Narty - skionline.pl
Jump to content

PavloS_

Members
 • Posts

  65
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

PavloS_ last won the day on October 29 2012

PavloS_ had the most liked content!

About PavloS_

 • Birthday 01/01/1986

Personal Information

 • Imię
  Paweł
 • Miejscowość
  B-B okolice

Ski equipment

 • Narty marka
  Fischer rc4 worldcup sc 02/03
 • Buty marka
  Dalbello Viper 8

Skills

 • Poziom umiejętności
  5
 • Dni na nartach
  0

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

PavloS_'s Achievements

Początkujący

Początkujący (2/6)

85

Reputation

 1. Popołudniu już wydeptane bylo za 5 literami zamiast *** było **. Poza tematem. Jakaś awaria byla orczyku Doliny II?
 2. No i poszło w kraj... https://www.money.pl/gospodarka/tlumy-na-stoku-w-szczyrku-korek-przed-miastem-tak-wyglada-luzowanie-obostrzen-6608780736965312a.html
 3. Na trasie nr 1 rozebrali mostek drewniany przy dole wiosną w minionym roku,ten nad ulicą. Chyba ze coś sie zmieniło. W początkiem stycznia tego roku nie było tam nic.
 4. W sumie zjechać na sankach...🤪. Ale co tam będzie sie działo... W Bielsku na Dębowcu w niedziele juz niezła jazda na sankach itp po zlodzonej ziemi po próbach snieżenia ale pare razy o krakse tam bylo blisko z tego co widziałem.
 5. To co nasypali na Skrzycznem to chyba popłynie. Od wtorku popołudnia tam na plusie. Tutaj mozna zobaczyć na wykresie temp. na wierchu http://skrzyczne.pogoda.cc/
 6. PavloS_

  Gopass...

  Taką oto dostałem odpowiedź pytając o to samo tyle że o karnet sezonowy do Szczyrku. "Szanowny Panie, w chwili obecnej nie przewidujemy takiej sytuacji. Jeśli jednak ośrodki górskie w ramach działań zapobiegawczych pozostaną zamknięte także w sezonie narciarskim 2020/2021 lub będą otwarte tylko przez część sezonu, będziemy to ograniczenie rekompensować. W przypadku dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu z naszą Infolinią pod numerem 801 765 700 lub o kierowanie zapytań bezpośrednio na adres info@gopass.pl. Z poważaniem Aleksandra Gwóźdź Konsultant Call Centrum"
 7. 40 km tras, 1 kraj, 3 ośrodki (Szczyrk Mountain Resort, Beskid Sport Arena, COS Szczyrk). Jeśli pozostajesz wierny polskim stokom, ta Sprytna sezonówka to dla Ciebie strzał w dziesiątkę. Można z nią szusować przez całą następną zimę w Szczyrku. W cenie rówież wieczorne szusowanie w ośrodku Szczyrk Mountain Resort. Kup w najsprytniejszej cenie tylko do końca kwietnia. To info ze strony gopass czyli tak jak było . W cenie jest wieczorna jak widać.
 8. A dlaczego mostek jest na etapie demontażu.?
 9. Ktoś wie co dziś od popołudnia robi ratrak na początku fis. Na kamerce widać takie pryzmy śniegu. 🤔
 10. Ma wiać solidnie. Podobne podmuchy jak dokładnie tydzień temu w sobotę. Około godz 10 COS drugi odcinek i SON Kope wyłączył co dało solidne kolejki ludu niżej..
 11. Wiatr jutro ma się zwiększać od samego rana i pewnie około południa będzie stop bo ma wiać więcej jak dziś.
 12. W środę zakręt pod grzebieniem był wywiany do lodowego sztruksu nadziewanego kamieniami. Śnieg świeży był nad i pod zakrętem.
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
 • Create New...