Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Val di Sole Marilleva 1400


Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam na wspólny wyjazd ze studentami AWF ;) proszę pisać na priv

PS( do Administratora) Dlaczego caly czas moj watek jest usuwany ???????????

Jak u Ciebie z czytaniem ze zrozumieniem?

Wspólne wyjazdy, odstapię kwaterę, szukam kwatery. Masz już rezerwację i nie możesz pojechać? Szukasz kogoś na to miejsce? Szukasz kompanów na wspólny wyjazd? Tu wstaw swoją ofertę ofertę (tylko oferty niekomercyjne)

Ważne! Wstawiając ofertę przedstaw się, napisz kilka słów o osobach które jadą, zainteresowaniach. Oferty w stylu - mam wolne miejsce od - do! Kto jedzie? - będą usuwane!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok Wybaczcie ale taki zamęt mam z tym wszystkim, że nie doczytałem tego końca "Wstawiając ofertę przedstaw się, napisz kilka słów o osobach które jadą, zainteresowaniach. Oferty w stylu - mam wolne miejsce od - do! Kto jedzie? - będą usuwane!":rolleyes:

Więc może zaczne od tego że jestem studentem IV roku Turystyki, wraz ze znajomymi postanowiliśmy zorganizować wyjazd dla znajomych zarezerwowaliśmy 40 miejsc w marillevie 1400 lecz niestety część osób nie może jechać i zostało nam parę wolnych miejsc. Wszyscy to głównie studenci lubiący zabawe oraz jazdę na nartach. Po obliczeniu wszystkiego wychodzi 1390 zł na głowe w tym mamy skipass superskirame, nocleg przejazd, ubezpieczenie. Jeśli jest ktoś zainteresowany to zapraszam. Oczywiście udział mogą wziąć nie tylko studenci ;)

TERMIN 10-18 Grudzień

PS(do admina) może być tak ? jeśli tak to proszę usunąć niepotrzebne odpowiedzi i pozostawić tylko oferte ;)

Edytowane przez IsBi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wybieram się ze znajomymi w terminie 11-18 grudzień więc chyba to samo co Wy.

My już mamy nocleg w Mezzanie więc nocleg nas nie interesuje jednak chciałbym zapytać

czym dojeżdżacie, skąd ?? i ewentualna cena za sam dojazd ?? jest nas 5 osób i może byśmy się zabrali z Waszą ekipą zamiast samemu jechać samochodem ??

ewentualny kontakt do mnie

gg 8322196

tel. 504 178 552

mail. michal.czubin@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...