Proszę o radę bywalców Italii:)
Witam!
W marcu tego roku byłem w Livigno i muszę powiedzieć: BOMBA!
Ceny alkoholu, rewelka, ale do domku nie bierzcie bo i tak się na 80% nie uda wywieźć
Pogoda była super , trochę kaszy na dole stoku pod wyciągiem , ale to nic tam się jechało tylko ostatni zjazd do auta, reszta w górze:)
Warto kupować kosmetyki i okulary, ceny powalają.
Widziałem też kilka fajnych ofert na ciuchy narciarskie, sprzęt cenowo bez rewelki.
W tym roku znajomi chcą jechać do Monte Bondone , ale nie wiem jak to się ma do Livigno???
Czy ktoś z Was drodzy narciarze był w obu miejscach????
Nie interesują mnie opinie o warunkach dla dzieci i takie tam , tylko czysty opis jakości tras , śniegu, pogody i infrastruktury.
Co wybrać????
Z góry THX.