skionline.pl WorldSkitest 2006 Race mężczyźni Voelkl
poprzednia nartanastępna narta
Völkl Racetiger GS Racing

Przegrała w walce o podium zaledwie o 0.6 punktu! Racetiger’a doceniono zwłaszcza za jazdę długim skrętem. Stabilna narta, która wie jak trzymać krawędź. Ujęła obecnego Mistrza Olimpijskiego w Saneczkarstwie Andreas’a Linger.

Parametry testowanej narty:
- promień: 0.0 m

Ocena:
bardzo dobra
Punkty:
37.4
Długi skręt 8.2
Krótki skręt 7.0
Trzymanie krawędzi 7.4
Stabilność 7.5
Łatwość prowadzenia 7.2

porównaj z innymi nartami

poprzednia nartanastępna narta
GS RACING TITANIUM jest najszybszym z naszych nowych 4. "kotów". Bezkompromisowe deski, stworzone z myślą o najbardziej wymagających miłośnikach slalomu giganta i jazdy długim skrętem.

Ten model to "uosobienie" siły i werwy, czyli idealny sprzęt z bogatym wnętrzem "hi-tech inside"! Serce narty stanowi rdzeń XTD SENSOR WOODCORE, odpowiedzialny za centralne dowodzenie sprzętem. Wspomniany rdzeń wypełnia nartę na całej długości i szerokości. EXTENDED DOUBLE GRIP gwarantuje doskonałe i precyzyjne trzymanie krawędzi w obydwu modelach. Dzięki zastosowaniu drewna w konstrukcji wewnętrznej, jazda jest niezwykle spójna i stabilna, a narty nie mają problemów z inicjacją skrętu i płynnością.

EXTENDED DOUBLE GRIP

XTD SENSOR WOODCORE

POWERED BY TITANIUM
Parametry techniczne:Technologie:
długość: 165/170/175
promień: 17.8m /170
taliowanie: 108-67-94
Powered by Titanium, XTD Double Grip,
porównaj z zobacz wszystkie
Technologie

Powered by Titanium


Dwie warstwy Titanalu w rdzeniu narty. Dodaje narcie stabilność, sztywność oraz zwiększa możliwości tłumienia drgań, zwłaszcza przy dużych prędkościach.

XTD Double Grip


Dodatkowy, drewniany rdzeń umiejscowiony na całej długości narty, na rdzeniu Sensor Woodcore. Podwójny drewniany rdzeń zapewnia maksymalne trzymanie krawędzi i wzrost dynamiki narty. Wiązanie osadzone jest bezpośrednio w rdzeniu, co umożliwia niezwykle precyzyjne i pewne prowadzenie nart. Występuje w nartach z systemem IPT Wideride, IPT Speedride, IPT eMotion, IPT Motion.

zobacz całą kolekcję Voelkl 06/07

Race kobiety
Race mężczyźni
All Mountain mężczyźni
Allround kobiety
Skier Cross
Twin Tip
Dzieci GS
Złoto:Nordica
Srebro:Dynastar
Brąz:Head
WorldSkitest 2006 cz. I
WorldSkitest 2006 cz. II
Sponsor
Partnerzy
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN
www.trentino.plskionline.tv
YouTube | Facebook | Instagram | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | polityka prywatności | polityka cookies
Copyright © 1997-2020