Narty - skionline.pl
Jump to content

mysiauek

Registered VIP Users
 • Content Count

  5,771
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  43

mysiauek last won the day on September 26 2019

mysiauek had the most liked content!

Community Reputation

1,267 Excellent

About mysiauek

 • Rank
  Weteran

Personal Information

 • Imię
  Michal
 • Miejscowość
  GOP
 • About me
  Jezdze sobie znanym stylem czyli takim , ktory mi odpowiada. Wspolczynnik zabawy to jedyne co mnie interesuje.

Ski equipment

 • Narty marka
  Różne
 • Buty marka
  LOWA AM90
 • Gogle
  Carrera OTG

Skills

 • Styl jazdy
  odpowiadający mnie
 • Poziom umiejętności
  5
 • Dni na nartach
  0

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. 1. Przepraszam, masz cztery tysiace znajomych w jednym mieście? Na ile szacujesz liczbę wszystkuch swoich znajomych? 2. Znam 4 osoby z potwierdzonym pozytywnym wynikiem testu i kolejne 3 w kwarantannie domowej. Z tych czterech osób jedna pod respiratorem a reszta w domu.
 2. Mam tak samo. Zauważyłem ciekawą rzecz, ludzie zamiast rozmawiać że sobą, zaczeli pisac maile w nawet najprostszych sprawach! Moja odpowiedzieć często brzmi: może byście się spotkali/Może byśmy się spotkali , pogadali i szybko sprawy załatwili?
 3. Mniam... na sreberko, posolic, zrobic jeszcze frytki i kiełbase i ... zazdroszcze
 4. mysiauek

  Majówka 2020 w Alpach

  @marboru mógłby robić vlogi ze swoich wypraw z Paulą ale nie tylko tych zimowych. Cała seria z wypraw po Polsce, szczytach i okolicach Kieleckich dla mnie osobiście byłaby mega interesująca. No ale to już mają w jakiejś części za sobą Czasem jak oglądałem relacje zdjęciowe Marboru to sobie myślałem, że chętnie bym film obejrzał po prostu
 5. Właśnie o tym mówiłem. Nie mamy. Ilosć laboratoriów w ostatnich latach była zmniejszana a sama usługa centralizowana.
 6. Trzeba jeszcze mieć możliwosci zrobić takie badania. Przesiewowe.
 7. Może w końcu lenie zabiorą się do roboty i wyremontują porządnie drogi dojazdowe. Barajas idealnie pokazuje hiszpanski styl pracy, maniane i nieróbstwo. Jedno z najgorszych lotnisk jakie znam. Samolot potrafi 20 minut jeździć zanim dokołuje do terminalu... Co do samego komunikatu, to WOW jest, że cokolwiek wylądowało.
 8. Patrzę na tego linka: https://www.voelkl.com/en/titanal-technology/ to co innego jest w opisie "titanal band" a co innego na zdjęciu. Na fotce jakiś mały kawałek blachy a w opisie " a Titanal strip, which runs in the center of the ski from tip to tail". No to jak w końcu?
 9. Ja bym dyskutował, ale to chyba nie odpowiedni do tego wątek Dzięki za zwrócenie uwagi na "tę".
 10. Uwaga spoiler dla tych, ktorzy nie czytali Pamiętam jak odkrywalem tą książkę przez lata dorastania, od magii po metaforę komunizmu, którego nie zmieni nawet pojawienie się w Moskwie samego Diabła. W nowoczesnym swiecie dopisano kolejną część, nie jest zła, czyta się szybko. Wiadomo, to już nie będzie e Bułhakow. Wracam do tej książki -oryginału- często, w calosci i kawałkami, gdy jest zmęczony i potrzebuje odpocząć. Jednym slowem: uwielbiam.
 11. Może mają aplikację Volkswagena pozwalającą "zarządzać" wynikami testów ?
 12. Hmmm nie wiem na ile czytasz ostatnio wiadomości, takie dwie ciekawe: Bank Centralny nie ma obowiązku zaopatrywać banków w waluty obce. Kolejny: NBP odkupił obligacje za 2,66mld a chciał za 10mld. No i na koniec, wykres trochę pokazujący skalę tego co się dzieje: https://stooq.pl/q/?s=eurpln&d=20200319&c=1m&t=l&a=lg&r=usdpln+chfpln+eurusd
 13. Hej, właśnie skończyłem calla z kolegami z Czech. Wszędzie należy poruszać się w maskach: w lesie, prowadząc samochód, bez wyjątku, armageddon. To naprawdę jest dopiero początek.
 14. Hej, przezczytałem sobie dokładnie wskazaną analizę. Ktoś sobie pomylił "średnio zarabiających" z "klasą średnią". A nawet nie pomylił ale wymieszał te dwa "worki". Ale, szczerze, nie zamierzam ciągnąć dyskusji bo nie zmieni to mojego punktu widzenia. Klasa średnia jest szczątkowa. Dodam jeszcze, że spora część tej klasy może się do niej zaliczać przez pryzmat ich zarobków, ale mindset jest gdzie indziej. @marboru PIE podlega Prezesowi Rady Ministrów, jestem daleki od teori spiskowych ale miło by było na poczytnym portalu ogłosić jak jest dobrze, Polska rośnie w siłę a ludziom żyje się dostatniej. Dla mnie EOT.
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
×
×
 • Create New...