skionline.pl stacje Włochy Trentino wyślij link znajomemu dodaj opinię

San Martino di Castrozza

Nowa kolej Colbricon Express
Co nowego w San Martino di Castrozza w sezonie 2018-19
2018.11.09
Jeden z najpiękniejszych ośrodków narciarskich w Dolomitach - San Martino i Castrozza przygotował w nadchodzącym sezonie kilka nowości, które powinny ucieszyć narciarzy. Przede wszystkim uwagę zwraca nowa inwestycja - kolej Colbricon Express , nowoczesna 10-osobowa gondola. W kilku miejscach zmodernizowano także trasy zjazdowe, dzięki czemu zwiększy się komfort nie tylko wjazdu do góry, ale także i jazdy na nartach.
Najsłynniejsze trasy w Trentino
Najsłynniejsze trasy w Trentino
2018.11.08
Każdy szanujący się region narciarski posiada takie trasy, którymi może się pochwalić. Czy to ze względu na malowniczość, ukształtowanie, trudność czy parametry techniczne. Nie inaczej jest w Trentino. Można znieść tu trasy, które na stałe wpisały się w historię narciarstwa alpejskiego. Takie, na których rywalizowali najlepsi zawodnicy i takie, które, ze względu na długość lub nachylenie, stanowią dla narciarzy wyzwanie. Oto lista siedmiu najciekawszych tras w Trentino. Część z nich zyskała sławę ze względu na organizowane tam zawody, inne - ze względu na swoje walory narciarskie. W każdym razie - właśnie te trasy odwiedzić trzeba koniecznie!
San Martino di Castrozza fot. J.Ciszak
San Martino di Castrozza - twarzą w twarz z Dolomitami
2017.07.03
Rzucone na sam kraniec regionu Trentino, niewielkie San Martino di Castrozza należy do średniej wielkości ośrodków narciarskich. 45 km tras zjazdowych może wydawać się liczbą mizerną, zwłaszcza na tle innych ośrodków z wachlarza możliwości oferowanego przez DolomitiSuperski. Jednak myliłby się ktoś sądzący, że tygodniowy odpoczynek w tym zakątku Dolomitów wieje nudą. Duże zróżnicowanie tras, zarówno dla początkujących, jak i dla lubiących szybką jazdę, możliwość jazdy wieczornej, świetna kuchnia z pogranicza Trentino i Veneto, a co najważniejsze - wspaniała górska sceneria skalistych piramid i iglic grupy Pale di San Martino, nie mająca sobie równych w całych Dolomitach - miłośników gór, nart i słońca czeka tutaj prawdziwa uczta.
Trentino zaprasza na trasy!
Trentino zaprasza na trasy!
2016.11.17
Pierwsze w tym roku wyciągi ruszyły na lodowcu Passo Tonale - Presena w sobotę 19 listopada. W najbliższych dnia otworzą się również stacje Madonna di Campiglio - Grostè oraz Passo Coe w Alpe Cimbra. W następnej kolejności, 26 listopada, uruchomione zostaną stacje Pampeago-Obereggen w Val di Fiemme, Passo San Pellegrino w Val di Fassa, San Martino di Castrozza, Paganella oraz Monte Bondone.
Skirama i Dolomiti Superski - Święta Wielkanocne o wyjątkowym klimacie
Skirama i Dolomiti Superski - regiony, w których Święta Wielkanocne mają wyjątkowy klimat.
2016.02.23
Gdy dni są coraz dłuższe, a słońce ciepłymi promieniami otula górskie krajobrazy, jazda na nartach jest wyjątkowym, wręcz magicznym doświadczeniem. A jeżeli narciarski wypoczynek połączyć z wizytą w górskich chatach i sjestą na leżaku, otrzymamy przepis na idealny urlop. Końcem sezonu, w okresie Świąt Wielkanocnych warto skorzystać z atrakcyjnych ofert cenowych, jakie proponują dwa największe regiony narciarskie.
Trentino gotowe, by powitać zimę - rozpocznij sezon po słonecznej stronie Alp
Trentino gotowe, by powitać zimę - rozpocznij sezon po słonecznej stronie Alp
2015.10.26
Na terytorium Trentino znajduje się ponad 800 km nartostrad. Każda ze stacji jest inna, ma różny charakter i klimat. Swoje miejsca na narciarskiej mapie Dolomitów znajdą zarówno wytrawni jak i początkujący narciarze. Zastanawiając się nad wyborem ośrodka na zimowy urlop polecamy rozważyć Val di Fiemme, Val di Fassa lub San Martino di Castrozza. Dlaczego, mając na alpejskiej mapie tak wiele regionów, polecamy właśnie Trentino? Dlatego, że to absolutnie wyjątkowa kraina - pełna różnorodności, lecz niezwykle harmonijna. Ślady wielowiekowej historii na każdym kroku i to, co na całym świecie z rozmarzeniem określa się jako "włoski styl życia", tworzą tu niepowtarzalną mieszankę wrażeń.
Dolomiti Superski sezon zimowy 2009/2010
2009.12.01
W sobotę 28 listopada zaczął się w Dolomitach sezon zimowy 2009/2010. W słynnym narciarskim regionie Dolomiti Superski jak zawsze czekają na przyjezdnych piękne i doskonale przygotowane trasy o zróżnicowanym stopniu trudności. Przed sezonem zmodernizowano wyciągi, przygotowano interesujące oferty dla wszystkich (m.in. korzystne pakiety urlopowe dla rodzin i liczne nowości, m.in. Freestyle Days dla młodzieży) oraz ciekawy kalendarz różnego rodzaju imprez i atrakcji na stoku, które zapoczątkowało otwarcie sezonu w ostatni listopadowy weekend 2009 roku.
Białe wakacje w Trentino!
2009.10.09
Jeżeli planując zimowe wakacje zastanawiają się Państwo gdzie je spędzić, by były pełne atrakcji, wypełnił je relaks i dobra zabawa - Trentino będzie najlepszym wyborem! Wyjątkowe piękno przyrody oraz nowoczesna infrastruktura narciarska w tej części Włoch sprawiły, iż kilka miesięcy temu Dolomity wpisane zostały na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego i Przyrodniczego Ludzkości UNESCO.
Urlop w niezwykłej scenerii: Dolomity latem
fot. J.Ciszak/aktywnelato.pl2009.06.06
Między gigantycznymi skałami masywu Dolomiti di Fassa, zwanego również Monti Pallidi, leży dolina Val di Fassa. Na północy wznosi się grupa górska Gruppo del Sella z przełęczami Sella i Pordoi oraz szczytem Sas Pordoi. Jest to wyjątkowe miejsce, z którego roztacza się widok na Dolomity w całej ich okazałości i skąd można wyruszyć na wędrówki wśród prawdziwie "księżycowych" krajobrazów.
Dolomity: darmowe szusowanie w wiosennym słońcu
2008.03.13
Wiosna to zawsze w narciarskich kurortach okres, kiedy miłośnicy białego szaleństwa liczyć mogą na atrakcyjne promocje. Ośrodki we włoskich Dolomitach - już tradycyjnie - przygotowały tej wiosny dla narciarzy dwa pakiety promocyjne: Dolomiti SuperSun i Dolomiti SuperKids - wersja dla najmłodszych.
DolomitiSuperski: tańsze karnety
2007.01.29
12 ośrodków narciarskich i 1200 km wspaniale przygotowanych tras oferuje wielka karuzela narciarska DolomitiSuperski. Oczywiście tak wspaniałe możliwości wyboru mają też swoją cenę. Jeśli jednak właściwie dobierzemy termin wyjazdu, narciarskie przyjemności najwyższej próby wcale nie muszą zrujnować naszego portfela. Nawet jeśli na narty wybierzemy się całą rodziną...
Rutkowski poza kadrą
fot. J.Ciszak/skionline.pl2005.05.18
Jeszcze do niedawna uznawany za jeden z największych polskich talentów - Mateusz Rutkowski - został usunięty z kadry polskich skoczków. Miejsce złotego medalisty Mistrzostw Świata Juniorów z norweskiego Stryn, zajął 18-letni Wojciech Topór ze Startu Krokiew Zakopane - informuje serwis skijumping.pl
poprzednie1 - 12 z 14następne
Booking.com