Narty - skionline.pl
Jump to content

JC

Administrators
 • Posts

  14,088
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  366

Everything posted by JC

 1. JC

  Szczyrk

  Dzisiaj ustrzeliłem takie ujęcia Szczyrku
 2. 5.12 Carezza 6.12 Obereggen 7.12 SeiserAlm 8.12 3 Zinnen 9.12 Klausberg i Speikboden
 3. Gdzieś mnie wypatrzycie. Trudno nie zauważyć gościa gadającego do kija ;). Pewnie w porze lunchu pojawię się w restauracji Oberholz
 4. To dostaniesz porcję wiedzy bezpośrednio z Seiser Alm. Będę tam kilka dni wcześniej
 5. W poniedziałek będę jeździł w Obereggen - Pampeago
 6. JC

  Zagadka

  Jak napisał @hgx126 to Turbacz, foto z Internetu
 7. Od 6 grudnia, we Włoszech będą obowiązywać zasady 2G, czy np. z restauracji i hoteli będą mogły korzystać tylko osoby zaszczepione lub ozdrowieńcy. Testy PCR i antygenowe nie będą honorowane.
 8. Wiesz... zdarza mi się czasami jeździć na nartach, nawet miałem okazję jeździć na omawianych nartach i ośmielę się stwierdzić, że wiem o czy piszę.
 9. JC

  Szwajcaria

  Tak, musisz zarejestrować się przed wjazdem do Szwajcarii.
 10. Już znowu stoi. Piotrek Ilewicz wstawił zdjęcie, jak rano zawodnicy jeździli.
 11. until
  Category: WC Gender: M Discipline: SG Run 1 cet: 19:45 Result/Startlist: https://www.fis-ski.com/DB/general/results.html?seasoncode=2022&sectorcode=AL&sector=AL&raceid=109025 Organisation: Vail Valley Foundation 90 Benchmark Road, Ste 300 81620 Avon, Colorado USA Phone: +19707772015 E-mail:niina@haaslahti.net Web: http://www.bcworldcup.com
 12. Kolego, kłania się odrobienie lekcji z podstawowej wiedzy o konstrukcji nart i technice jazdy.
 13. Proponuję narty o długości 171 cm. Taka długość zapewni Tobie łatwość skrętu, pewność jazdy oraz stabilność w różnych warunkach. Konstrukcja nart Triple Radius w połączeniu z Allmoutain Rocker zapewni Ci dobrą inicjację skrętu na twardym, przygotowanym stoku, jak też w nieco "luźniejszych" warunkach - po świeżym opadzie lub na rozjeżdżonym śniegu.
 14. Wyjazd do Peztzen w Austrii planowałem od dawna i w połowie września 2021 roku udało się. Po ponad roku oczekiwania, mogłem zjechać jedną z najdłuższych w Europie tras rowerowych typu Flow. Zabawa była przednia, ale jak się dobrze nie bawić, jak się ma do dyspozycji 11,5 kilometra doskonale przygotowanej i wyprofilowanej trasy. I do tego w tak urokliwym zakątku Austrii, jakim jest region Klopeinersee w Karyntii.
 15. Tu masz informację ze strony Samnaun Internationaler Skibetrieb Samnaun/Ischgl ab 3. Dezember 2021 Am Freitag, 3. Dezember startet Ischgl mit einem reduzierten Skibetrieb. Für die Nutzung des ganzen Skigebiets wird ein 2G-Zertifikat (geimpft oder genesen) benötigt.
 16. JC

  Słotwiny Arena

  Sprzedaż rusza dzisiaj o północy
 17. Po ostatnich, miejscami bardzo intensywnych, opadach śniegu, ośrodki narciarskie położone w Pirenejach, ogłaszają otwarcie już w najbliższy weekend 27 listopada. Swoje trasy udostępnią dla narciarzy między innymi takie stacje jak: Masella, Baqueira Beret, Arcalis, W związku z tym, podajemy aktualne informacje dotyczące przepisów sanitarnych obowiązujących na terenie Hiszpanii i Andory. Więcej informacji dla zainteresowanych w dziale Stacje
 18. Jak napisałeś, kasuję dziwne dyskusje, bo to nie jest miejsce do udowadniania innym swoich racji w temacie pandemii i szczepień. Natomiast, to co nagrałem, jest tematem strickte dotyczącym jazdy na nartach i przedstawieniem faktów, o których każdy może przeczytać na stronach ośrodków Samnaun i Ischgl. Nie ma tu nic dopowiedzianego lub naginania przepisów. W tym wypadku, większa i lepsza część tras jest po stronie austriackiej i każdy, "prawie" każdy, mieszkający w Samnaun, będzie mógł z nich korzystać. Napisałem "prawie" - bo będą miały do tego prawo osoby zaszczepione i ozdrowieńcy. Po jednym z poprzednich filmów, ktoś z Forumowiczów, napisał - po co Jacek nagrałeś ten film, skoro każdy to wie. No właśnie nie każdy. Jesteśmy gronem zapaleńców. Wśród Was są osoby, które mają wiadomości, o których np. ja nie wiem, mimo, że siedzę w branży od ponad 20 lat. A ja dostaję setki pytań, o tak prozaiczne sprawy, że bylibyście ciężko zdziwieni, że ktoś może o to pytać. Dlatego nagrywam filmy, aby narciarzom, nie tak doświadczonym, jak użytkownicy tego forum, dostarczyć informacji, o tym co się dzieje w tym covidowym bałaganie.
 19. Od czwartku 25 listopada 14 dniowy lockdown na Słowacji! oraz 90 dniowy stan nadzwyczajny
 20. Informacja z Austrii Prokuratura umorzyła śledztwo w sprawie Ischgl. Nie ma dowodów na to, że „ktoś zrobił coś zawinionego, co zwiększyłoby ryzyko infekcji”.
 21. Prokuratura umorzyła śledztwo w sprawie Ischgl Nie ma dowodów na to, że „ktoś zrobił coś zawinionego, co zwiększyłoby ryzyko infekcji”.
 22. Tytuł jest oczywiście trochę przewrotny i clickbait’owy, ale to prawda. Można będzie, już wkrótce, w pełni legalnie, bez naginania przepisów, pojeździć na nartach w jednym z największych i najlepszych w Austrii i całych Alpach ośrodków narciarskich. Gdzie i na jakich zasadach można to zrobić, dowiesz się oglądając ten film.
 23. Ischgl otwiera się 3 grudnia!
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
 • Create New...