slift
Użytkownik forum-
Liczba zawartości
51 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Zawartość dodana przez slift
-
Też byłem wczoraj i lampa że hej 😊 O 11 odsypy spore. Sam zaliczyłem kontakt glowa-ziemia i nie było to miłe uczucie. A na nartach jeżdżę raczej b.dobrze...Trasa z kopy to nieporozumienie. Narty biegowe ubrać i jeździć. Zmarnowany potencjał m.skrzycznego 😕 Jakiś pseudo orczyk... Jechałem z pracownikami SMR gondola i takie oto wieści usłyszałem. Czy to prawda czy sciema kij to wie... - do 15 marca chcą utrzymac nocne jazdy - ośrodek planują mieć otwarty do końca marca. -nowych kolejek na razie nie będzie. Mówili coś o wytyczaniu nowych tras 😊 Gdzie co i jak nie wiadomo. Dopiero potem nowe kolejki m.in. z Czyrnej. - inwestycje na nowy rok to 3 etap poprawy naśnieżania. Pzdr
- 13 438 odpowiedzi
-
- 12
-
-
-
- szczyrkowski ośrodek narciarski
- szczyrk
- (i 7 więcej)
-
Zgadza się. Ale dzisiaj mamy Wtorek więc do Czwartku to 2 dni ( a nawet 1,5 dnia ) i automatycznie mniejsza pomyłeczka 🙂 Dzięki za pomoc.
- 13 438 odpowiedzi
-
- szczyrkowski ośrodek narciarski
- szczyrk
- (i 7 więcej)
-
Dzięki za informację. W czwartek zobaczę z rana chyba jak to wygląda i będzie decyzja. Dzień ryzykowny, ale jak jezdziliście przy wietrze w porywach 70km/h, to może nie będzie aż tak żle 🙂 Kolego, umiem czytać ICM-a i ja jakoś fatalnej lipnej pogody nie widzę a wręcz przeciwnie. Gdzieś Ty wypatrzył tragiczne warunki to ja nie wiem... Chyba że też jedziesz w czwartek i siejesz ferment aby ludzi odstraszyć 🙂
- 13 438 odpowiedzi
-
- szczyrkowski ośrodek narciarski
- szczyrk
- (i 7 więcej)
-
Czemu po ptokach ??? Jakieś konkrety czy wróżenie z fusów ???
- 13 438 odpowiedzi
-
- szczyrkowski ośrodek narciarski
- szczyrk
- (i 7 więcej)
-
Cześć, Niech mi ktoś powie, jaka jest szansa, że SMR ruszy w ten czwartek? Patrzyłem na ICM i zapowiadają jakieś tam porywy do 55km/h. Z doświadczenia ktoś wie czy ośrodek ruszał czy stało wszystko i nic się nie kręciło??? Nie chcę jechać i pocałować klamki na dzień dobry.:-) Pozdro
- 13 438 odpowiedzi
-
- szczyrkowski ośrodek narciarski
- szczyrk
- (i 7 więcej)
-
I tu się z Tobą zgodzę. Tylko rozwój w dobrym i rozsądnym kierunku. CTE i TMR to dwie skrajności. Z jednej oszczędzanie a z drugiej mania wielkosci. Nie chcę ani takiego ani takiego ośrodka.
-
Owszem na Pilsku 45min się zdarzało ale to w weekend i jeszcze jak Szczyrk był starym Szczyrkiem. Teraz to w tygodniu na Pilsku narciarzy skromnie. W weekend więcej ale to nie te przeszle czasy. Też uważam że zdobycie takiego inwestora to akcja niemożliwa do zrealizowania. Za parę lat Pilsko będzie góra skiturowcow a nie narciarzy ☹️ Szkoda bo góra ma potencjał. Ja obecnie korzystam ile mogę z tej komunistycznej spuscizny...
-
No cóż jak lubisz stać ok 10-11godz w 20 min kolejkach to spoko. Ja wolę w tym czasie zjechać 3-4 razy gdzie indziej. Byłem w tamtym roku parę razy w Szczyrku i tylko raz się wyjezdzilem. Innym razem trasy olane przez ratrak, innym kolejki na 30min stania. Mnie tam nie bawi przepychanka kolejkowa i walka o każdą minutę. Odczucie zimna kwestia personalna. Jednemu pasuje innemu nie. Tak tylko na dokładkę dodam że jestem młodszej daty 31lat i jeżdżę z ojcem i jakoś mu temperatura nie przeszkadza. Oczywiście kwestia gustu. Jeżeli chodZi o Szczyrk to tereny narciarskie chyba najlepsze w Polsce. Zawsze ten ośrodek lubiłem właśnie za urozmaicone trasy, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Niestety ośrodek został zabity przez TMR swoją komercja i parciem na zieloną stoweczke. Konkluzja jest taka żeby Pilsko nie skończyło jako zabita dechami dziura ( czym się staje ) ani taki Szczyrk to potrzeba złotego środka. Inwestora z kasą ale i pasją jakim na pewno TMR nie jest co pokazuje rok w rok. Sorry takie moje zdanie.
-
Macie przykład w SMR. Tam nowoczesność wygrała nad rozsądkiem. A ludzie jak stado baranów prze do nowoczesnego, bo niby lepsze i warte wydanej kasy. A guzik prawda. Kto szuka narciarstwa to omija SMR z daleka przede wszystkim w sezonie i szuka takich dziupli jak Pilsko Zawoja itp. Ja chcę jeździć na nartach a nie wozić dupsko ogrzewana kanapa. Ostatnio przy -15st wyjeżdżałem reliktem na Szczawiany i problemu nie widziałem. A wrecz był ubaw ;) Ale niestety takie ośrodki w dzisiejszych czasach w Polsce spisane są na zatracenie. A to niby dlatego bo mamy dziwne podejście do narciarstwa. Liczy się lansowanie i ogrzewanie dupska niż jazda jazda jazda...Także chciałbym doczekać na Pilsku inwestora z pasją narciarstwa. Niech ręką boska chroni te tereny przed inwestorami pokroju TMR.
-
Byłem dzisiaj i warunki rewelacja. Śniegu multum. Ludzi mało. Dopiero tak po 11 więcej ale dalej znośnie. Traski przygotowane ok. 😀
-
Warunki dzisiaj rewelacja. Śniegu sporo. Dzień udany. Kolejki malutkie. Pilsko ruszyło chyba po 10 bo walczyli z lina. Drzewko się zawalilo. No i ta Buczynka. Dziewiczy przejazd po sztruksie o 11 😀 Ale mimo tego jak tam się nie zjawi inwestor z pomysłem i kasa to tego ośrodka za 5 lat nie będzie. Ekoterrorysci zwycięża...
-
Pisząc najlepsze warunki miałem na myśli gdzie szło "przykancić" i przycisnąć nie martwiąc się o to że skończę na glebie. Od Pilska po Szczawiny na trasie był miejscami lód. Byłem 1 marca czyli w zeszły czwartek i warunki o 180 stopni. Wtedy sztruksik dzisiaj twardo i lodowo. Pisałem z resztą na forum. Na płaju i w lasach owszem kamienie były ale fajnie nawet trzymało. Buczynka na esie nieprzejezdna. Solisko warunki dobre tylko wyciąg w tygodniu od 15 :-/ Sam dzisiaj kolega wyciągowy ostrzegał że warunki trudne na trasach więc chyba coś w tym było. Śmiał się że przyjechali "amatorzy twardej" jazdy :-) Jak będą w nocy dodatnie temperatury na co się zapowiada to pewnie będzie fajne marcowe szusowanie. Może nawet w weekend. Nikomu nie odradzam i nikogo nie zachęcam bo warunki na Pilsku potrafią się z dnia na dzień zmienić.
-
Porownujac do zeszlego tygodnia warun trudny. Dramatu nie bylo ale zmiana o 180st. Osobiscie bym drugi raz nie pojechal. Lod z wiadomych wzgledow. W nocy ujemne temp. a w dzien dodatnie i szklanka gotowa. Ja jezdzilem od 8 do okolo 10.30 i jezdzilo sie jako tako. Moze potem lod puscil i bylo lepiej ale wiedzy juz nie mam. Moze ktos napisze co byl dluzej i bedzie wiekszy obraz sytuacji. Decyzja oczywiscie nalezy do Ciebie. 😊 Z tego co ludzie pisali na forum to COS chyba lepsza opcja...
-
Dzisiaj warunki trudne. Duzo lodu przetarc kamieni na calej dlugosci od pilska do szczawin. Najlepsze waruny na plaju i trasie z plaju do szczawin przez lasy. Solisko czyne od 15 w tygodniu. Szkoda. Przy takiej temp. w przyszlym tygodniu pewnie bedzie koniec. Swoj sezon na pilsku uznaje za zamkniety 😊.
-
Tak z głupa policzyłem na pałę ile tam jest luda na zdjęciach z kulminacji oczekiwania. Wyszło mi około ( ponad ) 1000 spragnionych narciarzy :-) Dramatissimo
- 13 438 odpowiedzi
-
- 5
-
-
- szczyrkowski ośrodek narciarski
- szczyrk
- (i 7 więcej)
-
Przepraszam że może teraz obrażę SMR-owskich narciarzy, ale..... co mądrzejsi wiedzą o co chodzi i radzą sobie idealnie do zaistniałej sytuacji :-)
- 13 438 odpowiedzi
-
- 2
-
-
- szczyrkowski ośrodek narciarski
- szczyrk
- (i 7 więcej)
-
Mario nie tak glosno bo jeszcze sie zleci wataha narciarska na Pilsko i gdzie bedziemy szusowac? 😊 Niech jezdza do SMR i stoja w tych kolejeczkach jak im pasuje. Ja wole jezdzic na starych zdezelowanych orczykach. Ale jednak jezdzc...
- 13 438 odpowiedzi
-
- 7
-
-
-
- szczyrkowski ośrodek narciarski
- szczyrk
- (i 7 więcej)
-
A co za problem. Zawiodłem się to więcej nie jadę aż do poprawy i tyle. Ja się dwa razy rozczarowałem szczególnie po pamiętnym wtorku i więcej mnie w tym roku nie zobaczą. Będzie poprawa to się zjawię. Wolę chyba oddać te pieniądze w polskie ręce na Pilsku i tam jeżdzić płacąc za to połowę tego co w SMR niż denerwować się i licząc na to że trafię los na loterii i wygram główną nagrodę w postaci braku ludzi ,przygotowanych tras oraz działających wyciągów. SMR nie jest wart swojej ceny w tej chwili. Także macie lużniej o jedną osobę :-) PS: Dla tych co nie chcą czytać całości. SMR godny polecenia i tam szusujcie :-)
- 13 438 odpowiedzi
-
- 4
-
-
- szczyrkowski ośrodek narciarski
- szczyrk
- (i 7 więcej)
-
Przy tym inwestorze to watpie zeby to ruszlo. Kij ich tam wie o co chodzi i kto jest winny. Jedni ze niezaplacony wyciag drudzy ze nie dziala i faktury przeciez nie bylo. Nawyki ze starego GATu zostaly. Jest gdzies artykul ze tatralift planuje nawet rozbiorke i sprzedaz w inne miejsce. Ogolnie wielka szkoda potencjalu buczynki... Ale nadzieja umiera ostatnia. Moze przyszly rok 😊
-
Warun dzisiaj na Pilsku genialny. Sztruksik na trasach i calkowity brak ludzi. Pizgalo okropnie ale czego sie nie robi dla przyjemnosci. Kto dzis byl to wygral 😊 I jaka niespodzianka na koniec..... Przeratrakowana gora i srodek Buczynki !!! Najlepsza niedzialajaca trasa w Polsce 😄
-
Warunki dzisiaj na Pilsku znośne. Trochę lodu i minerałów ale ogólnie spoko. Luda od groma. Jak za starych dawnych czasów :-) Do 9 można było bez kolejek pojeżdzić póżniej jak na załączonym obrazku powyżej. Każdy szuka chyba alternatywy dla przereklamowanego Szczyrkowskiego.... Przez Buczynkę idzie przejechać bez strat. Ostatnie 100m trzeba ściągnąć narty bo sporo niespodzianek pod śniegiem. Solisko też oblegane ale kanapa robi swoje i kolejka idzie szybciutko. Za to na stoku więcej ludzi i ruchowy slalom gigant. Generalnie było fajnie.
-
Nie cytuje całości bo się śmiać nie mogę przestać.... Szkoda że jeszcze nie napisali że to przecież wina narciarzy bo mają za wysokie wymagania jak na nowy ośrodek. Ludzie w SMR czy tam TMR. Wy się ogarnijcie bo słabo tą waszą przyszłość powoli widzę. A skiturowców proszę o zaprzestanie łażenia po trasie w nocy bo po czym mam do cholery jeżdzić z rana !!! Buahahah
- 13 438 odpowiedzi
-
- 1
-
-
- szczyrkowski ośrodek narciarski
- szczyrk
- (i 7 więcej)
-
Powiem Ci że z nimi raczej nie wygrasz choć próbować zawsze można. Chciałem składać wczoraj reklamację na ten dramat na stoku ale w regulaminie mają zapisane że mają mnie w pupie.... Nie będe się szarpał o to 79 zł. Po prostu do momentu aż nie ogarną tych tematów stracili klienta z mojej strony i tyle. Są inne stacje.... A problem z pracownikami mają ogromny. W niedzielę kolega z roboty jechał gondolką z pracownikami na nocnej jeżdzie i mięli taki ubaw z tego tytułu że hej :-) Cała gondolka aż ryczała ze śmiechu. Niestety we wtorek już nie było do śmiechu nam narciarzom :-( Ogólnie zlewka w temacie ogarniania stoków itp itd. Jak płacą tak mają. Taki z tego morał
- 13 438 odpowiedzi
-
- 1
-
-
- szczyrkowski ośrodek narciarski
- szczyrk
- (i 7 więcej)
-
Bylem dzisiaj i wszystkie relacje 100% odzwierciedlaja to co sie tam dzisiaj odwalalo. 1 zamknieta a to co bylo otwarte nieporatrakowane. O godz 9 cos tam jezdzili i udawali ze pracuja. Juliany o 9 nie jezdzily. Godz 11 ponad 30 min stania na solisku. Muldy wielkosci kolan. Bryl lodu tyle ze tylko otwierac whiskacza i walic drinki. Obraz nedzy i rozpaczy a nie osrodek ktory ma byc najlepszy w Polsce. AMATORKA I JESZCZE RAZ AMATORKA !!! W jednym miejscu nawet GOPRowiec zmieknal i pogubil narty. Mialem sie zapytac czy te trasy sie nadaja do otwarcia ale mi zwial. Najlepiej bylo na COS ale kolejki tez dramat. Chwalilem SMR ale dzis przegieli palke....
- 13 438 odpowiedzi
-
- 7
-
-
-
- szczyrkowski ośrodek narciarski
- szczyrk
- (i 7 więcej)
-
Czyli czas to pojęcie względne jak widać :-) Jutro jadę to się zobaczy ile stania w tym cudzie....
- 13 438 odpowiedzi
-
- szczyrkowski ośrodek narciarski
- szczyrk
- (i 7 więcej)







