Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

morfeus

Użytkownik forum
  • Liczba zawartości

    1
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez morfeus

  1. morfeus

    Livigno

    Proszę o radę bywalców Italii:) Witam! W marcu tego roku byłem w Livigno i muszę powiedzieć: BOMBA! Ceny alkoholu, rewelka, ale do domku nie bierzcie bo i tak się na 80% nie uda wywieźć Pogoda była super , trochę kaszy na dole stoku pod wyciągiem , ale to nic tam się jechało tylko ostatni zjazd do auta, reszta w górze:) Warto kupować kosmetyki i okulary, ceny powalają. Widziałem też kilka fajnych ofert na ciuchy narciarskie, sprzęt cenowo bez rewelki. W tym roku znajomi chcą jechać do Monte Bondone , ale nie wiem jak to się ma do Livigno??? Czy ktoś z Was drodzy narciarze był w obu miejscach???? Nie interesują mnie opinie o warunkach dla dzieci i takie tam , tylko czysty opis jakości tras , śniegu, pogody i infrastruktury. Co wybrać???? Z góry THX.
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2026
×
×
  • Dodaj nową pozycję...