Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

deepdiver

Użytkownik forum
  • Liczba zawartości

    79
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Informacje osobiste

  • Imię
    Marek
  • Miejscowość
    Piła
  • O mnie
    jak my wszyscy tutaj jestem zainfekowany, wiem, że to nieuleczalne i wcale mnie to nie martwi. kiedy jadę na narty - wjeżdzam pierwszym orczykiem/krzesłem i kończę ostatnim - w miedzyczasie odpoczywam podjeżdzając ;) gdy mam gorszy dzień (ach te imprezki w górach) ubieram deskę - wtedy można sobie "popływać". kiedy tylko warunki pozwalają - jeżdzę poza trasami, czasami także fun parki - bez względu na to czy deska czy narty. ZAWSZE jeżdzę w kasku, śmig hamujący odrzuciłem jako oznakę słabości - liczy się tylko CIĘTY SKRĘT ...no i frajda :) a prawa do tej nie odbieram nawet tym jeżdzącym pługiem ;-)

Sprzęt narciarski

  • Narty marka
    salomon x-wing tornado / decha salomon sequence
  • Buty marka
    salomon course pro mod/ northwave web
  • Gogle
    uvex / kask Scott

Umiejętności

  • Styl jazdy
    cięty cięty i jeszcze raz cięty
  • Poziom umiejętności
    8
  • Dni na nartach
    0

deepdiver's Achievements

Początkujący

Początkujący (2/6)

0

Reputacja

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2026
×
×
  • Dodaj nową pozycję...