A co powiesz o Fischer RC4 Race SC 05/06, Fischer RC4 Worldcup 05/06, Fischer RX9 06/07 albo jeszcze Fischer AMC 76?
Ten salomon jest na aukcji: http://www.allegro.pl/item284016504__narty_salomon_streetreacer_8_.html
jest to właściwie model Streetreacer 800, w necie znalazłem że jest to wersja rental...
A co długości to chyba w okolicach 165 ?
hmmm ... na nartach jeżdżę 4 lata, a swoje umiejętności wg podanej na forum skali oceniam na 7
od 26-31 grudnia br. mam kurs kwalifikacyjny i jak wszystko pójdzie OK to w ferie robie pomocnika
Co do zawodów to mam zamiar brać udział tylko w tych co trzeba czyli regionalne
Jako że nie mam zbyt dużo kasy to postanowiłem na allegro trochę poszukać w używanych i znalazłem m.in takie:
- BLIZZARD x-cross Ti
- BLiZZARD CMX PRO 06/07
- ELAN SPEEDWAVE 10 06/07
- HEAD i SL
- SALOMON STREETREACER 8
Co o tym sądzisz/sądzicie ?
Witam !
Mam 17 lat, 182cm wzrostu i ważę ok 65 kg. W tym sezonie chcę zrobić kurs kwalifikacyjny i kurs na pomocnika instruktora.
Jakie rodzaj nart najlepiej wybrać ? Race ?