A co powiesz o Fischer RC4 Race SC 05/06, Fischer RC4 Worldcup 05/06, Fischer RX9 06/07 albo jeszcze Fischer AMC 76?
Ten salomon jest na aukcji: http://www.allegro.pl/item284016504__narty_salomon_streetreacer_8_.html
jest to właściwie model Streetreacer 800, w necie znalazłem że jest to wersja rental...
A co długości to chyba w okolicach 165 ?