Narty - skionline.pl
Jump to content

mysiauek

Registered VIP Users
 • Posts

  6,004
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  50

Everything posted by mysiauek

 1. @cyniczny Wrzuciłbyś ślad trasy? Te zalewy po drodze to są w miarę czyste? Szczególnie widzę fajny tenw Cieszanowicach.
 2. Jest tyle ładnych dziecięcych nart Także, nie każde dziecko musi od razu iść w "sportową" nartę. Ja kupuję buty, bo muszą być nówki a narty moze sobie wybrac jakie sie dziecku podobają.
 3. Bad Gastein a raczej Bad Hof Gastein - odwiedzone latem. Spróbuję w najbliższych tygodniach napisać krótkę relację. Ogólnie: 10/10. Jedno z fajnieszych miejsc w jakich kiedykolwiek byłem. I chyba TOP 3 najpiękniejszych pod względem widokowym. Najważniejsze: siedmiolatka mega zauroczona i mega zadowolona z wszystkich atrakcji !!
 4. Za tydzień będę w okolicach Kaprun, oglądałem sobie lodowce i w sumie jeszcze nie widziałem tak złej sytuacji jak jest teraz m.in. na Kicku.
 5. Jak nie lubię polskiego morza, niepewnej pogody, syfiastej zimnej wody, brzuchatych Januszy i całego nadmorskiego nadęcia, tak muszę przyznać fotki wypas i aż chce się jechać. Dzięki.
 6. Wystaw na ebay.com U nas nie ma praktycznie zbytu na takie rzeczy. Ja osobiście chętnie bym je zobaczył w swojej kolekcji ale zbieram za darmo albo za grosze (no, złotówki). Daj linka jak wystawisz.
 7. Przetestowane. 1. Czeska winietki online. Zakup w 3 minuty. Spotkaliśmy Polaków zdziwionych, że obsługa wysłała ich do Internetu na zakupy 2. AUT kupione w Brzecławiu bez problemu i tak samo przy powrocie na granicy. Przy okazji postój z dzieckiem, co u mnie ma znaczenie. 3. Ciekawie z opłatami w IT. Czasem kartą działala a czasem nie. Tam gdzie nie było możliwości płatności gotówką, Pan po włosku coś tam gadał a potem szlaban się otwiera a dla kierowcy drukuje się bilet z instrukcją jak j gdzie opłacić przejazd. Dobre i szybkie rozwiązanie.
 8. No, to w najbliższym czasie wrócęz informacją, jak wygląda zakup winiet dla osoby fizycznej, która nie zakupiła jej 18 dni przed terminem. Do zobaczenia !!
 9. Dzięki za info. Właśnie, nie jechałem lata przez Brzecław i nie pamiętam czy są tam na stacjach dostępne i 24/7. Istnieje też szansa, że będę spał w Brzecławiu. Nawet duża, to pewnie zbadam jeśli nikt nic nie poleci
 10. O to muszę doczytać czy nie ma już zasady "18 dni dla nie przedsiębiorcy". Pech jest, że będę jechał bez planu kiedy. Wsiadamy w samochód i wyjeżdżamy - bez dokładnego wczesniejszego planu.
 11. Pociągnę dalej w tym temacie. Gdzie kupujecie winietki jadąc przez Breclav? I takie samo pytanie o tankowanie.
 12. My podobnie ale mimo wszystkich zalet Chorwacji wolimy Włochy
 13. Pytanie na ile oficjalnei poszło to już do akcjonariuszy. Ale znaleźli fajny pomysł na dopływ czystej gotówki i przejście w stronę bardziej luksusowego klienta
 14. Super, dzięki bardzo. My na góry będziemy mieli jeden dzień, więc planuję wiszący most i Grossglockner Blick. Dzięki za wspomnienie minizoo, spróbujemy podskoczyć też w tygodniu. Poza tym termy jedne i drugie i prawdopodbnie potem jazda na południe dalej.
 15. Hej, wybieram się za pare tygodni w okolice Bad Hofgestein. Pozwiedzać, poglądać, pokąpać się w termach. Przy okazji zobaczyć czy zimą warto z dzieckiem pojechać. Kto był i może: 1. polecić miejsce do spania? 2. opowiedzieć co warto zobaczyć, gdzie się wybrać itp itd? Oczywiście zarówno latem jak i zimą.
 16. 1. Ja chce żeby się bawiła. 2. Ona już rozumie ideę szółki, bo sama widzi plusy z korzystania ze szkółki na łyżwach i na basenie. Natomiast mała gada za nas dwoje, nie wiem jak sobie poradzi bez polskojęzycznego instruktora. A trafi do niższej grupy niż dwie pozostałe dziewczyny. Stąd raczej celuje w polskojęzycznego instruktora lub szkółkę.
 17. 1. Tak, jedno dziecko nie umie. Nie wiem czy bedize czas na wyjazd wcześniej. 2. Daj mi namiar na takiego instruktora i domek
 18. Dzień dobry, sytuacja wygląda tak: 1. Dwie rodziny, pierwsza 2+1, druga 2+2. Dzieci to rtzy dziewczynki i mogą spać w jednym pokoju. 2. Z pierwszej rodziny mama odpuszczą sobie narty. Ojciec to ja, jako-tako coś tam jeszcze pamiętam z nart ale dziecko nic, nul, zero. Za to szybko łapie, na łyżwach piruety a na rolkach normalna jazda. 3. Z drugiej rodziny dzieci umią szurać ale krawędź daleko przed nimi. Rodzice coś tam potrafią. I teraz: wymyslilismy, że razem pojedziemy. Tak więc, będzie potrzebna szkółka dla dzieci. Raczej język polski musi być. A co do zakwaterowania to fajnie jakby dom był, jeden domek gdzieś blisko w Austrii. Baseny to byłoby wspaniale. Wystarczą nam trzy sypialnie, kuchnia (musi być). Wszystkie propozycje mile widziane. Dzięki z góry!!
 19. @moruniek Gdzie to?
 20. W weekend majowy dojazd ale i na miejscu ilość ludzi może być masakrą. Niestety, wypad w góry w weekend majowy to nie jest dobra opcja. Ja to bym sobie w taki dzień wybrał Lubogoszcz, Strzebel, Luboń. Pierwsza góra niska i tak żeby przejść ot do obiadu albo po nim. Druga niska ale podejście ciekawe, krótkie. Na Luboniu może być różnie, ale i blisko i widokowo i na obiad do Rabki można skoczyć a od Glisnego może nie bedzie tłumów.
 21. Śnieg, ciapa i błoto, wszystko idealnie wymieszane na szlaku. Nie ma jeszcze wiosny w górach.
 22. Sezon ogórkowy na skionline się zaczyna Poza rowerami i wycieczkami nalezy oczekiwać wzmożonych dyskusji o podobnej materii jak właśnie ta o wyższości jednego forum na drugim. Aż do kolejnej zimy
 23. Prawdopodbnie pobiłeś rekord wykopu.
 24. 1. Stroma od przełamania. 2. Średnio długa. Bardzo fajna. "Bo trasy wzdłuż talerzyków wyglądają na takie dla początkujących." - tak jest, oprócz dołu pierwszej gdzie zjeżdżasz do doliny, ale to jedna mini mini ścianka. Do nauki idealne miejsce i dobrze przygotowane.
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
 • Create New...