skionline.pl stacje Włochy Trentino wyślij link znajomemu dodaj opinię

Alpe Cimbra
Folgaria - Lavarone - Luserna

Górskie ścieżki rowerowe, czyli 8000 kilometrów czystego szaleństwa fot. Ronny Kiaulehn
Górskie ścieżki rowerowe, czyli 8000 kilometrów czystego szaleństwa
2020.05.20
Informacje na temat głównych tras rowerowych oraz nowości przygotowanych dla miłośników dwóch kółek w Trentino. W regionie istnieje wiele atrakcyjnych ścieżek rowerowych, odpowiednich dla wszystkich poziomów zaawansowania, m.in. trasy zjazdowe downhill i tory typu pumptrack.
Lindsey Vonn zadowolona z treningów w Alpe Cimbra
Lindsey Vonn zadowolona z treningów w Alpe Cimbra
2018.01.30
Lindsey Vonn zakończyła niedawno treningi na stokach Alpe Cimbra w Trentino. Utytułowana Amerykanka testowała przy tym sprzęt przed zbliżającymi się igrzyskami olimpijskimi w Pjongczangu. Razem z nią nad swoją formą pracowali Ted Ligety i Tommy Ford.
Folgaria - raj dla rodzin
Folgaria2013.01.24
Zbocza gór pokryte błyszczącym w słońcu śniegiem, dostojne jodłowe lasy, niczym nieograniczone widoki i sielski górski klimat. Folgaria to jeden z najwspanialszych punktów na narciarskiej mapie włoskiego Trentino. Najlepiej przekonać się o tym osobiście, przypinając narty i udając się na ośnieżone szlaki.
Trentino - kultowe trasy narciarskie
fot. skionline.pl2012.01.17
Trentino słynie z absolutnie wyjątkowych tras narciarskich. Na amatorów białego szaleństwa czekają nie tylko doskonale przygotowane szlaki, ale również spektakularne krajobrazy i wyjątkowy klimat włoskiej prowincji. W Trentino znajdą Państwo 13 tzw. "kultowych" tras, które każdy wytrawny narciarz odwiedzić powinien koniecznie.
Na narty w Dolomity Brenta
Monte Bondone, fot. skionline.pl2007.02.26
Najpiękniejsze ośrodki w zachodniej części Trentino z jednym tylko skipassem? To nie tylko marzenie, lecz atrakcyjna oferta okręgu narciarskiego SKIRAMA DOLOMITI Adamello-Brenta, jednego z najważniejszych w całym łuku alpejskim, umożliwiająca szusowanie po ponad 360 km nartostrad, z których 320 km jest dośnieżanych armatkami oraz korzystanie ze 140 wyciągów.
Maier Sports przejmuje Gonso
2004.06.21
Znana marka sportowa Gonso, która kilka miesięcy temu złożyła w sądzie wniosek upadłościowy, uniknęła bankructwa.
Nowe wyciągi w Portes du Soleil
2004.06.21
Potwierdzono informację o planach budowy dwóch nowych wyciągów w rejonie Portes du Soleil, położonym na granicy Francji i Szwajcarii.
Udane starty naszych alpejczyków w zawodach FIS
Katarzyna Karasińska (fot. Aesculap)2002.12.19
Piotr Kaczmarek i Katarzyna Karasińska zajęli czołowe miejsca w zawodach FIS. Zawodnicy Aesculapa startowali dzisiaj w slalomach, które rozegrane zostały dla kobiet w Spindlerowym Młynie - Czechy, a dla mężczyzn w szwajcarskim Grimentz.
poprzednie1 - 8 z 8następne
Booking.com