Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Marasek

Użytkownik forum
  • Liczba zawartości

    11
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O Marasek

  • Urodziny 12.05.1976

Informacje osobiste

  • Imię
    Marek
  • Miejscowość
    Wrocław/Kraków

Sprzęt narciarski

  • Narty marka
    volkl v2
  • Buty marka
    salomon

Marasek's Achievements

Początkujący

Początkujący (2/6)

0

Reputacja

  1. Witam, Jak najlepiej dojechać z Wrocławia do Passo Tonale ? Czy to jest mniej więcej taka sama trasa jak do Livigno ? Ile się jedzie godzin, z założeniem że wyjazd rozkładamy na dwa dni - ze spaniem gdzieś w połowie drogi. Planuję z Wrocławia wyjechac po południu, przespać się około 22.00 do rana i dalej wybrać się już do celu. Czy łańcuchy na koła są obowiązkowym wyposażeniem ?
  2. Uprzejmie proszę o opinię tych co byli, ewentualnie jakąś konkretną ofertę na ferie dla rodziny 2 dorosłych, dzieciaki 8 latek, i 5 latek Mam ofertę na : Hotel Avio : tydzień z wyżywieniem, skipasami, ubezpieczeniem i dojazdem : 8 tys PLN http://sportvita.pl/oferta,hotel_avio_***,AVIO DBL2 HB.html lub Hotel URRI, jedzienie, skipasy, autokar, ubezpieczenie : 7700 PLN http://sportvita.pl/oferta,hotel_urri_***_pok._familijny_,URRI FAM234 HB.html Jak dotąd jeździłem tylko do Livigno w kwietniu - 3 razy pod rząd, ale już się nam przejadło. Dlatego szukamy czegoś fajnego dla rodziny. Prosze o pomoc,
  3. Tak, bardzo prosze o jakiś namiar na to spanie dziękuje z gory
  4. Dzięki za odpowiedź. A czy możesz polecić jakieś miejsce do spania po drodze? Jak długo się jedzie z Wrocka do Livigno ? Marek
  5. Poszukuję 2 apartamentów w Livigno (poza miastem odpada). Może ktoś z Państwa organizuje taki wyjazd i zostały wolne miejsca ? Byłbym zainteresowany wynajęciem. Będą jechać dwie rodziny 4 osobowe. W tym 6 narciarzy. Z góry dziękuję za odzew, rok temu płaciłem około 2800 PLN za tydzień za apartament. Ciekawe ile w tym roku ? Pozdrawiam Marek, tel. 503 048 556
  6. WItam, Będę jechać do Livigno z Wrocławia (w terminie od 9do 16 kwietnia - freeski). Wcześniej mieszkałem pod Krakowem, jeździło się przez Czechy, Austrię itd. Po drodze (ze względu na dzieciaki) spaliśmy w połowie drogi w Austrii w hotelu Landzeit - wiele ich tam. Dzisiaj po wpisaniu w google - wielkie zdziwko - proponuje mi trasę przez Niemcy. No niby dobrze, szybsze autostrady, mniej policji. Tu pytanie do Wrocławiaków - dolnoślązaków - tych co jeżdżą przez Wrocław. Jak jechać z Wrocławia do Livigno ? Prosze podpowiedzcie. Gdzie zatrzymać się po drodze? Czy ktoś mógłby polecić jakiś niedrogi hotel / pensjonat ze śniadaniem ? W Austrii były Landzeity niedrogie. Jeśli temat zdublowałem - przepraszam, z góry dziękuje. Marek
  7. Dziekuje za zyczliwe rady. Kupilem rossignol pursuit 16. Za dwa dni jedziemy do Livigno
  8. A subiektywnie którą byś wziął żeby była najprzyjemniejsza ? Naprawdę się nie znam.... podobają mi się czarne ....
  9. Chris, to co piszesz jest bardzo interesujące i kuszące. Naprawdę. Boję się jednak że ze względu na kwiecień - punkt testów może byc już zamknięty, a ja zostanę ze swoimi zabytkowymi volklami V2 Jazda na nich jest męcząca bo są za miękkie, nie trzymają krawędzi i myszkują podczas jazdy na wprost. Może napiszę jak będę jeździć. Otóż tylko po stoku, na przygotowanej trasie - od rana do popołudnia. Na pewno nie lubię tylko slalomowo. Żadne wyścigi, jazda rekreacyjna, czasem szybciej czasem wolniej. Poczytałem trochę, popytałem sprzedawców w sklepach z różnymi nartami. Mam w głowie : volkl code, lub rossignol pursuit. W sklepie powiedzieli mi ze przy moich gabarytach narty, które są dla kogoś twarde - dla mnie mogą być w sam raz. Poniżej zamieszczam kilka linków, i jeszcze raz proszę o pomoc w wyborze. http://skiteam.pl/narty/2518-set-narciarski-voelkl-code-psi-m-w12.html http://allegro.pl/volkl-code-psi-182-cm-marker-nowe-i5169983600.html http://allegro.pl/narty-volkl-code-psi-2014-175cm-mega-47-i5193250914.html http://skiteam.pl/narty/2466-set-narciarski-rossignol-pursuit-18-elite-m-w12.html http://myski.pl/narty-rossignol-pursuit-16-ti-axium120s-2013-p-5502.html http://24tanienarty.pl/tanie-narty-rossignol-pursuit-14-prestige-2013?filter_name=prestige http://24tanienarty.pl/tanie-nartt-y-volkl-rtm-77-4motion-10-model-2015?filter_name=rtm%2077 Z góry dziękuję.
  10. Witam, jestem tu nowy. Chciałbym grzecznie przywitać wszystkich użytkowników. Przypuszczam, ze dla wielu z Was moje pytanie będzie irytujące - jako kolejne powtarzające się. Jednak bardzo proszę o poradę w zakupie. Chciałbym kupić dla siebie nowe narty, bo dotychczasowe są dosyć już wiekowe - volkl v2. Z początkiem kwietnia jadę z rodziną do Livigno, dlatego czas najwyższy coś kupić. W niektórych sklepach narty jeszcze są, wiec co nieco pooglądałem, bo w sieci wszystkie modele opisywane jako najnaj. Jako osoba nie związana ze sportem zawodowo, nie znam się na narciarstwie. A chciałbym kupić coś porządnego, na czym pewnie pojeżdżę kilka sezonów. Nie zależy mi na najnowszym modelu z sezonu 2015, ale też nie chciałbym inwestować w zalegający na magazynie sprzęt. Wzrost - 186cm Waga - 108kg Wiek - 39 lat Umiejętności - średnio dobrze, dobrze jeżdżący Wykorzystanie nart - tylko i wyłącznie stok Budżet - 1600 zł max Zastanawiam się nad : rossignol pursuit 14 lub 16 Atomin nomad radon ti Atomic nomad crimson ti Atomic nomad blackeye ti Volkl rtm 77 W sklepie polecano mi : salomon mustang volkl racetiger rc psi Z góry dziękuję.
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2026
×
×
  • Dodaj nową pozycję...