Narty - skionline.pl
Jump to content

Mario09

Members
 • Posts

  8
 • Joined

 • Last visited

Personal Information

 • Imię
  Mariusz
 • Miejscowość
  Częstochowa
 • About me
  Mam 14 lat ,jeżdżę na nartach 6lat,oprócz tego uprawiam tenis,jeżdżę na rowerze,chodzę po górach.Spędzam na nartach 30-40 dni w roku głównie wyjeżdżamy do Białki,Zakopanego,Czech,Słowacji,Austrii i Włoch.

Ski equipment

 • Narty marka
  FR RC4 WC SC,GS 11
 • Buty marka
  FR SOMA 9000Ti
 • Gogle
  Carrera

Skills

 • Styl jazdy
  każdy, głównie slalom
 • Poziom umiejętności
  8
 • Dni na nartach
  0

Mario09's Achievements

Newbie

Newbie (1/6)

0

Reputation

 1. fischer fire Przesiadłem się na krótko z butów Soma F9000 Race Ti, flex index 130 na Soma X-fire ,flex index 130, czary mary,inna grupa docelowa albo złudzenie te pierwsze znacznie twardsze i dla mnie bardziej mi odpowiadały więc oddałem je w rodzinie.Buty super i polecam , ale ciułam kasę i wracam do Race.
 2. ocen jak mi idzie Sporo jeszcze przed Tobą,najważniejsze jest nie ile zapłacić ,tylko komu zapłacić za naukę.Bez problemu znajdziesz ich na tej stronie. Zacznij od dobrych podstaw,a te są m. in na kursach kwalifikacyjnych SITN (np.M.Berezik , B.Ptak czy P.Górnicki)a potem bezpośredni kontakt np.zawody PP w slalomie carvingowym jedź, obserwuj i ucz się.Pozdrawiam
 3. Długość nart gigantowych? Chcąc solidnie pojeździć i zaliczyć zawody to tylko powyżej 181cm ( wóz albo przewóz).Tutaj brak kompromisów dla tego rodzaju nart.Pozdro
 4. Mario09

  KUNZMANN

  KUNZMANN Są O.K,stosowane umiejętnie rolki nie czynią zła dla ślizgu,ślizgowe są wg mnie bardziej precyzyjne,rolkowe łatwiejsze w pracy.Używam ich jedynie do bieżących ostrzeń,gruntowny tunning robię u specjalisty.
 5. Co daje stopień demonstratora? Warto go robić? Podnosi umiejętność jazdy,w tym jazdy na bramkach,podstawy wiedzy teoretycznej.Ułatwia rozpoczęcie drogi do stopnia instruktora PZN bez obowiązku zaliczenia Kursu Kwalifikacyjnego,jedynie po skończeniu 16 lat potwierdza umiejętności na egzaminie wewnętrznym.Demonstrator ma prawo startować w Zawodach Regionalnych.Warto spróbować,super zabawa.
 6. Kurs instruktorski dla chłopaka Było super ,ale łatwo nie jest ,7dni harówki w grudniu od 8-12.Proszę poszukać szkoły z Zakopanego też są dobre(np:Berezik,Ptak) .Mam 13 lat i stopień demonstatora sitn pzn.Warto spróbować przynajmniej pokazuje umiejętności i wiele się nauczyć.Pozdro.
 7. Nareszcie kupiłem nartki Ja już byłem w Maso Corto w kwietniu,było super.To był inny świat .Pojadę tam dopiero wiosną za rok może mi się uda jechać późną jesienią.Wejdź na strony stacji, organizatorów,hoteli np.masocorto.com.pl,topresdencekurz.it lub ficherdemoteam.pl.Autokary to żadkość,przeważnie Biura Turystyczne je mają ,lecz takie wyjazdy z transportem mogą kosztować.Dobrze robisz ,że pytasz,zawsze Ci pomogę radą ,lecz ja w swoim aucie zawsze mam komplet,jest nas czworo,wszyscy jeżdżą na nartach.Stopem nie da rady,góry kosmos,Na dorosłych GS11 jeszcze nie próbowałem.
 8. Nareszcie kupiłem nartki Gratuluje,nie czakaj na grudzień,jeżeli masz możliwość jedź do Maso Corto,naprawdę warto byłem tam w kwietniu br.Naprawde FAJNE nartki.
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
×
×
 • Create New...