Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Plecak na narty


muton

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jezdzi ktos z was z pelcakiem na nartach .... chcialbym wziasc pare rzeczy na stok do pelcaka , jedzenie picie i pare drobiazgow , nigdy tka nie jezdzilem i nie wiem czy nie ebdzie mi przeszkadzal podczas jazdy i krepowal ruchow , jakie ejst wasze zdanie na ten temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plecak na narty

jade do korbielowa wiec raczej nie bede jezdzil na rkzeselkach ...tylko na orczykach co moze byc jeszcze gorsze....nie wiem w sumie oleje to chyba ,bede bulil za wszystko na stoku niestety...a na dol do samochodu nie chcialo by mi sie zjezdzac z doswiadczenuia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plecak na narty

hehe jak jestem w polsce i sama (bez obozu) to tak ..... taki co sie tez w pasie zapiac mozna i ni pakuje tam gigantycznej ilosci rzeczy ..... a za granica to zostawiam gdzies i nigdy nie znika...... mnie tam nie krepuje do jaazdy turystycznej ale jakby siem wyp...... no toi wlasnie jest male ryzyko.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plecak na narty

hehe jak jestem w polsce i sama (bez obozu) to tak ..... taki co sie tez w pasie zapiac mozna i ni pakuje tam gigantycznej ilosci rzeczy ..... a za granica to zostawiam gdzies i nigdy nie znika...... mnie tam nie krepuje do jaazdy turystycznej ale jakby siem wyp...... no toi wlasnie jest male ryzyko.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plecak na narty

snowboarderzy zauważ jezdża ciagle z plecakami- maja tam łopate, heeh na nowe hopki i łatanie w nich dziur, no i oczywiscie cos do zjedzenia(npklasyka snickers+cola). a czy Ci to nie bedzie krepowac ruchów, to chyba zalezy od plecaka,ale nie wiem jaki musi być bo ja jezdz bez pleaka i bez kijków, tylko w tym raku mi kask przyjdzioe na głowke... pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...