skionline.pl stacje Włochy Trentino wyślij link znajomemu dodaj opinię

Passo Rolle
San Martino di Castrozza

Trentino - narty od świtu do zmierzchu fot. Trentino
Narty od świtu do zmierzchu
2023.01.03
W Trentino śnieg dostarcza uciechy 24 godziny na dobę, od świtu po głęboką noc, rozświetloną latarkami lub blaskiem księżyca w pełni

Jazda po idealnie przygotowanych przez ratraki trasach, w górach, które jeszcze osnuwa głęboka cisza pierwszych godzin porannych to wręcz rytuał, któremu rytm wybija równomierny ślizg nart mknących po pierwszej warstwie ubitego śniegu. Również tego roku to wspaniałe przeżycie staje się dostępne w wielu miejscowościach, w okresie od grudnia do marca, w ramach inicjatywy Trentino Ski Sunrise.
Nowa kolej Colbricon Express
Co nowego w San Martino di Castrozza w sezonie 2018-19
2018.11.09
Jeden z najpiękniejszych ośrodków narciarskich w Dolomitach - San Martino i Castrozza przygotował w nadchodzącym sezonie kilka nowości, które powinny ucieszyć narciarzy. Przede wszystkim uwagę zwraca nowa inwestycja - kolej Colbricon Express , nowoczesna 10-osobowa gondola. W kilku miejscach zmodernizowano także trasy zjazdowe, dzięki czemu zwiększy się komfort nie tylko wjazdu do góry, ale także i jazdy na nartach.
Sezon zimowy w Trentino
Rusza sezon zimowy w Trentino
2017.11.23
Sezon zimowy tuż tuż - prócz stacji Tonale i Madonna di Campiglio, już wkrótce ruszą wyciągi w pozostałych ośrodkach w Dolomitach Trentino.
Dzięki obfitym opadom śniegu w wyższych partiach gór, już w ciągu najbliższych tygodni Trentino gotowe będzie na przyjęcie spragnionych pierwszego śniegu narciarzy i snowboardzistów.
Dolomiti Superski - wrota śnieżnego raju
Dolomiti Superski - wrota śnieżnego raju2014.12.21
Zwolenników teorii o wyższości stoków włoskich nad austriackimi i na odwrót jest mniej więcej tylu samo. W gruncie rzeczy jednak, śnieg wszędzie jest biały, stoki mniej lub bardziej nachylone, a wyciągi jeżdżą w górę. Co zatem decyduje, że na narciarskiej mapie mamy swe ulubione miejsca, w które wracamy chętniej niż w inne? Być może wyborna kuchnia serwowana w chatach tuż przy stoku? Wygodny pokoik w hotelu lub pensjonacie prowadzonym przez uprzejmych gospodarzy? A może widoki, którymi sącząc orzeźwiającego drinka delektujemy się po nartach?
Biorąc pod uwagę cały wachlarz oczekiwań i fantazji związanych z narciarską kanikułą, zachęcam do odwiedzenia położonego w północno - wschodniej części Włoch regionu Dolomiti Superski.
Trentino - kultowe trasy narciarskie
fot. skionline.pl2012.01.17
Trentino słynie z absolutnie wyjątkowych tras narciarskich. Na amatorów białego szaleństwa czekają nie tylko doskonale przygotowane szlaki, ale również spektakularne krajobrazy i wyjątkowy klimat włoskiej prowincji. W Trentino znajdą Państwo 13 tzw. "kultowych" tras, które każdy wytrawny narciarz odwiedzić powinien koniecznie.
Białe wakacje w Trentino!
2009.10.09
Jeżeli planując zimowe wakacje zastanawiają się Państwo gdzie je spędzić, by były pełne atrakcji, wypełnił je relaks i dobra zabawa - Trentino będzie najlepszym wyborem! Wyjątkowe piękno przyrody oraz nowoczesna infrastruktura narciarska w tej części Włoch sprawiły, iż kilka miesięcy temu Dolomity wpisane zostały na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego i Przyrodniczego Ludzkości UNESCO.
DolomitiSuperski: tańsze karnety
2007.01.29
12 ośrodków narciarskich i 1200 km wspaniale przygotowanych tras oferuje wielka karuzela narciarska DolomitiSuperski. Oczywiście tak wspaniałe możliwości wyboru mają też swoją cenę. Jeśli jednak właściwie dobierzemy termin wyjazdu, narciarskie przyjemności najwyższej próby wcale nie muszą zrujnować naszego portfela. Nawet jeśli na narty wybierzemy się całą rodziną...
FIS letnie Grand Prix Berisel 2003
2003.08.26
Innsbruck (skionline.pl) 31 sierpnia 2003 w Innsbrucku (Tyrol) odbędzie się, na nowo wybudowanej skoczni narciarskiej K120, tradycyjne letnie Grand Prix. Z napięciem oczekuje się startu austriackiej drużyny. Szczególne zainteresowanie towarzyszy grupie młodych skoczków takich jak Thomas Morgenstern (16 lat), który właśnie w Hinterzarten zdecydował się skakać.
poprzednie1 - 8 z 8następne
Booking.com