Narty - skionline.pl
Jump to content

mysiauek

Registered VIP Users
 • Content Count

  5,662
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  41

mysiauek last won the day on August 18 2018

mysiauek had the most liked content!

Community Reputation

1,175 Excellent

About mysiauek

 • Rank
  Weteran

Personal Information

 • Imię
  Michal
 • Miejscowość
  GOP
 • About me
  Jezdze sobie znanym stylem czyli takim , ktory mi odpowiada. Wspolczynnik zabawy to jedyne co mnie interesuje.

Ski equipment

 • Narty marka
  Różne
 • Buty marka
  LOWA AM90
 • Gogle
  Carrera OTG

Skills

 • Styl jazdy
  odpowiadający mnie
 • Poziom umiejętności
  5
 • Dni na nartach
  0

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tak Wam tylko wrzucę, że w Sosnwocu jest wyciąg i o ile dobrze policzyłem to w tym roku duży stok działał 1,5 miesiąca. Stok dla dzieci, mocno oblegany, wydaje mi się że działał 2,5 miesiąca.
 2. Zwrócę Wam uwagę na jedna rzecz, bo podobne i niejedne drewniane naty mam w piwnicy. Można z drewnianych nart zrobić coś fajnego. Odkręcić wiązania, dać do szkielkowania czy piaskowania i potem w kolor. Idealne na ścianę jako ozdoba i zwykle nic więcej. Problem jest taki, że drewno zwykle jest w takim stanie, że raz wykrecona śruba drugi raz nie wejdzie. Trzeba kleić dwuskladnikowym. Ja bym się bał trochę pojechać na tym. Ale na ścianę czy do gabloty to coś pięknego. Jacek bierz. Mało zachodu a pięknie będą wyglądać, a może drewno jest na tyle dobrze zachowane, że i pojechać by się dało Co do nowszych modeli, Rysy niekompletne jak widac a zefiry nie wiadomo. Polska na pewno by im dużo dała
 3. Tylko jako wyklejenie płotu. Ale chętnie przyjmę i zrobię z nich sobie coś fajnego.
 4. Możesz rozwinąć coś więcej o warunkach na campingu?
 5. Po pierwsze, co innego mieć ośrodek perłę, nie być jego wlascielem, nawet nie próbować być właścicielem i wymagać tylko od inwestora a co innego budować ośrodek ręcząc częścią swojego majątku. Fundamentalna różnica. Nie porownuj sytuacji Korbielowa do Jurgowa. EOT. Po drugie, mój Drogi, mimo że to "tylko" internet, zważ na swe słowa. "Brudzia" nie piliśmy.
 6. Delikatnie mówiąc, piszesz bzdury.. Doinformuj się mocniej o Jurgowie i spółce z o.o. "Hawrań".
 7. Czy ktoś wie jak wygląda droga Debowiec-Szyndzielnia-Klimczok? Znajomi wybierają się krótkie tury.
 8. Więcej luzu i będzie dobrze To ma być przyjemność i zabawa a wygląda trochę jak ćwiczenia na balecie
 9. Obrobienie takich zbiorów danych + identyfikacja nagranych rozmów głosowych z rozpoznawaniem słów i nastroju, w dzisiejszych czasach dzieje się na bieżąco - sam się zajmuję czymś podobnym,,,
 10. Mnie dziwi, że w XXI wieku przy wszechobecnych kamerach, systemach płatności więc prostym połączeniem karnet-karta platnicza-wlasciciel + komorki logujace sie do masztów, policja nie może sobie poradzic.
 11. Ja sobie tak to czytam i podsumowanie mieści się w dwóch wypowiedzianych wcześniej zdaniach: "Jeśli się jednak nie chce (rodzicom), to dziecku też nie będzie się chciało. Jak rodzice mają zła dietę, to dziecko też będzie miało problemy." "To rodzice są odpowiedzialni za tą sytuację i nikt za nich tego nie załatwi. Niestety świadomość jest jaka jest." "I tutaj wracamy do kwestii odpowiedzialnosci rodziców, to na nich spoczywa odpowiednie wychowanie i zadbanie o zdrowie dziecka, kto inny ma to niby robić za rodziców?"
 12. Wczoraj wróciłem z NL i ogólnie trochę czasu spędzam w Amsterdamie i nie powiedziałbym. To, że niektóre wyglądają na coś mocno używanego nie znaczy, że jest złomem. Tak samo w NL jak i BE.
 13. Dwa razy w tym samym wątku. Tego jeszcze chyba nie było
 14. Dzięki. Interesujące miejsce. Ciekawe jak z infrastrukturą poza narciarską ?
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2018
×
×
 • Create New...