Narty dla dużego, ciężkiego, średnio-dobrze jeżdżacego faceta.
Ze swojego doświadczenia mogę jeszcze dorzucić ci na przyszłość, że na stoku narciarskim dobrze sprawdzają się również Narty Rossignol. Dobrze trzymają się nogi i wygodnie się na nich jeździ na stoku. Mój mąż na nich jeździ i jest zadowolony.