skionline.pl WorldSkitest 2006 Race mężczyźni Fischer
poprzednia nartanastępna narta
RC4 WC RC Flowflex

Niezwykle wywarzona i spójna narta, która uzyskała tak samo dobre noty we wszystkich kategoriach. RC4 WC RC Flowflex Fischer’a to propozycja dla wszystkich miłośników carvingu. Zasłużone „very good“ w rankingu, jak twierdzi specjalista od dwóch desek - Michael Tritscher.

Parametry testowanej narty:
- promień: 0.0 m

Ocena:
bardzo dobra
Punkty:
36.1
Długi skręt 7.3
Krótki skręt 7.2
Trzymanie krawędzi 7.2
Stabilność 7.0
Łatwość prowadzenia 7.4

porównaj z innymi nartami

poprzednia nartanastępna narta
Najwyższy model z serii "race". Oprócz technologi World Cup, wyposażony w pierwszy na świecie system określany mianem Skifahrwerk™ (system zawieszenia narty). Spełnienie snu dla miłośników carvingu. Technologia Frequency Tuning, AirCarbon Titanum i FT Frame plus wiązania FR 17 Freeflex i buty RC4 WC tworzą perfekcyjną całość - nowoczesną, szybką i precyzyjną "białą" broń.
Parametry techniczne:Technologie:
długość: 185/180/175/170
promień: 16m /175
taliowanie: 112-66-96
Air Carbon Titanium, Frequency Tuning (FT), FT Frame,
porównaj z zobacz wszystkie
Technologie

Air Carbon Titanium


Materiał używany w inżynierii lotniczej stosowany w wysokiej klasy nartach FISCHER AirCarbonTi podwyższa twardość pozbawioną drgań, redukuje wagę i doskonale przekazuje energię. Wyłącznie Fischer używa AirCarbon materiał stworzony przez FACC (Fischer Advanced Composite Components) Titanium (Titanium / Aluminum) zapewnia stabilność przy dużych prędkościach.

Frequency Tuning (FT)


Ten proces harmonizacji właściwie pochodzi ze świata muzycznego. Fischer jest pierwszą firmą, która wprowadziła tą technologię do nart. Specjalnie skonstruowana siatka harmonizuje wibracje o wysokich częstotliwościach i zamienia je w energię doskonale rozprowadzaną na krawędzie nart.

A co na ten temat ma do powiedzenia jeden z najlepszych alpejczyków - Michael von Gruenigen: "To niewiarygodne - z Frequency Tuning jestem o wiele szybszy, narty prowadzą się bardzo płynnie, a każdy skręt powoduje jeszcze większe przyspieszenie. To naprawdę milowy krok naprzód w konstruowaniu nart, który pomógł mi w zdobyciu tytułu mistrza świata w St. Anton, czyli czegoś co chciałem zrobić od zawsze."

FT Frame


Materiał wewnątrz narty jest kompresowany w sześciu, najważniejszych punktach wygięcia narty. Dzięki temu, narta nie wpada w wibracje, lecz płynnie sunie po śniegu.

zobacz całą kolekcję Fischer 06/07

Race kobiety
Race mężczyźni
All Mountain mężczyźni
Allround kobiety
Skier Cross
Twin Tip
Dzieci GS
Złoto:Nordica
Srebro:Dynastar
Brąz:Head
WorldSkitest 2006 cz. I
WorldSkitest 2006 cz. II
Sponsor
Partnerzy
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN
www.trentino.plskionline.tv
YouTube | Facebook | Instagram | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | polityka prywatności | polityka cookies
Copyright © 1997-2020