Świętuj z nami 30 lat

Muszyna: wiadomości, strona 3

33 teksty z lat 2011–2018.

Najnowszy tekst: RSS

Wiadomości 24–33

Dwie Doliny
PolskaStacje

W Dwóch Dolinach panują wciąż dobre warunki narciarskie!

Stacja Narciarska Dwie Doliny Muszyna - Wierchomla to jedyne, poza Podhalem miejsce w Polsce, w którym wszystkie wyciągi i koleje linowe uruchomione początkiem grudnia funkcjonują wciąż nieprzerwanie. W godzinach: 9.00–17.00 czynne są: 4- osobowa kolej krzesełkowa Wierchomla 1 (1600 m długości, 300 m różnicy wzniesień), szybka, wyprzęgana kolej krzesełkowa Szczawnik 1 (od strony Muszyny) o długości 1525 m i b. popularny wyciąg szkoleniowy "Stonoga".

1 min
Wierchomla fot.J.Ciszak/skionline.pl
PolskaStacje

Z widokiem na Dwie Doliny

Stacja narciarska Dwie Doliny są jednym z najciekawszych ośrodków narciarskich w Polsce nie tylko ze względu na nowoczesną infrastrukturę, duży wybór tras i bardzo dobrą gastronomię. Pisze na blogu "W Dobrym Kierunku" autor Paweł Klimek. Jest pierwszym udanym projektem, w którym wyciągi narciarskie połączyły dwie rozdzielone wysokim grzbietem górskim miejscowości, odległe od siebie o ponad 30 km jazdy samochodem.

2 min
PolskaStacje

Stacja Dwie Doliny Muszyna-Wierchomla wprowadza opłaty za parkingi

Stacja narciarska Dwie Doliny Muszyna-Wierchomla poinformowała na swoim profilu na Facebooku, że od dnia 25.12.2013 wprowadza opłaty za parkowanie samochodów na swoich parkingach. Decyzja o wprowadzeniu opłat jest dla nas niezrozumiała i postaramy się otrzymać uzasadnienie ze strony dyrekcji stacji Dwie Doliny o czym Was poinformujemy.

1 min
Dwie Doliny otwierają kolejne wyciągi
PolskaStacje

Dwie Doliny otwierają kolejne wyciągi

Stacja Narciarska Dwie Doliny Muszyna - Wierchomla w Beskidzie Sądeckim otwarta jest już codziennie i tak będzie do końca sezonu zimowego. Do dnia 23.12.2013 stacja czynna jest w godz. 09.00–17.00 (w Wigilię od 9.00 do 13.00). Od pierwszego dnia Świąt (25.12.2013) wyciągi otwarte będą w godz. 09.00–21.00 (trasy wyciągów nieoświetlonych działają do zmierzchu, tj. do godz. 15.30).

1 min
Sylwester w Dwóch Dolinach
PolskaStacje

Sylwester w Dwóch Dolinach

Nie masz jeszcze planów na Sylwestra? Jesteś narciarzem lub snowboardzistą? Stacja Narciarska Dwie Doliny Muszyna - Wierchomla zaprasza miłośników białego szaleństwa na niezapomnianą imprezę na stoku. Świetna zabawa, dobra muzyka i wiele atrakcji czeka na wszystkich, którzy chcą aktywnie przywitać Nowy Rok.

1 min
Ogólnopolskiego Otwarcia Sezonu Zimowego 2013/2014
PolskaStacje

Ogólnopolskiego Otwarcia Sezonu Zimowego 2013/2014. Ogólnopolskiego Otwarcia Sezonu Zimowego 2013/2014: Stacja Narciarska Dwie Doliny Muszyna-Wierchomla

W tym roku już po raz 7 Małopolska Organizacja Turystyczna wspólnie z miłośnikami białego szaleństwa uroczyście otwiera Sezon Zimowy w Polsce. Gospodarzem tegorocznego otwarcia jest Stacja Narciarska Dwie Doliny Muszyna-Wierchomla. W dniu 7 grudnia organizatorzy gwarantują mnóstwo narciarskich atrakcji, konkursy dla najmłodszych, a przede wszystkim sporo dobrej rozrywki dla tych, którzy z niecierpliwością czekają na zimę.

3 min
Skki Trikke
WierchomlaStacje

Mistrzostwa Polski Skki Trikke w Wierchomli

W weekend, 10. - 12. lutego na stokach ośrodka narciarskiego Dwie Doliny MUSZYNA-WIERCHOMLA odbędą się piąte Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Skki Trikke FAKRO Cup 2012.

1 min
WierchomlaStacje

Dwie Doliny w dwie i pół godziny

Eurolot otwiera nowe połączenia Gdańsk - Poprad, Warszawa Poprad. Lot trwał będzie 1,5 godz. Z Popradu do Stacji Narciarskiej Dwie Doliny Muszyna Wierchomla jest już tylko 70 km.

1 min
WierchomlaStacje

Ferie na nartach w hotelu Wierchomla

Co roku, w okresie ferii zimowych hotel WIERCHOMLA SKI & SPA RESORT opanowują dzieci! Moc atrakcji (zabawy i animacje dla najmłodszych) czekają na wszystkie dzieciaki, które odwiedzą hotel w okresie ferii zimowych.

1 min
Stacja Narciarska Dwie Doliny Muszyna - Wierchomla
WierchomlaStacje

Dwie Doliny Muszyna: Wierchomla, prawdziwie narciarski klimat!

Stacja Narciarska Dwie Doliny Muszyna - Wierchomla jest zaliczana do czołówki najnowocześniejszych i najdynamiczniej rozwijających się ośrodków narciarskich w Polsce. Zajmuje powierzchnię ponad 100 ha i jako pierwsza w Polsce zapewniła połączenie dwóch dolin systemem wyciągów: Wierchomlę i Muszynę - Szczawnik. Panuje tu wyjątkowy mikroklimat: śnieg utrzymuje się od listopada do kwietnia, a temperatura jest o 4 stopnie niższa, niż w pobliskich miejscowościach.

2 min

Strona 3 z 3, wiadomości 24 do 33 z 33

Dodaj skionline.pl do ekranu

iPhone i iPad Safari

  1. Stuknij Udostępnij (w nowszym Safari najpierw „•••”).
  2. Przewiń listę i wybierz „Do ekranu początkowego”.
  3. Stuknij „Dodaj”.

W innych przeglądarkach na iPhonie ta sama opcja jest w menu Udostępnij.

Więcej o aplikacji