Narty - skionline.pl
Jump to content

PavloS_

Members
 • Content Count

  58
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

PavloS_ last won the day on October 29 2012

PavloS_ had the most liked content!

Community Reputation

85 Excellent

About PavloS_

 • Rank
  Początkujący
 • Birthday 01/01/1986

Personal Information

 • Imię
  Paweł
 • Miejscowość
  B-B okolice

Ski equipment

 • Narty marka
  Fischer rc4 worldcup sc 02/03
 • Buty marka
  Dalbello Viper 8

Skills

 • Poziom umiejętności
  5
 • Dni na nartach
  0

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. PavloS_

  Gopass...

  Taką oto dostałem odpowiedź pytając o to samo tyle że o karnet sezonowy do Szczyrku. "Szanowny Panie, w chwili obecnej nie przewidujemy takiej sytuacji. Jeśli jednak ośrodki górskie w ramach działań zapobiegawczych pozostaną zamknięte także w sezonie narciarskim 2020/2021 lub będą otwarte tylko przez część sezonu, będziemy to ograniczenie rekompensować. W przypadku dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu z naszą Infolinią pod numerem 801 765 700 lub o kierowanie zapytań bezpośrednio na adres info@gopass.pl. Z poważaniem Aleksandra Gwóźdź Konsultant Call Centrum"
 2. 40 km tras, 1 kraj, 3 ośrodki (Szczyrk Mountain Resort, Beskid Sport Arena, COS Szczyrk). Jeśli pozostajesz wierny polskim stokom, ta Sprytna sezonówka to dla Ciebie strzał w dziesiątkę. Można z nią szusować przez całą następną zimę w Szczyrku. W cenie rówież wieczorne szusowanie w ośrodku Szczyrk Mountain Resort. Kup w najsprytniejszej cenie tylko do końca kwietnia. To info ze strony gopass czyli tak jak było . W cenie jest wieczorna jak widać.
 3. A dlaczego mostek jest na etapie demontażu.?
 4. Ktoś wie co dziś od popołudnia robi ratrak na początku fis. Na kamerce widać takie pryzmy śniegu. 🤔
 5. Ma wiać solidnie. Podobne podmuchy jak dokładnie tydzień temu w sobotę. Około godz 10 COS drugi odcinek i SON Kope wyłączył co dało solidne kolejki ludu niżej..
 6. Wiatr jutro ma się zwiększać od samego rana i pewnie około południa będzie stop bo ma wiać więcej jak dziś.
 7. W środę zakręt pod grzebieniem był wywiany do lodowego sztruksu nadziewanego kamieniami. Śnieg świeży był nad i pod zakrętem.
 8. Właśnie uruchomili kanapke z Jaworzyny na górę. Ostro wieje więc być może znów zamkną.😐
 9. Z domu widzę Skrzyczne i widać że polepszyli naśnieżanie, "świeci" tak na oko więcej armatek niż w zeszłym roku. Tradycyjnie na początek śnieżą czarną z przejazdem na czerwoną pod kanapę. Jak jechałem z roboty ekspresówką to widać tak jakby wąż świetlny z tych armat.
 10. Nie wiecie czasem czy ruszy talerzyk na dolinach od jutra, w ramach weekendu, czy nie ma tam już śniegu?
 11. Do połowy gdzieś mniej więcej dalo się we wtorek jechać. Potem wiadomo coraz gorzej. Ogólnie nie polecam, chyba że narty nie szkoda. A śnieg juz siadł zapewne to może być jescze gorzej.
 12. Polecam czytanie artykułów z bloga (klik), sprawdzają się :wink:. Kolega Mamad widzę że posila się również informacjami pogodowymi stamtąd : . Również tutaj ciekawa strona z prognozami na 16 dni do przodu w formie pisanej aktualizowana raz w tygodniu (co niedzielę) :smile: i sprawdzająca się w większej mierze niż codzienne prognozy w TV.
 13. Czy ktoś wie dlaczego nowy wyciąg Kamienna - Solisko jest "lekko" zdemontowany, co widać na kamerce :
 14. Teraz lepiej ten cennik wygląda, np 4 godz 45 zł. Czyli prawie jak za GAT'u w jego ostatnim sezonie działania, pamiętam że karnet 8-12 kosztował 40 zł. W tym sezonie widzę że niema promocji z kuponem z piwa i karnetem : . No ale to było do przewidzenia po "wojnach" jakie były pod Jontkiem w celu wymianu kuponu zwłaszacza w wekenda :stupid: .
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
×
×
 • Create New...