Narty - skionline.pl
Jump to content

marboru

Registered VIP Users
 • Content Count

  6,473
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  542

marboru last won the day on September 23

marboru had the most liked content!

Community Reputation

20,346 Excellent

3 Followers

About marboru

 • Rank
  Weteran
 • Birthday 04/22/1975

Personal Information

 • Imię
  Mariusz
 • Miejscowość
  Radom
 • About me
  Amator narciarstwa

Ski equipment

 • Narty marka
  Stockli Laser SL SRT12 Carbon, Stockli Laser GS 180
 • Buty marka
  Salomon X-Max 120
 • Gogle
  Kask firmy Kask

Skills

 • Styl jazdy
  ...na dwóch nogach...czasami na jednej...
 • Poziom umiejętności
  1
 • Dni na nartach
  0

Recent Profile Visitors

35,694 profile views
 1. Przy poziomie jazdy 6, czy 7, to o czym piszesz nie ma znaczenia. Narty mają być przecież rozwojowe, więc przeskok u Kolegi z 6 na 7 w technice jazdy, to kwestia czasu. Poprawi technikę i co? Zostanie z zza miękkimi nartami?
 2. Jeśli rzeczywiście jeździsz na 6 w skali forum i zależy Ci na rozwoju, to powinieneś kupić nartę sportową i twardszą. Ja bym zaczął od SL. Nie ma się co bać takich nart jeśli zależy Ci na poprawie techniki.
 3. Dokładnie, tak jak wyżej napisałem. Generali i Warta w OWU, w swoich produktach dla podróżujących, ma ubezpieczenie na wypadek zachorowania na COVID. W tym roku będzie warto przed wyjazdem do OWU ubezpieczycieli zajrzeć przed decyzją o zakupie w tym zakresie.
 4. Kolejny raz wypisujesz na forum nieprawdziwe informacje. Najpierw sprawdź, potem dziel się z innymi swoją wiedzą...albo przynajmniej nie wprowadzaj w błąd. @Olgierdposzperaj trochę w necie. Generali i Warta mają ubezpieczenie na COVID, pytanie czy inne firmy też? Tego nie sprawdzałem.
 5. Tętno to bardzo indywidualna sprawa. U mnie spoczynkowe jest książkowe...nim wejdę na rower, to mam już 115 (emocje związane z jazdą )... Przekręcę korbą kilka razy i już jest 150... Tak po prostu mam. Przy mocnych treningach z reguły średnie mam w okolicach 170. Maksa jakiego miałem, to 196. Przy intensywnym treningu jak widać na dwóch przykładach, które wkleiłem - wynik powyżej 180 utrzymuje mi się przez sporą ilość czasu. Moi Koledzy dochodzą max do 165... u Pauli max był na poziomie 188, średnie u niej przy mocnej jeździe to też okolice 170.
 6. Andrzej 100% racji. Mój serdeczny Przyjaciel, kolarz, sportowiec, zdrowy, bez innych chorób przeszedł COVID bardzo ciężko. Wiek 46 lat. Dwa dni pod respiratorem lekarze walczyli o jego życie...kilka tygodni w szpitalu. Na szczęście wyszedł z tego, na nieszczęście płuca ma rozwalone i wydolność obniżona o jakieś 30%. W tej chwili przechodzi rehabilitację oddechu (nawet nie wiedziałem, że coś takiego istnieje) i powolutku wraca do aktywności... ...wujka jednego z Forumowiczy, zabrało na tamten świat. Podobnie jak Tatę Kolegi Pauli Fenomen tego wirusa jest taki, że niektórzy
 7. Dzięki @Mitek Tu żadnego wyczynu nie ma - raczej zabawa i ściganie się samemu ze sobą, poprawa formy i radość, że po 40stce jeszcze można Generalnie na płaskopolsce najważniejsza jest taktyka ułożenia trasy i wiatr...to tak po szybkiej analizie. Pierwszy przejazd? Wiatr zachodni i jazda po pętli. Poniżej mapa wraz z wykresami wysokości, prędkości i tętna. Założenia były - na rozgrzewkę chwilę pod wiatr, później jazda z wiatrem z boku i delikatnie pod górkę (do Wierzbicy), później od Wierzbicy jazda z wiatrem lekko z górki do Wielgiego (tu mieliśmy zrobić sporą prz
 8. Ostatnio była mocna walka o 100 kilometrów w czasie mniejszym niż 3 godziny, udało się z niewielkim zapasem 40 sekund... ...w tę niedzielę poprawiłem rekord życiowy o 6 minut i 52 sekundy 🙂 forma rośnie i jestem w szoku 😮 Tym razem Paula choć nie dawała zmian utrzymała koło - jest moc w tej "Małej Zadziorze" 👍💪 Poprawa wyniku, to lepsze dopasowanie trasy. Pierwsze 50 km pod wiatr, drugie z wiatrem (jazda w niedzielę od ok 15:30). Sporo niższa temperatura miała dla mnie kolosalne znaczenie (mniejsze tętno i zmęczenie), tydzień wcześniej było ok 6 stopni na plusie więcej.
 9. Współczuję serdecznie Ależ pech @cyniczny zdrowia i szybkiego powrotu na rower, narty! Jesteś wysportowany, to szybko się podniesiesz po tej kontuzji! Trzymam kciuki Paula jechała na kole całą trasę - miała jakiś kryzysowy dzień (jeśli można to nazwać kryzysem)... zerwała się dopiero na 95 kilometrze gdzie była już totalna walka z czasem. Mimo tego osiągnęła świetny wynik: 100 kilometrów w czasie 3 godziny 1 minuta. Jej średnia prędkość 33,1 km/h. Niesamowicie mocna jest Dziewczyna! 😮 Gratulacje @mifilim udziału w tak wymagającej imprezie! Forma jest, i świetnie!!!
 10. Niezła wyrypa I woda, w trakcie pokonywania szlaków z potoków lub źródełek. No i turystów było dziesiąt procent mniej... Piękne czasy.
 11. Kilka lat marzyłem o tym, by przejechać 100 kilometrów w czasie poniżej 3 godzin... ...dzisiaj się udało 🚴‍♂️⚡💪 Wyjechałem się jak koń 🐎 na westernie 😀 Było bardzo ciężko, ale dałem radę 💪 Na 70 kilometrze wynik wynosił 34,4km/h średniej...ostatnie 30 kilometrów, na pętli było jednak pod wiatr...i wynik uciekał, ale ostatecznie nie uciekł 😀 Finalnie wyniósł 33,45km/h ⚡ Radość wielka, zmęczenie olbrzymie. Zapas czasowy? Tylko 40 sekund 😱 Jest progres w tym sezonie 💪 to cieszy 🙂 Szosowe marzenie zrealizowane - hura!!!
 12. Białki niestety pneumatykiem nie przepłyniemy, chyba że będzie naprawdę dużo wody. Piękna rzeka i mam ją gdzieś zanotowaną do spłynięcia. Tatry Niżne też w odległych planach. Po osiągnięciu wyznaczonych celów tatrzańskich, w późniejszych planach ambitniejsze, alpejskie cele.
 13. @barattolina super relacja i fajne fotki 👍
 14. Piękny wyczyn @tanova 👍💪 Olbrzymie gratulacje. @JC czyżby powrót na szosę i chciałbyś się od razu ścignąć? 😀 W takim bądź razie jesteśmy chętni 😁 Magda na początku opowieści myślałem, że Darka ścigniesz i nie dasz się dogonić 🤪 a tu co? Dobra Dziewczyna poczekała na swojego Rycerza 👍🙂
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
×
×
 • Create New...