingowy Puchar Polski 2003 - pierwsze zawody
 (fot. J.Ciszak)2002.12.18
Już za trzy dni - 21 grudnia 2002 r. Na Długiej Polanie w Nowym Targu, odbędą się pierwsze zawody zaliczane do Carvingowego Pucharu Polski 2003. Początkowo zawody miały odbyć się 14 grudnia, ale plany organizatorów pokrzyżowała pogoda. Zbyt mała ilość naturalnego śniegu sprawiła, że stoku nie można było dośnieżyć w stopniu wystarczającym do rozegrania zawodów w randze pucharowej
poprzednie1 - 9 z 9następne
Booking.com
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN
www.trentino.plskionline.tv
YouTube | Facebook | Instagram | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | polityka prywatności | polityka cookies
Copyright © 1997-2020