Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Narty dla szybko uczącego się


sylvinho

Rekomendowane odpowiedzi

tu nawet nie chodzi o wygodę ( chociaż dobrze dopasowane buty to rzecz nie do przecenienia:rolleyes: ) ale przede wszystkim o kontrolę nad nartami .Im lepszy przekaz impulsów z nogi na nartę tym lepiej , bo jak będziesz śmigał na twardych nartach , a na nogi założysz kapcie to taki zestaw nie będzie działał jak należy

Na razie pozostają mi chyba kapcie. Aczkolwiek jak siebie znam, całkiem możliwe, że taki stan rzeczy ulegnie zmianie podczas najbliższej wizyty w sklepie. Dlatego też sklepy postaram się omijać póki co z daleka...

PS. Zacząć w sklepie wspólnie ze sprzedawcą narzekać na swoje dziewczyny, co prawda jeżdżące na nartach, ale nierozumiejące kupowania rzeczy nieco tylko droższych niż najtańsze - bezcenne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po rozmowie ze sprzedawcą kupiłem zupełnie inny model niż te, które podawałem wcześniej. Wybrałem model Blizzard Magnum 7.4 IQ (170 cm).

Z kolei na korzyść Magnuma przemawia m.in. to, że jest nartą dobrze czującą się zarówno na trasie jak i poza nią. A ja z (jakże olbrzymiego) doświadczenia wiem, że lubię pośmigać po puchu :D Co On tam jeszcze wspominał... Magnum jest twardszy niż XCS, bardziej wymagający, sprzyjający rozwojowi no i powinien wystarczyć na nieco więcej niż parę miesięcy.

Wierzę, że sprzedawca kierował się dobrymi chęciami, a nie chęcią sprzedania dobrego sprzętu ;) Pozwolę sobie jednocześnie zasugerować, że jeśli sprzedał mi jednak jakiś szajs, to łaskawie nie informujcie mnie o tym :D

Miałem okazję jeździć na tej narcie:rolleyes:,szału nie było,ale dla doskonalenia umiejetności narciarskich jest ok,przyjemna i przewidywalna narta przy średnich prędkościach:rolleyes:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już Cię lubię :D

Wiesz jak to jest;),jak z samochodem-w/g kolegów najlepszy jest merc -kupujesz-a tu po 500km aut-padła skrzynia;),tak samo z nartą,ale jak już to lepiej kupić hundaia o połowę ceny i mieć te same problemy:D-oczywista oczywistość,że żartuję.Narty do kształtowania techniki narciarskiej jak najlepsze,a doświadczony narciarz nie będzie się nudzil/oczywiście nie dotyczy race/:rolleyes:2-3 sezony na spokojnie pojeździsz,i sprzedasz zachęconym adeptom narciarstwa;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to juz wiemy jakie następne auto darku kupijesz? hłamdaja?:D

:D:D:Dnie to tylko porównanie,że w dzisiejszych czasach wszystko jest plynne,i tak naprawdę mniej doświadczonemu w temacie trudno znaleźć różnicę;)A swoją drogą zobacz hundaia sonatę,czy Kia Sorento z tego roku,czy jest jakaś różnica między japońskimi czy niemieckami samchodami:confused:a koreańskimi:p-jest,Koreańczycy muszą dbać o jakośc,aby zwycieżyć z konkurencją;)O cenie nie wspomnę:) I nie ma tu znaczenia nowa technologia silników,zawieszeń itp,jak lepsza jest już starsza i sprawdzona:p

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...