skionline.pl WorldSkitest 06/07 Race mężczyźni Head
poprzednia nartanastępna narta
Worldcup i.Supershape Speed CP 13

Specjalista w zakresie długiego skrętu i płynności jazdy. Idealna broń dla amatorów naprawdę szybkiej jazdy. Kusząca szata graficzna – brązowy medalista w konkursie SnowStyle (kategoria Men’s Race).

Parametry testowanej narty:
- promień: 0.0 m

Ocena:
bardzo dobra
Punkty:
36.3
Długi skręt 8.0
Krótki skręt 6.5
Trzymanie krawędzi 7.3
Stabilność 7.8
Łatwość prowadzenia 6.8

porównaj z innymi nartami

poprzednia nartanastępna narta
Szybki racecarver przeznaczony dla bardzo dobrych i dobrych narciarzy łączący w sobie cechy nart funcarvingowych i nart gigantowych.

Technologie: HEAD Intelligence, HEAD Liquidmetal, konstrukcja sportowa typu sandwich, wielowarstwowy drewniany rdzeń, najwyższej jakości grafitowy ślizg typu UHM o strukturze sportowej, polerowane chromo-wanadowe krawędzie typu ESF, fabrycznie montowana płyta Tyrolia Carve Platte 13 SLR.
Zalecane wiązania: Tyrolia Free Flex Plus 17.
Parametry techniczne:Technologie:
długość: 156/163/170/177/184
promień: 15.4m /170
taliowanie: 112-66-98
Intelligence Technology, Sandwich Construction, Liquidmetal Technology,
porównaj z zobacz wszystkie
Technologie

Intelligence Technology


Elektronika z rozpędem wkracza w narciarski świat! Head zaproponował rozwiązanie hi-tech przetestowane na swoich rakietach tenisowych. Chodzi o włókna z materiału piezoelektycznego, przewodzące prąd, które reagują na energie kinetyczną, pochodzącą z ugięcia nart. Energia elektryczna trafia do chipa, znajdującego się w centralnej części narty. Chip 10 razy zwielokrotnia ładunek elektryczny i wysyła go z powrotem do włókien. Te reagują prostowaniem się. Efekt jest taki, że im mocniej naciskamy na krawędź tym mocniej narta "oddaje" - prostuje się i tym samym przyspiesza. Praca krawędzi jest harmonijnie rozłożona na całej długości narty i idealnie przylega do stoku. Cały projekt otrzymał nazwą Head inteligence - electronic ski managment system.

Liquidmetal Technology


Liquidmetal to zupełnie nowy materiał, którego dotychczas nie stosowano do produkcji nart. Struktura molekularna Liquidmetal’u jest amorficzna i w przeciwieństwie do struktur krystalicznych nie ulega deformacji pod wpływem działających na nią sił.

zobacz całą kolekcję Head 06/07

Race kobiety
Race mężczyźni
All Mountain mężczyźni
Allround kobiety
Skier Cross
Twin Tip
Dzieci GS
Złoto:Nordica
Srebro:Dynastar
Brąz:Head
WorldSkitest 2006 cz. I
WorldSkitest 2006 cz. II
Sponsor
Partnerzy
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN
www.trentino.plskionline.tv
YouTube | Facebook | Instagram | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | polityka prywatności | polityka cookies
Copyright © 1997-2020