Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Artek

Użytkownik forum
  • Liczba zawartości

    3
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Informacje osobiste

  • Imię
    Artur
  • Miejscowość
    Gdańsk
  • O mnie
    Zaraziły mnie ostatnio snow blades... nie chcę już nic innego. 64 cm wystarcza mi w zupełności by bawić się niezmiernie. POLECAM - Spróbujcie

Sprzęt narciarski

  • Narty marka
    Salomon
  • Buty marka
    rossignol
  • Gogle
    -

Umiejętności

  • Styl jazdy
    extremal
  • Poziom umiejętności
    7
  • Dni na nartach
    0

Artek's Achievements

Nowy

Nowy (1/6)

0

Reputacja

  1. Cholera, wykupiłem wczasy w Zagroniu, w Szczyrku i muszę jechać bo stracę kasę, ale jeszcze w tym sezonie (właśnie podjąłem decyzję) pojeżdżę na lodowcu i nigdy mnie już nie zobaczą w Beskidach... Zróbcie to samo to zaczną nas wynosić buraki na rękach za 2,50, albo paść barany na śniegu i co jakiś czas wieszać się na orczyku !!!!!!
  2. W Szczyrku znowu blokują trasy!!!!!!!!! No i doigrają się, że wszyscy oleją Beskidy i pojadą na lodowce. W dupach im się poprzewracało...
  3. Artek

    Szczyrk

    Szczyrk CZeść CZy to prawda, że wyciągi na górniczym stoją bo ... strajkują?! Przecież w końcu wszyscy zaczną jeżdzić do Austri i Włoch, bo w Polsce robi się hAmeryka...
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2026
×
×
  • Dodaj nową pozycję...