Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Do wszystkich forumowiczów!!


jebaka

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nie wiem jak wy, ale dla mnie Zagłębie Sosnowiec to nie to samo co miasto Sosnowiec. Więc ktoś kto nie kibicuje tej drużynie nie powinien być urażony. I za to nie zamierzam nikogo przepraszać.

2. Co do wyrażania swoich opini na temat klubów piłkarskich to rzeczywiście nie jest to miejsce na to i za to PRZEPRASZAM! Ale nie sądziłem, że jednym zdaniem wzbudze aż takie oburzenie. Zgadzam się z Raksą co do wapniaków, którzy robią z igły widły.

3. To forum jest o nartach, ale rozmawiamy tu na różne tematy z tego co zauwazyłem, więc prosze bez takich tekstów w stylu o piłce nożnej to idz na forum Cracovii. Bo jak rozmawialiśmy na temat kto słucha jakiej muzyki to nikt nie krzyczał, żeby zmienił forum. Forum jest chyba też po to żeby się lepiej poznać, czyli można rozmawiać o wszystkim - czego niektórzy tutaj nie rozumieją. Także o piłce nożnej. A jeżeli kogoś to nie interesuje to przecież nie ma przymusu odpisywac na posty.

4. Jedynym moim nietaktem był sposób w jaki napisałem o Zagłębiu - I ZA TO JESZCZE RAZ PRZEPRASZAM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich forumowiczów!!

AMEN!

Jebaka ach Jebaka! ale z ciebie jest jebaka!

Na temat?;))

To coby na przyszłość lekcje z tego wyciągnąć to jak mnie się zdarzy chlapnąć coś z głupia frant a ktoś by się poczuł urażony- to jak to dotrze do mnie, to jak będzie niechcący to napisze w 1 poście " to był ukygygyyguy-BEZ ZRAZY"- kAPISZ? DO ZAAKCEPTOWANIA? FAJNIE!

TO JA PISAŁ GRYŹLI

NO TO FAJNIE ŻEŚ TO WYJAŚNIŁ JUŻ! (bo ja zmieniłem forum)

POZDRO DLA WSZYSTKICH!!!!!!!!!!!!:)))))))))))))))))

BĘDZIE DOBRZE....CO?!......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich forumowiczów!!

Ty, jebaka, normalnie kurna miałeś wyrzuty sumienia. Cały dzień cię to gryzło. Ale spoko. Zachowanie na poziomie. Wczoraj jeździłem z synkiem "na górce za kościołem". Kurde, ale jazda. Mały miał pierwszy raz na nogach nartki. Ja też się nieźle powygłupiałem.

Pozdro dla całego forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich forumowiczów!!

jebaka w pelni cie popieram !! moim zdaniem powinnismy tu gadac ogolnie o wszystkim .. o nartach przedewszystkim ale moze nie tylko narty nas lacza..?

szczegolnie jesli chodzi o forum ogolne ... o sprzecia mozna gadac na forum o sprzecie i tak dalej a na tym gadajmy na boga o wszystkim .. bo jak narazie ktos cos powie a nastepny to zjezdza i na tym to polega . czy tak musi byc....

ps. to forum chyba maly kryzys przechodzi..............

pozdro raksa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich forumowiczów!!

Raksa tu nie chodzi o pisanie o niczym ale to jak inny traktują siebie nawzajem. Masz racje Forum ogólne powinno zawierac praktycznie kazde informacje. Niestety obrazanie kogos mówiac na niego ze jest "psem" nie jest na miejscu.

Jebaka zachował sie bardzo dobrze widac ze rodzice nauczyli go mówic PRZEPRASZAM wtedy kiedy jest to potrzebne. I niektórzy powinni brac z niego przyklad bo niestety niektórym słowo Przepraszam wogóle nie potrafi przejsc przez gardło.

Pozd Adam

P.S A teraz juz koniec starczy tego wszytkiego. Dla rozluźnienia sutuacji i z powodu braku sniegu proponuje zapiąc sprzet na dywanie i stanąc przed najwiekszym lustrem w domu, zamknac oczy i powyobrazac sobie małe co nie co :) :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...