Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

KUPIŁEM ATOMIC BETA CARV 9-18


poldek

Rekomendowane odpowiedzi

KUPIŁEM ATOMIC BETA CARV 9-18

jesli z wiazaniami za tą cene to warto (to pierwszy wariant - ekonomiczny)

Piszesz że są dość zdarte i to jest ich duży minus (aczkolwiek dobry ski serwis przywroci gładz ich ślizgom i naostrzy krawędzie za mniej więcej 50 zł)

Biorąc pod uwage Twoje umiejetności to nie potrzebujesz długo jeszcze takiego sprzętu i będziesz męczył się na tych nartach, lepiej by było dla Ciebie abyś kupił w tej cenie nowe deski z wiązaniami, które lepiej nadają sie do nauki niż wspomniane Atomici, (np. Elan Integra 3,0 + marker lite - ponizej 750 zł)

pozdrawiam

Alberto

tomek.bar@interia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KUPIŁEM ATOMIC BETA CARV 9-18

MOje doświadczenie jest zupełnie inne Alberto. Ja uważam, że trzeba kupować najlepsze narty z danej grupy (mam na myśli allround) to w o wiele szybszym tępie będzie sie robić postępy. Warto zainwestować w prawdziwe narty, a nie brać z marketu. Oczywiście cała ta teoria nie dotyczy już nart z grupy race bo one są za trudne i tutaj byłoby odwrotnie czyli młody zapaleniec by się zamęczył i w końcu rozwalił je na łbie instruktora. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...