Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Szczyrk, czy Krynica? Wasze opinie...


dexter

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie, gdzie lepiej pod względem narciarskim, chodzi mi o ogólne wrażenie. Zamierzam się wybrać tu lub tu na Sylwestra. Gdzie mniejsze kolejki? Z tego co widziałem w Sczyrku jest więcej tras. Biorąc wszystkie plusy i minusy, co byście doradzili?

Z góry dzięki

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość axelcarver

Szczyrk, czy Krynica? Wasze opinie...

agdzie w beskidach nie ma zatorow???

chyba tylko w miescinkach do ktorych ciezko trafic ( wyciag w istebnej na przyklad a i tam w scislym sezonie trudno to wytrzymac)- w ostatnim sezonie nie bylo najgorzej na Stozku w Wisle - to jest ttoszke dalej od drogi nie kazdy moze podjechac pod sam wyciag /zakaz ruchu/ deptokom nie chce sie tlumnie podchodzi. troche wysilku ich odstrasza :-))))

z cala pewnosci nie ma kolejek na Przyslopie - polana , schronisko pod Barania Gora w wisle - to jest omiejsce odalone konkretnie od cyywilizacji- tam to juz zupenie nie ma tloku

miejsce sliczne spokojne - tylko gorka nie za duza i wyciag krotki - raczej dla poczatkujacych

mysle ze nalezy poi prostu szukac wyciagow o ktorych malo kto slyszal , a jezeli i tego zabraknie - coz nartki przypinamy do plecacczka i idziemy znalezc sobie wlasna trase :-))

pozdro

yaaroo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczyrk, czy Krynica? Wasze opinie...

Bylem rok temu na sylwestra w Krynicy. Jezdzilem caly czas na gondoli.

Wrazenia:

-mozna sie wyspac bo trasa jest oswietlona i czynna do 20 (w sylwestra nawet do drugiej w nocy)

-zero kolejek do gondolki (pewnie dlatego, ze jezdzilem na gondoli po 14- nie wiem jak to jest rano)

-trasa jest dluga i calkiem fajna (taka niebiesko-czerwona z paroma bardziej stromymi momentami.Kolejka szybka- da sie zrobic 4 wjazdy i zjazdy (2.6km) na godzine

-do wyboru jest jeszcze kilka tras (orczyki) w tym czarna FIS, ale ja upodobalem sobie gondolke (trasy mozesz sobie obejrzec w internecie)

-minus to duze muldy (moze dlatego, ze gdy wychodzilem na stok to przewalilo sie przez trase sporo ludzi-znow-nie wiem jak jest rano)

-gondola to fajny, ale drogi wybor. Nie pamietam dokladnie,ale chyba wjazd kosztowal 8.8 przed 16, po 16- 5.5. Maja tam system punktowy i punkty topnieja w strasznym tempie-nie ma karnetow dziennych (podejrzewam, ze to tez jest powodem braku kolejek do gondoli). Jak sie chce solidnie wyjezdzic to wyjdzie drozej niz w Alpach

-Zycie nocne to kilka zatloczonych miejsc

Krynica to takze wyciagi na Slotwinach, ale tam nie jezdzilem, wiec nie mam opinii .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczyrk, czy Krynica? Wasze opinie...

co?!?? kiedy?!?!

bylem tam 2 razy, w swieta narodzenia, z calym szacunkiem ale po zjechaniu nie zdazyly mi dobrze gogle odparowac, a juz wiezdzalem na gore, ...ludzie, wrzuccie luz te 5 minut w kolejce nie nie jest jakas makabryczna tragedia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczyrk, czy Krynica? Wasze opinie...

Moim zdaniem Szczyrk -wiecej tras i mniejsze kolejki. Poza tym trasy bardziej urozmaicone. W Krynicy na dobra sprawę można pojeździć tylko na "piątce" / czarna / i pod gondolką, ale tu ciekawy jest tylko dolny odc. od "odejścia" piątki.

W Szczyrku żeby "popracować" to masz Binkulę, Golgotę, FIS-owską na krzesłach i przy dobrych warunkach Beskidek. Oprócz tego full tras do "wożenia tyłka" w Ośrodku na Czyrnej

ALE TO WSZYSTKO ZALEŻY OD ILOŚCI ŚNIEGU !!! W Krynicy lepiej dośnieżają niż w Szczyrku, a przy małej ilości naturalnego śniegu kolejki są za..... wszędzie. Pozdrawiam - mar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczyrk, czy Krynica? Wasze opinie...

Słychaj jak sylwester plus narty to tylko krynica. Ponieważ mam tam mieszkanie i jezdze tam od 18 lat wiec co nie co sie tam bawiłem. Jezeli chodzi o narty to nie ma problemu jezeli sa kolejki na Gondoli to jezdziesz na Słotwiny i problem z głowy. Natomiast sylwestera spedzasz najpierw w gronie przyjaciół popijając to i owo a o 24.00 dajesz czadu na deptaku w Krynicy jest DJ i Pokaz sztucznych ogniu . Polecem i pozdrawiam. Czarny

P.S reszte zobaczysz jak przyjedziesz a jest co ogladac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Szczyrk, czy Krynica? Wasze opinie...

szczyrk i jeszcze raz szczyrk!!!! tez tam jade na sylwestra:))) duzo tras niezle warunki--tylko zeby snieg spadl

albo lepiej jedz do krynicy , to bedzie mniej ludzi w szczyrku:)) to zart

pozdrawiam do zobaczenia na stoku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...