gdzie najlepiej?
najlepszy ośrodek, w którym byłem - St. Anton - wracam tam za 2 tyg. po 4 latach... Inne bdb.: Soelden, Ischgl/Samnaun. Szwajcarskich nie znam jeszcze, ale na pewno ciekawe sa Verbier (stolica freeride`u) i Zermatt. Wszystko zależy kto czego oczekuje... czy szerokich, dlugich niebieskich czy puchu po pachy :-)
Zillertal - popularny, poza lodowcem nic szczególnego na tle prawdziwej czołówki. Gdyby te wszystkie chuśtawki połączyć, może by cos było ciekawego...
Olek