skionline.pl stacje Włochy Południowy Tyrol wyślij link znajomemu dodaj opinię

Speikboden

Sezon zimowy 15/16 w Południowym Tyrolu
Sezon zimowy 15/16 w Południowym Tyrolu - informacje, daty, promocje
2015.11.13
Zawsze zachęcamy do wyjazdów na narty nie tylko w okresie ferii zimowych. Nie wynika to wyłącznie z ilości turystów, która w szczycie sezonu mogą być naprawdę duża, lecz także z różnych promocji czy eventów, często odbywających się na początku lub końcu zimy. Zarówno dla osób preferujących wyjazdy w styczniu i lutym, jak i tych unikających okresu ferii, przygotowaliśmy zestawienie informacji o początkach sezonu w różnych południowotyrolskich ośrodkach, o promocjach oraz okazjach na weekendowe wyjazdy.
Narty w Dolomitach po szczycie sezonu
Narty w Dolomitach po szczycie sezonu fot. skionline.pl2014.03.21
Zima powoli się kończy, szczególnie w Polsce. Jednak nie wszyscy zdążyli pojechać już na narty lub jednorazowy wyjazd im nie wystarczy. W niektórych miejscach sezon narciarski trwa w najlepsze i będzie tak jeszcze co najmniej do drugiej połowy kwietnia. Świetna pogoda we włoskich Dolomitach i obfite opady śniegu w ostatnich miesiącach, sprawiają, że ośrodki w Południowym Tyrolu położone w wyższej partii gór gwarantują bardzo dobre warunki. Szczególnie polecamy: Klausberg i Speikboden, Kronplatz, Solda, Maso Corto oraz Obereggen.
Technologia w Południowym Tyrolu
Technologia w Południowym Tyrolu2013.02.22
Faktem jest, że technologia ułatwia życie. W Południowym Tyrolu korzystają na tym głównie narciarze. Dotyczy to zarówno fizycznych udogodnień, jak i wirtualnych atrakcji. Rozwijająca się komunikacja i infrastruktura, maszyny zapewniające świetne warunki do uprawiania sportów lub ciekawe i przydatne aplikacje wspólnie sprawiają, że klasyczny urlop wszedł na wyższy poziom: urlop 2.0.
Puchar Renault Bamarko - szósta edycja - 25.01.2005
2005.01.31
Bytom DSD (skionline.pl) 25 stycznia rozegrane zostały w Bytomiu na stoku Dolomity Sportowa Dolina zawody 6. eliminacji Pucharu Bamarko.
Małysz po raz piąty?
Adam Małysz fot. J.Ciszak/skionline.pl2004.09.11
Wstrzymane stypendium dla Rutkowskiego
W niedzielę skoczkowie narciarscy będą po raz piąty rywalizować w konkursie indywidualnym Letniego Grand Prix w Innsbrucku na olimpijskiej skoczni Bergisel - czytamy w Dzienniku Polskim
TT Warsaw
2004.09.10
Ramowy program XII Międzynarodowych Targów Turystycznych Tour & Travel 23-25 września 2004 Pałac Kultury i Nauki, Warszawa
poprzednie1 - 6 z 6następne
Booking.com