Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

afera

Użytkownik forum
  • Liczba zawartości

    88
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez afera

  1. afera

    Narty w maju

    Narty w maju mam miejsca na wyjazd na Hintertux w podanym terminie. Kontakt: aferka@g3.pl, pozdrawiam, Olek
  2. afera

    Kaukaz?!!

    Kaukaz?!! - a może Kanada? nie podpiesałem się, co nie jest w moim zwyczaju Zobacz tez mój wczesniejszy post z fotkami z Kanady. Olek
  3. afera

    Kaukaz?!!

    Kaukaz?!! - a może Kanada? w Kanadzie bezpieczniej i profesjonalniej i nie mniej "dziewiczo" - przy wyborze włąściwego ośrodka, w czym mogę dopomóc. Co więcej, na kwiecień dają niezłe rabaty. A w Europie na pewno taniej freeridowo można się wyszaleć na Monterosie. Mało zagospodarowany teren, wyciągi na 3.500 a helikopter też można zamówić. Za zaoszczędzone pieniądze warto wynając przewodnika UIAGM. Więcej info na priva: aferka@g3.pl
  4. Mam 1-2 lub nawet 4 miejsca na wyjazd do St. Anton w terminie jw. Transport osobowy z Wlpk. bądź ze Śląska. Kontakt: aferka@g3.pl, +48 608 554424, Olek
  5. afera

    zdjęcia z Kanady

    zdjęcia z Kanady to se pogadali a generalnie chyba słaba zima w Kanadzie, co? Zwalają na El Nino... za to w Himalajach w końcu sypnęło, Wielicki sie wkurza, helioperatorzy triumfują! Jedziemy? ;-))))
  6. afera

    Pytanie do afery

    Pytanie do afery Jacek już Ci odpowiedział - ma info z pierwszej ręki, bo siedzi w Vanc. od dłuższego czasu, heh. Ja byłem tam tylko tydzień . Dodam tylko, że ten lodowiec w Whistler latem jest czynny tylko w weekendy o ile się orientuję. I z tego co wiem jest to jedyny ośrodek "całoroczny" w Am. Pn. Oczywiście zawsze możesz wynająć helikopter i polecieć gdzie oczy poniosą. Natomiast jak chcesz za ocean udac sie na narty, to przyponę Ci, że "naszym" latem zima jest np. w Chile - a wspaniałe ośrodki w Portillo i Valle Nevado wiele nie ustepują alpejskim. Zapraszam!
  7. afera

    zdjęcia z Kanady

    zdjęcia z Kanady nie chwal sie..... ;-)
  8. kilka moich fotek z heliskiingu, catskiingu i skiingu w Beautiful British Columbia w Kanadzie :-) : www.vip-travel.pl/kanada2003 Olek
  9. afera

    gdzie najlepiej?

    gdzie najlepiej? najlepszy ośrodek, w którym byłem - St. Anton - wracam tam za 2 tyg. po 4 latach... Inne bdb.: Soelden, Ischgl/Samnaun. Szwajcarskich nie znam jeszcze, ale na pewno ciekawe sa Verbier (stolica freeride`u) i Zermatt. Wszystko zależy kto czego oczekuje... czy szerokich, dlugich niebieskich czy puchu po pachy :-) Zillertal - popularny, poza lodowcem nic szczególnego na tle prawdziwej czołówki. Gdyby te wszystkie chuśtawki połączyć, może by cos było ciekawego... Olek
  10. afera

    zdjęcia z Kanady

    kilka moich fotek z heliskiingu, catskiingu i skiingu w Kanadzie (styczeń 2003): www.vip-travel.pl/kanada2003 Olek
  11. afera

    kask narciarski

    Jaki kask narciarski najlepiej nabyć, aby był ładny i miał dobry stosunek jakości do ceny? Jeśli wiecie to gdzie i za ile można dostać... JJK - po ile w Kanadzie? Olek
  12. afera

    Dystrybutor Briko

    Dystrybutor Briko ech, ci przemytnicy z Wisły.... ;-)
  13. afera

    Warren Miller "Storm"

    Warren Miller "Storm" Cześć Jacek - po ile bilety i czy beda jeszce grali w Vanc. w styczniu? Olek
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2026
×
×
  • Dodaj nową pozycję...